10:00 |
DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 80 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Daniels Sofie - 10 ptn Geukens Christine - 65 ptn |
6/3 - 6/1 |
10:00 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Janssen Toon - 20 ptn Van Broeckhoven Tim - 25 ptn |
|
6/3 - 7/5 |
10:30 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vereecken Laura - 70 ptn Meekers Ruben - 20 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
11:30 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Coox Brechtel - 20 ptn Van Gestel Isaura - 20 ptn |
6/4 - 6/4 |
11:30 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mewis Lore - C+30/1 (25 ptn) |
6/0 - 6/3 |
12:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Ramaekers Lore - B+4/6 (65 ptn) |
|
5/7 - 6/3 - 6/2 |
12:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peters Steve - C+15/5 (35 ptn) |
6/3 - 4/6 - 6/1 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Peeters David - 5 ptn Vangeloven Dieter - 5 ptn |
|
6/3 - 6/4 |
13:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Willems Wim - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/2 - 7/6 (4) |
13:00 |
ENKEL HEREN 45 5 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Konieczny Ronny - C+15/5 (35 ptn) |
6/2 - 6/1 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Swennen Kirsten - 15 ptn Driesen Joeri - 15 ptn |
|
6/1 - 6/0 |
13:30 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Schoofs Koen - C+30/2 (20 ptn) |
|
6/2 - 6/1 |
14:30 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cuzi Stefanie - 10 ptn Smeers Elien - 5 ptn |
7/5 - 6/0 |
14:30 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vastmans Lisa - C+30/4 (10 ptn) |
6/1 - 6/3 |
14:30 |
ENKEL HEREN 45 6 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
Sponga Maurizio - C+30/3 (15 ptn) |
|
6/0 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Hornix Linda - C+30/4 (10 ptn) |
|
1/6 - 6/4 - 6/0 |
15:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Wijnen Klaas - B+4/6 (65 ptn) |
|
6/1 - 6/4 |
16:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Schroyen Veronique - 5 ptn Aerts Luc - 50 ptn |
|
6/4 - 5/7 - 10/6 |
16:00 |
ENKEL DAMES 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandenberk Anja - C+30/2 (20 ptn) |
6/4 - 6/3 |
16:00 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Meermans Bart - C+30/1 (25 ptn) |
6/2 - 7/5 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 35 1 (10 punten - 25 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hermans Jean - 10 ptn Hermans Pierre - 15 ptn |
7/5 - 6/4 |
16:30 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
Stevens Joey - B-2/6 (80 ptn) |
|
6/3 - 6/3 |
17:30 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Maesen Lois - 10 ptn Vastmans Emma - 15 ptn |
7/5 - 6/4 |
17:30 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Peters Steve - 35 ptn Vanderheyden Stijn - 50 ptn |
|
2/6 - 6/1 - 10/7 |
17:30 |
ENKEL HEREN 35 5 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
Simons Erik - C+15/2 (50 ptn) |
|
2/6 - 6/4 - 6/3 |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Loon Lieve - 5 ptn Martens Tobren - 5 ptn |
6/3 - 1/6 - 10/7 |
18:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verdonck Maarten - C+30/4 (10 ptn) |
7/5 - 2/6 - 6/2 |