10:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Palmans Elke - 5 ptn Heyligen Mathijs - 5 ptn |
|
1/6 - 6/1 - 11/9 |
10:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schoofs Esmé - C+15 (60 ptn) |
6/4 - 1/6 - 6/2 |
10:00 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Didden Frank - C+30 (30 ptn) |
3/6 - 6/2 - 6/4 |
10:00 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
De Cock Demi - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/1 - 4/1 |
10:00 |
ENKEL MEISJES U13 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Schellekens Lise - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/2 - 6/4 |
11:00 |
ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Vandermaesen Eddy - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/1 - 3/6 - 6/3 |
11:30 |
ENKEL DAMES 25 1 (C+15/5 - B0) Finale Hoofdtabel |
|
Cevoli Sarah - B+4/6 (65 ptn) |
|
6/1 - 6/1 |
11:30 |
ENKEL DAMES 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mares Linda - C+30/2 (20 ptn) |
2/6 - 6/3 - 6/4 |
11:30 |
ENKEL JONGENS U11 2 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Peuter Maxim - C+30/3 (15 ptn) |
4/1 - 4/0 |
11:30 |
ENKEL JONGENS U13 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Sannen Runar - C+30/2 (20 ptn) |
6/4 - 6/4 |
11:30 |
ENKEL JONGENS U13 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Van Bijlen Marnix - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/3 - 2/6 - 6/3 |
11:30 |
ENKEL MEISJES U11 2 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandijck Kato - C+30/4 (10 ptn) |
4/2 - 4/2 |
11:30 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ward Caitlin - C+30/5 (5 ptn) |
4/1 - 4/0 |
13:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
De Jongh Anne - 5 ptn Verheyen Jolien - 25 ptn |
|
6/4 - 7/5 |
13:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanden Eynde Toon - C+30/2 (20 ptn) |
6/0 - 6/3 |
13:00 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vande Weeghde Marnik - C+30/4 (10 ptn) |
5/7 - 6/2 - 6/3 |
13:00 |
ENKEL HEREN 55 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hasevoets Danny - C+30 (30 ptn) |
3/6 - 3/2 opgave |
13:00 |
ENKEL MEISJES U13 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Moreaux Emeline - C+30/3 (15 ptn) |
6/2 - 6/0 |
13:00 |
ENKEL MEISJES U15 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
Vandeputte Maud - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 6/3 |
13:00 |
ENKEL MEISJES U15 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vrysen Jill - C+30/5 (5 ptn) |
6/3 - 5/7 - 6/1 |
14:30 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Den Heuvel Cristel - 5 ptn Van Steenbergen Liesbet - 10 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
14:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Sannen Sofie - 20 ptn Hooyberghs Guy - 10 ptn |
4/6 - 6/3 - 10/4 |
14:30 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Peetermans Jan - 5 ptn Van Gelder Sverre - 10 ptn |
|
2/6 - 6/0 - 10/8 |
14:30 |
ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Dausy An - C+30/5 (5 ptn) |
|
7/5 - 6/0 |
14:30 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vancamp Robby - B+2/6 (70 ptn) |
6/0 - 6/3 |
14:30 |
ENKEL JONGENS U15 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vervoort Dani - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/3 |
14:30 |
ENKEL JONGENS U15 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Thewis Ruben - C+30/5 (5 ptn) |
6/0 - 6/1 |
15:00 |
ENKEL HEREN 45 5 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
Van Roey Bart - C+15 (60 ptn) |
|
6/1 - 6/2 |
15:30 |
ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verboven Laurens - B-15/4 (105 ptn) nr. 54 |
6/3 - 3/6 - 6/1 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Hondt Kurt - 25 ptn Engelen Ruben - 5 ptn |
6/2 - 6/4 |
16:00 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Coomans Ellen - C+30/2 (20 ptn) |
|
6/2 - 6/2 |
16:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Gils Lien - C+30/5 (5 ptn) |
6/1 - 6/1 |
16:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bruyninckx Christophe - C+15/3 (45 ptn) |
6/2 - 7/5 |
16:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Coenen Dries - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/2 - 6/4 |
16:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Limbergen Tom - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 6/1 |
16:00 |
ENKEL HEREN 45 1 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
Vanduren Michiel - B-4/6 (85 ptn) |
|
6/2 - 6/2 |
16:30 |
ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanhoof Lynn 1 - C+30/2 (20 ptn) |
6/1 - 7/6 (5) |
17:30 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Sannen Nikea - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 6/0 |
17:30 |
ENKEL DAMES 35 1 (C+15/5 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanderlinden Lieve - C+15/2 (50 ptn) |
6/0 - 6/2 |
17:30 |
ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Thys Philip - B-4/6 (85 ptn) |
0/0 opgave |
17:30 |
ENKEL HEREN 35 5 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Dessel Gert - C+15/4 (40 ptn) |
6/3 - 6/4 |
17:30 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Ceustermans Gert - C+30/2 (20 ptn) |
|
3/6 - 6/1 - 7/6 (5) |