Dagplanning van

  • Datum 18/06/2017 - 01/07/2017
  • Week 26
  • Adres Edmond Ronsestraat 58 A
    9041 Oostakker
  • Gewest Oost-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VOLCKAERT LANDER - C+30 (30)
VAN HENDE LEX - C+15/4 (40) 6/2 - 6/0
10:30 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
De Blieck Daphné - C+30/5 (5)
OMBELET LIESBETH - C+30/4 (10)
BEERENS LINE - C+30/4 (10)
BRACKE SOPHIE - N.G. (5)
6/1 - 6/2
10:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DELEERSNYDER PIETERJAN - C+30/5 (5)
AELDERMAN NILS - C+30/4 (10) 3/6 - 6/4 - 6/2
11:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GANSBEKE DRIES - C+30/2 (20)
GANSBEKE SANDER - C+15/5 (35)
COPPENS ARNE - C+15/1 (55)
DE ROOVER MATTHIAS - C+30/5 (5)
6/3 - 6/2
12:30 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOSMANS TINE - C+30/3 (15)
Winnaar
MONSIEUR LYNN - C+30/3 (15)
6/2 - 4/6 - 6/1
14:00 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MORBE MARJOLEIN - C+30/4 (10)
Winnaar
HEYNSSENS ANNELIES - C+30/4 (10)
6/4 - 6/2
14:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BEERENS LINE - C+30/4 (10)
DE VRIEZE SYLVIA - C+30/3 (15)
Winnaar
De Winter Lynn - C+30 (30)
Dierickx Naomi - C+30 (30)
6/4 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VOLCKAERT LANDER - C+30 (30)
VAN DEN BOSCH SVEN - C+30/2 (20) 6/1 - 6/2
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
REYNAERT MARLEEN - C+30/4 (10)
MARICHAL CHRISTOPHE - C+30/3 (15)
WILLAERT VERONIEK - C+30/3 (15)
VAN HOOREWEGHE WOUTER - C+30/3 (15)
6/3 - 3/6 - 10/8
16:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOONAERT LIEVEN - C+30/3 (15)
NEELS LAURENS - C+30/3 (15)
Winnaar
DE PAUW PIET - C+30/3 (15)
VEREECKE JELLE - C+30/3 (15)
6/4 - 2/6 - 10/6
19:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CORNELIS ANN - C+30/4 (10)
DE PAEPE PATRICIA - C+30/3 (15)
Winnaar
VERHAEGHE SARINA - C+30/5 (5)
WILLAERT VERONIEK - C+30/3 (15)
6/3 - 1/0 opgave