Dagplanning van

  • Datum 25/07/2016 - 07/08/2016
  • Week 31
  • Adres Soetebeek 66
    3670 Meeuwen-Gruitrode
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
MASSIGNANI SOPHIE - N.G. (5)
RAEMAEKERS KATRIEN - C+30/4 (10)
PEULEN VEERLE - C+30/4 (10)
VRANKEN AN-SOFIE - C+30/5 (5)
6/4 - 3/6 - 10/7
09:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VLEESCHOUWERS INGE - C+30/4 (10)
MENNES WIM - C+30/2 (20)
Winnaar
STEENSELS HANNA - C+30/3 (15)
STEENSELS ROB - C+30/3 (15)
6/4 - 6/3
09:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
HOEDEMAKERS MANU - C+30/2 (20)
VAN KWIKKELBERGHE KEVIN - C+30/3 (15)
Winnaar
VLIEGEN VINCENT - C+30/1 (25)
WILLEKENS FABRICE - C+30/3 (15)
6/2 - 2/6 - 10/6
09:30 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
LOOS YVO - C+30/3 (15)
VANBRABANT DOMIEN - C+30/5 (5)
Winnaar
BREBELS PASCAL - C+30/5 (5)
CORSTJENS JOS - C+30/3 (15)
6/7 (4) - 6/3 - 10/4
09:30 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOX ZOE - C+30/1 (25)
Winnaar
MERLO ELINE - C+30/3 (15)
6/3 - 3/6 - 6/2
11:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CAMPS NANCY - C+30/5 (5)
Camps Gunther - C+30/4 (10)
RAEMAEKERS KATRIEN - C+30/4 (10)
PAREDIS JORN - C+30/5 (5)
6/2 - 6/0
11:30 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
JANSSEN TOON - C+30/3 (15)
LAMBERIGTS GILLES - C+30/5 (5)
JANSSEN GIEL - C+30/4 (10)
Janssen Jos - C+30/4 (10)
3/6 - 6/2 - 10/7
11:30 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CREEMERS TINE - C+30/1 (25)
Winnaar
MERLO ELINE - C+30/3 (15)
6/2 - 6/0
11:30 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM LEMMENS SAM - C+30/1 (25)
Winnaar
vos tuur - C+30/1 (25)
1/6 - 7/5 - 6/4
11:30 ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Lemmens Eddy - C+30/3 (15)
Winnaar
VANDERHOYDONCK STEFAN - C+30/2 (20)
5/7 - 6/2 - 6/3
13:30 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
JANSSEN ANNELEEN - C+30/2 (20)
JANSSEN LOTTE - C+30/2 (20)
NIES BEA - N.G. (5)
NIES NELE - C+15/4 (40)
6/3 - 6/3
13:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM ADAMCZYK IRIS - C+30/2 (20)
CLIJSTERS LIEVE - C+30/4 (10)
Winnaar
SCHREURS ELLEN - N.G. (5)
VOSSEN KATRIEN - C+30/3 (15)
6/3 - 6/0
13:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM KERKHOFS KATRIEN - C+30/2 (20)
HOYDONGS ROB - C+15/5 (35)
Winnaar
BOX ZOE - C+30/1 (25)
BOX MARIO - C+15/5 (35)
6/1 - 4/6 - 10/4
13:30 ENKEL DAMES 35 4 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
VLEESCHOUWERS INGE - C+30/4 (10)
Winnaar
VOORTMANS FLORETTE - C+30/4 (10)
6/4 - 6/0
13:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM ECTORS RUBEN - C+15/2 (50)
Winnaar
CREEMERS SANDER - C+15/3 (45)
6/0 - 6/1
15:30 DUBBEL DAMES 5 (60 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
KUYPERS KELLY - C+15/3 (45)
OPDENAKKER STEFANIE - C+30/1 (25)
Winnaar
SCHEEPERS LORE - C+30/4 (10)
VEREECKEN LAURA - B+2/6 (70)
2/6 - 6/4 - 10/4
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (90 punten - 160 punten)
Finale
HOOFDTABEL
MICHIELS NELE - C+15/1 (55)
JANSSEN SENNE - B0 (75)
Winnaar
PEETERS SARAH - B+2/6 (70)
WESTHOF BERT - B-2/6 (80)
6/2 - 7/5
15:30 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
ECTORS RUBEN - C+15/2 (50)
HUYGEN BART - C+15/5 (35)
HOOGMARTENS JAN - B0 (75)
VANGOMPEL YVES - C+30/5 (5)
6/3 - 6/1
15:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
KONIECZNY KEANU - B+4/6 (65)
KENIS GLENN - C+15 (60) 6/2 - 6/1
15:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Vanhaen Davy - C+30/5 (5)
Winnaar
MARTENS GLENN - C+30/4 (10)
6/2 - 2/6 - 6/3
17:30 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MAESEN GOELE - C+15/1 (55)
JACOBS TOM - C+15/5 (35)
Winnaar
EVENS LIEN - B+2/6 (70)
KUIPERS KOEN - C+30/3 (15)
6/3 - 6/1
17:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VLIEGEN VINCENT - C+30/1 (25)
WILLEKENS FABRICE - C+30/3 (15)
Winnaar
VLIEGEN SANDER - C+15/3 (45)
VRIJSEN LEN - C+30/4 (10)
6/1 - 6/4
17:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+3230/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SCHEEPERS LORE - C+30/4 (10)
Winnaar
BELIEN INDIRA - C+30/4 (10)
6/2 - 6/0
17:30 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM JANSSEN SENNE - B0 (75)
Winnaar
WESTHOF BERT - B-2/6 (80)
6/3 - 6/1
17:30 ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Camps Gunther - C+30/4 (10)
VANDERHOYDONCK STEFAN - C+30/2 (20) 6/4 - 7/5