09:00 |
ENKEL JONGENS U10 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Looijmans Frans - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/1 - 4/2 |
09:15 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Cams Peggy - 20 ptn Reymen Chantale - 10 ptn |
|
6/0 - 6/3 |
09:15 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Baens Jurgen - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 3/6 - 6/3 |
09:15 |
ENKEL J/M U09 5 (N.G. - N.G.) Finale Hoofdtabel |
|
Berghs Sem - N.G. (5 ptn) |
|
0/4 - 4/3 (5) - 4/1 |
09:15 |
ENKEL JONGENS U12 4 (N.G. - C+15/4) Finale Hoofdtabel |
|
Van Delsen Yaro - C+30/4 (10 ptn) |
|
7/6 (2) - 6/1 |
09:15 |
ENKEL JONGENS U14 4 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
Vanbrabant Ruben - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 6/7 (6) - 6/4 |
09:15 |
ENKEL MEISJES U12 4 (N.G. - C+15/4) Finale Hoofdtabel |
|
Schepers Yenne - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/2 - 6/4 |
09:15 |
ENKEL MEISJES U12 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Vanderheyden Emma - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/2 - 6/1 |
10:00 |
ENKEL MEISJES U10 3 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Corswarem Chloë - C+30/4 (10 ptn) |
4/1 - 4/0 |
10:45 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Boussu Marie - B+2/6 (70 ptn) |
|
6/3 - 6/4 |
10:45 |
ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Cleeren Niels - A Nationaal (110 ptn) nr. 45 |
6/2 - 6/1 |
10:45 |
ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Fransen Stijn - B-2/6 (80 ptn) |
|
6/4 - 4/2 opgave |
10:45 |
ENKEL J/M U09 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Steegmans Mette - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/0 - 4/0 |
10:45 |
ENKEL JONGENS U14 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandelaer Gilles - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/3 |
10:45 |
ENKEL MEISJES U14 4 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
Box Zoe - C+30/3 (15 ptn) |
|
6/3 - 6/1 |
10:45 |
ENKEL MEISJES U14 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanden Abeel Ines - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U10 3 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Sweevelt Mika - C+30/4 (10 ptn) |
4/1 - 4/3 (3) |
11:00 |
ENKEL JONGENS U12 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Serneels Cedric - C+30/4 (10 ptn) |
6/2 - 6/1 |
12:00 |
ENKEL MEISJES U10 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Descamps Elize - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/2 - 4/0 |
13:00 |
ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Claes Janique - C+30/2 (20 ptn) |
6/2 - 6/4 |
13:15 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Liwerski Elke - C+30/1 (25 ptn) |
6/2 - 6/2 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cox Katrien - 20 ptn Roeges Edith - 10 ptn |
7/6 (5) - 2/6 - 11/9 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Ruelens Hilde - 10 ptn Noens Ferdy - 5 ptn |
|
6/2 - 2/6 - 10/7 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Kinable Roel - 95 ptn Meuwis Arne - 25 ptn |
|
6/7 (5) - 7/5 - 10/6 |
13:30 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Favoreel Lut - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/3 - 6/3 |
13:30 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Hacht Gertjan - B-15 (90 ptn) |
6/2 - 6/0 |
13:30 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geuens Alexander - C+30/1 (25 ptn) |
6/4 - 7/5 |
13:30 |
ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - B+4/6) Finale Hoofdtabel |
|
Denayer Johan - C+15 (60 ptn) |
|
6/1 - 6/4 |
14:00 |
ENKEL DAMES 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verstrepen Linsey - B-15/2 (100 ptn) nr. 76 |
6/0 - 6/2 |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Moons Anouk - 15 ptn Delee Kenneth - 65 ptn |
2/6 - 7/5 - 10/6 |
15:00 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Alen Jurgen - 5 ptn Vanbrabant Jos - 10 ptn |
|
6/3 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
D'Amico Anais - B+4/6 (65 ptn) |
|
6/2 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Sannen Nikea - C+30/5 (5 ptn) |
6/2 - 7/5 |
15:00 |
ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
De Raeve Lore - C+30/3 (15 ptn) |
|
6/3 - 7/5 |
15:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Volsem Jim - C+15/5 (35 ptn) |
6/1 - 6/2 |
15:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Manshoven Brecht - C+30/4 (10 ptn) |
|
4/6 - 6/1 - 7/5 |
15:00 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Edens Chris - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/1 - 6/2 |
15:00 |
ENKEL HEREN 55 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hasevoets Danny - C+30 (30 ptn) |
6/4 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL MEISJES U16 4 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Oggianu Tiziana - C+30/5 (5 ptn) |
6/1 - 6/4 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Daniels Ilse - 30 ptn Tielens Kristel - 20 ptn |
7/6 (4) - 7/5 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Dezwart Nele - 5 ptn Gemis Alexandra - 5 ptn |
|
6/2 - 7/6 (8) |
16:30 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Dreessen Ingrid - 25 ptn Krekels Patrick - 30 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
16:30 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Zimmerman Melissa - 10 ptn Devogelaere Koen - 15 ptn |
|
4/6 - 6/4 - 10/7 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Stinissen Jan - 15 ptn Vertessen Dominique - 25 ptn |
6/3 - 6/4 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Claes Senne - 15 ptn Claes Stephan - 10 ptn |
|
7/5 - 6/3 |
16:30 |
ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Boussu Marie - B+2/6 (70 ptn) |
6/1 - 6/1 |
16:30 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cupelli Mario - C+15/3 (45 ptn) |
6/2 - 6/0 |
16:30 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Urbanek Lothar - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/2 opgave |
16:30 |
ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanautgaerden Filip - C+30/4 (10 ptn) |
6/1 - 3/6 - 6/0 |
17:00 |
ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verboven Laurens - B-15/4 (105 ptn) nr. 52 |
6/3 - 2/6 - 6/3 |
19:00 |
ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Simons Ben - B-4/6 (85 ptn) |
6/1 - 1/6 - 6/2 |