Dagplanning van

  • Datum 20/07/2015 - 02/08/2015
  • Week 31
  • Adres Soetebeek 66
    3670 Meeuwen-Gruitrode
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BOSMANS VEERLE - C+15/5 (35)
BREBELS AN - C+30/2 (20)
NICOSIA SYLVIE - C+30/2 (20)
UMANS LIEVE - C+30/2 (20)
7/5 - 7/5
09:30 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM PEETERS SARAH - B+2/6 (70)
PEETERS WOUTER - C+30/3 (15)
Winnaar
VEREECKEN JUSTINE - C+15 (60)
HENKENS ROBIN - C+30 (30)
6/0 - 6/0
09:30 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DRIJKONINGEN KOEN - C+30/4 (10)
FRAIPONTS MARCEL - C+30/4 (10)
GEERS MARC - C+30/5 (5)
WINTERS JOS - C+30/3 (15)
6/0 - 6/4
09:30 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
EERDEKENS GOEDELE - N.G. (5)
VLEESCHOUWERS INGE - C+30/5 (5) 6/1 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CREEMERS SANDER - C+30/1 (25)
Doumen Wout - C+15/5 (35) 7/5 - 6/2
11:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Engelen Sandy - C+30/5 (5)
VEEKMANS MIEKE - C+30/3 (15)
Winnaar
SIJBERS JOLIEN - C+30/2 (20)
WINTERS REINHILDE - C+30/4 (10)
6/4 - 6/2
11:30 DUBBEL DAMES 5 (60 punten - 120 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
ALDERS LORE - C+15/5 (35)
GEUSENS SOFIE - B-4/6 (85)
BECKERS STEFANIE - C+15/2 (50)
SEGERS JESSICA - C+15 (60)
6/3 - 6/0
11:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VLEESCHOUWERS INGE - C+30/5 (5)
MENNES WIM - C+30/4 (10)
LECOK NATHALIA - C+30/5 (5)
Donné Bart - C+30/4 (10)
6/3 - 6/3
11:30 DUBBEL HEREN 6 (60 punten - 120 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Doumen Wout - C+15/5 (35)
SEGERS PIETER - B-4/6 (85)
Winnaar
BUWALDA STEF - C+15/5 (35)
HOOGMARTENS JAN - B0 (75)
3/6 - 6/3 - 10/6
11:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SCHEEPERS LORE - C+30/4 (10)
Winnaar
HABRAKEN EKI - C+30/4 (10)
7/6 (0) - 6/3
13:30 DUBBEL GEMENGD 6 (90 punten - 160 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
RUBBRECHT MICHELLE - B-15/2 (100)
VANBUSSEL ERIC - C+15 (60)
PEETERS SARAH - B+2/6 (70)
WESTHOF BERT - B-2/6 (80)
6/3 - 6/1
13:30 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DRIJKONINGEN KOEN - C+30/4 (10)
WERTELAERS KURT - C+30/4 (10)
Winnaar
Camps Gunther - C+30/5 (5)
Ulenaers Frederick - C+30/3 (15)
6/2 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
ROJAS OLIVIER - B+2/6 (70)
VERSWIJVEL FREDERIC - C+15/4 (40) 6/0 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CLAASSEN ERWIN - N.G. (5)
Winnaar
SWENNEN BART - C+30/4 (10)
6/3 - 6/2
13:30 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM PETERS STEVE - C+30/1 (25)
Winnaar
CREEMERS SANDER - C+30/1 (25)
6/1 - 4/6 - 6/3
15:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
EERDEKENS GOEDELE - N.G. (5)
LECOK NATHALIA - C+30/5 (5)
AERTS VIVIANE - C+30/5 (5)
CEUNEN HUBERTE - C+30/5 (5)
6/1 - 6/1
15:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
FRAUSSEN VERONIQUE - C+30/2 (20)
RUEBENS GERT - C+30 (30)
NIES NELE - C+15/4 (40)
DOUMEN SVEN - C+30/2 (20)
2/6 - 6/4 - 10/8
15:30 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
HOEDEMAKERS MANU - C+30/3 (15)
TELEN TIM - C+30/2 (20)
BILIËN FRANK - C+30/2 (20)
CARDINAELS SANDER - C+30/2 (20)
6/3 - 2/6 - 10/8
15:30 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM STAS EVA - C+15/5 (35)
Winnaar
EVENS LIEN - B+4/6 (65)
6/2 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
HAMAL WILLY - C+30/2 (20)
Winnaar
VANDERHOYDONCK STEFAN - C+30/3 (15)
7/5 - 7/5
17:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Spreuwers Marie-Laure - C+30/5 (5)
VLIEGEN YANNICK - C+30/1 (25)
BOGAERS ELIEN - C+30/2 (20)
BOGAERS FRANK - C+30/4 (10)
6/4 - 7/5
17:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BEX ROMAIN - C+30/2 (20)
WIJNANTS ROEL - C+15/4 (40)
Winnaar
GIELKENS JOHAN - C+15/4 (40)
VAN VLEYMEN LUC - C+30/4 (10)
6/4 - 6/2
17:30 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BEERDEN LIEN - C+30/1 (25)
OPDENAKKER STEFANIE - C+30/1 (25) 7/5 - 6/1
17:30 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN ECK SJORS - B-15/1 (95)
VAN ECK SANDER - B-4/6 (85) 6/3 - 6/1
19:30 ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MENNES WIM - C+30/4 (10)
BLEUS JAN - C+30/3 (15) 3/6 - 6/0 - 6/3