Dagplanning van

  • Datum 24/07/2017 - 06/08/2017
  • Week 31
  • Adres Soetebeek 66
    3670 Meeuwen-Gruitrode
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VANSWIJGENHOVEN FLEUR - C+30/5 (5)
MAESEN LOIS - C+30/4 (10) 6/4 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOX MARIO - C+30 (30)
Winnaar
WYNANT TIBO - C+30/1 (25)
6/1 - 4/6 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 45 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VANDERSANDEN MATHY - C+30/4 (10)
KESTERMANS HENK - C+30/5 (5) 3/6 - 6/0 - 6/0
11:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
PAGGERS LARISSA - C+15/5 (35)
BUWALDA STEF - C+15/3 (45)
BOX ZOE - C+15/1 (55)
BOX MARIO - C+30 (30)
7/6 (4) - 6/4
11:30 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GEUSENS SOFIE - B-4/6 (85)
GIELKENS JOHAN - C+15/2 (50)
PEETERS SARAH - B+2/6 (70)
CREEMERS SANDER - C+15/1 (55)
3/6 - 6/4 - 10/5
11:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DANIELS DORIEN - C+30/5 (5)
CONINX MICHIEL - C+30/5 (5)
JANSSEN CHELSEY - C+30/4 (10)
GABRIELS TOM - C+30/5 (5)
7/6 (2) - 7/5
11:30 ENKEL DAMES 40 1 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
EBEN CAROLINE - C+30/4 (10)
Winnaar
MAAS MAYKE - C+30/4 (10)
6/3 - 4/6 - 6/3
11:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BOMANS JEROEN - C+30/4 (10)
VANDEKERKHOF GEOFFREY - C+30/4 (10) 6/3 - 6/1
13:30 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CUYPERS VICKY - C+15/5 (35)
MAESEN GOELE - C+15/1 (55)
Winnaar
GEUSENS SOFIE - B-4/6 (85)
van der Heijden Mies - C+30/5 (5)
7/6 (4) - 6/2
13:30 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
LEMMENS FINA - C+30/5 (5)
SIMONS JAMY - C+30/4 (10)
DUPONT GWEN - C+30/5 (5)
VANSWIJGENHOVEN FLEUR - C+30/4 (10)
6/3 - 6/1
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VLEESCHOUWERS INGE - C+30/4 (10)
MENNES WIM - C+30/2 (20)
KERKHOFS KATRIEN - C+30/2 (20)
BOMANS JEROEN - C+30/4 (10)
6/3 - 7/5
13:30 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
SPANJAARD ZENO - C+30/5 (5)
WINTERS JOHAN - C+30/3 (15)
Winnaar
HILKENS ERIK - C+30/4 (10)
STIENEN JAN - C+30/4 (10)
4/6 - 6/3 - 10/3
13:30 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CEVOLI SARAH - B+4/6 (65)
Winnaar
PEETERS SARAH - B+4/6 (65)
6/4 - 6/4
15:00 ENKEL HEREN 35 5 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MENNES WIM - C+30/2 (20)
Dudek Timmy - C+30/3 (15) 6/3 - 6/0
15:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
JANSSEN WENDY - C+30/4 (10)
KREMERS GERLINDA - C+30/2 (20)
JANSSEN CHELSEY - C+30/4 (10)
SPREUWERS ELLEN - C+30/4 (10)
6/2 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BERGMANS GLENN - C+30/3 (15)
JANSSEN STEVEN - C+15/4 (40)
DOMS SENNE - C+15/3 (45)
VANDEKERKHOF GEOFFREY - C+30/4 (10)
6/3 - 6/4
15:30 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VANGENEUGDEN JACKY - C+30/5 (5)
VANGENEUGDEN MIKE - C+30/3 (15)
JANSSEN GIEL - C+30/4 (10)
Janssen Jos - C+30/4 (10)
6/3 - 4/6 - 10/7
15:30 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BECKERS AN-SOFIE - C+30/1 (25)
MEWIS LORE - C+30/1 (25) 6/4 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SMETS MICHAEL - B+2/6 (70)
vos tuur - C+15/3 (45) 4/6 - 6/1 - 6/2
17:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM LOOS KRISTEL - C+30/2 (20)
MALLANTS MICHELLE - C+30/3 (15)
Winnaar
JANSSEN ANNELEEN - C+30/1 (25)
JANSSEN LOTTE - C+30/2 (20)
6/2 - 4/6 - 10/7
17:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 80 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
BUSSELS GIJS - C+30 (30)
BUWALDA STEF - C+15/3 (45)
HOOGMARTENS JAN - B0 (75)
VANGOMPEL YVES - C+30/5 (5)
6/4 - 6/2
17:30 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
BOSMANS JARNE - C+30/2 (20)
BOSMANS JONAS - C+30/3 (15)
Winnaar
BERGMANS GLENN - C+30/3 (15)
VLEESCHOUWERS YVES - C+30/1 (25)
6/1 - 5/7 - 10/4
17:30 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
LINDMANS WOUT - B-4/6 (85)
FRANSEN STIJN - B-2/6 (80) 7/5 - 6/4
17:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
vos tuur - C+15/3 (45)
DOMS SENNE - C+15/3 (45) 6/2 - 6/1
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BLOEMEN BAUKE - C+30 (30)
DOUMEN SVEN - C+30/1 (25)
Winnaar
CUYPERS VICKY - C+15/5 (35)
HAMAL WILLY - C+30/2 (20)
7/6 (4) - 7/6 (2)