10:00 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Claes Valerie - 60 ptn Vandenreyken Hanne - 25 ptn |
6/1 - 7/5 |
10:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Vissers Steffi - C+30/4 (10 ptn) |
|
7/5 - 6/2 |
10:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Braekers Kristof - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 7/6 (4) |
10:00 |
ENKEL HEREN 55 4 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Huysmans Marc - C+30/3 (15 ptn) |
6/2 - 7/6 (5) |
11:00 |
DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Laenen Marc - 15 ptn Smits Noel - 5 ptn |
6/4 - 7/6 (4) |
11:30 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ceustermans Gert - C+30/1 (25 ptn) |
6/3 - 6/1 |
12:00 |
DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Hendrickx Tiana - 35 ptn Mafranckx Yvanna - 5 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
12:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Reynders Nancy - 10 ptn Reynders Steven - 10 ptn |
|
3/6 - 7/6 (2) - 10/4 |
12:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Opstal Mélanie - 5 ptn Van Opstal Walter - 5 ptn |
5/7 - 6/3 - 10/6 |
12:00 |
DUBBEL HEREN 6 (90 punten - 160 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van den Broeck Jens - 85 ptn Yns Dominik - 65 ptn |
6/3 - 6/4 |
12:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Vermeulen Yentl - C+15 (60 ptn) |
|
7/5 - 4/6 - 6/2 |
12:00 |
ENKEL DAMES 40 1 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Dingenen Anne - C+30/2 (20 ptn) |
6/2 - 6/3 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Geukens Evelien - 5 ptn Gybels Charlotte - 10 ptn |
|
6/4 - 1/6 - 10/4 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Mast Britt - 65 ptn Mertens Sam - 20 ptn |
|
3/6 - 6/2 - 10/4 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandendael Anne - 25 ptn Vanbrabant Kurt - 20 ptn |
6/2 - 6/4 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Groffy Jagraj - 15 ptn Verheyen Frank - 15 ptn |
7/6 (5) - 6/3 |
14:00 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vermeulen Marthe - C+30/2 (20 ptn) |
6/2 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Vancamp Robby - B+2/6 (70 ptn) |
|
7/6 (3) - 6/2 |
14:00 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Wouters Dirk - C+30 (30 ptn) |
|
6/4 - 6/3 |
16:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Marant Sini - 10 ptn Nijs Kristel - 15 ptn |
|
6/3 - 7/5 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vandoninck Bob - 20 ptn Yns Dominik - 65 ptn |
|
7/5 - 6/3 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Meeus Ely - 5 ptn Meeus Yves - 5 ptn |
|
6/3 - 6/1 |
16:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
Thys Bart - C+15/4 (40 ptn) |
|
6/1 - 6/0 |
16:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssen Kevin - C+30/2 (20 ptn) |
7/5 - 6/0 |
16:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (C+15/5 - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Heyligen Erwin - C+15/1 (55 ptn) |
6/2 - 5/7 - 7/6 (1) |
18:00 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Pollers Raf - 30 ptn Van Gysel Eric - 30 ptn |
|
7/5 - 4/6 - 11/9 |
18:00 |
ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
Goeleven Kim - B+4/6 (65 ptn) |
|
6/2 - 7/6 (7) |
18:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Nijs Kristel - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 6/1 |
18:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
Vansnick Rodrique - B-2/6 (80 ptn) |
|
1/6 - 7/5 - 6/4 |