09:00 |
ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Hacke Martin - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/2 - 6/1 |
09:30 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
De Brabander Sven - 20 ptn Helewaut Frederick - 10 ptn |
|
7/5 - 5/7 - 10/6 |
10:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Vanmiddelem Kelly - 5 ptn Branders Bjorn - 10 ptn |
|
4/6 - 7/5 - 10/6 |
10:30 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Ezigbo Rachel - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/3 - 6/3 |
10:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Ryde Olivier - C+30/4 (10 ptn) |
6/0 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Demonie Nele - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/1 - 3/6 - 7/6 (5) |
11:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Lantsoght Thibault - C+30/2 (20 ptn) |
6/3 - 6/1 |
12:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Laevens Kelly - 15 ptn Manhout Dorine - 10 ptn |
6/2 - 6/2 |
12:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Vogelaers Milan - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 6/3 |
12:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Scheldeman Didier - C+30/5 (5 ptn) |
7/5 - 6/2 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Bisschop Sally - 10 ptn Helewaut Frederick - 10 ptn |
6/0 - 6/3 |
12:30 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Lanckriet Lieven - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/2 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssen Ilse - 10 ptn Van Daele Angélique - 10 ptn |
6/1 - 7/5 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Janssen Anke - 15 ptn Melis Stephan - 15 ptn |
|
6/4 - 3/6 - 10/5 |
13:30 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Tack Fleur - C+15/1 (55 ptn) |
6/1 - 6/0 |
13:30 |
ENKEL MEISJES U15 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Acker Oona - C+30/4 (10 ptn) |
6/1 - 6/1 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Despiegelaere Andy - 10 ptn Goethals Simon - 15 ptn |
|
2/6 - 7/6 (5) - 10/6 |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bleyaert Cathy - 10 ptn Nauwelaers Jessy - 5 ptn |
6/3 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
Notable Maxim - B-4/6 (85 ptn) |
|
3/6 - 6/3 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kamangary Aime - C+30/2 (20 ptn) |
6/4 - 6/4 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Acou Katrien - 10 ptn Logghe Florence - 5 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
16:30 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vande Velde Jessica - C+30/3 (15 ptn) |
6/3 - 7/6 (5) |
16:30 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Careel Amber - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/0 - 6/1 |
16:30 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Blondeel Alois - C+15/4 (40 ptn) |
6/4 - 6/2 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Canty Filip - 10 ptn Nauwelaers Jessy - 5 ptn |
|
6/3 - 6/0 |
18:00 |
DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Boerjan Fabienne - 10 ptn Micholt Martine - 25 ptn |
6/3 - 7/5 |
18:00 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lantsoght Michael - 65 ptn Lantsoght Thibault - 20 ptn |
|
6/3 - 6/7 (7) - 11/9 |
18:00 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nyssen Alain - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 4/6 - 6/3 |
19:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Micholt Martine - 25 ptn Markey Bram - 15 ptn |
6/3 - 6/3 |
19:30 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Pollentier Stijn - 35 ptn Vanhecke Nicolas - 15 ptn |
6/0 - 2/6 - 10/5 |
19:30 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Delouvroy Maximilien - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 6/0 |