09:00 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Meuwis Sven - 20 ptn Trippaers Rudi - 40 ptn |
6/2 - 7/6 |
09:00 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Klingeleers Jochen - 20 ptn Van Briel Kurt - 10 ptn |
6/1 - 6/7 (6) - 10/8 |
09:00 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Roel - 70 ptn Ramaekers Stefan - 40 ptn |
4/6 - 6/3 - 10/8 |
09:00 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kubben Laura - C+30/1 (25 ptn) |
6/1 - 6/0 |
09:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Munters Hanne - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/4 - 6/1 |
09:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Stevens Wouter - C+30 (30 ptn) |
6/4 - 6/4 |
09:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Dielemans Edmondo - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/1 - 6/3 |
10:30 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Dupont Matthias - N.G. (5 ptn) |
|
7/6 (3) - 0/6 - 6/1 |
10:30 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Denayer Johan - C+15 (60 ptn) |
6/4 - 6/3 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schraepen Betty - 10 ptn Vandereyt Brigitte - 10 ptn |
6/3 - 6/0 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dries Celine - 55 ptn Theunis Marlies - 30 ptn |
6/4 - 6/4 |
11:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Thijssen Briek - B+4/6 (65 ptn) |
6/2 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cupelli Mario - C+15/3 (45 ptn) |
6/2 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandeweyer Niels - C+30/4 (10 ptn) |
6/2 - 6/1 |
13:00 |
DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Drenth Ilse - 65 ptn Evers Joeri - 15 ptn |
0/6 - 6/4 - 10/8 |
13:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Renders Katrien - 5 ptn Renders Jo - 25 ptn |
|
7/6 (5) - 7/5 |
13:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Mondelaers Brenda - 5 ptn Lenaerts Dieter - 10 ptn |
|
3/6 - 6/1 - 10/6 |
13:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanlokeren Boyan - C+15/1 (55 ptn) |
6/4 - 6/1 |
13:00 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Vanbriel Lode - C+30 (30 ptn) |
|
6/4 - 3/6 - 6/1 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Deckers Jo - 15 ptn Lox Dirk - 15 ptn |
7/6 (7) - 2/6 - 10/8 |
14:00 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Coenegrachts Jan - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/1 - 6/0 |
14:30 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Coeymans Eveline - 20 ptn Wouters Bart - 40 ptn |
|
6/4 - 6/0 |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandeput An - 40 ptn Deprez Gert - 60 ptn |
6/0 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Leeten Indra - C+30/4 (10 ptn) |
6/1 - 6/1 |
15:00 |
ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanherle Evelien - C+30/1 (25 ptn) |
3/6 - 6/0 - 6/3 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Eben Caroline - 10 ptn Vleeschouwers Inge - 5 ptn |
6/1 - 6/4 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Kumbruck Alan - 5 ptn Sansom Alec - 5 ptn |
|
6/3 - 7/6 |
16:00 |
ENKEL DAMES 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bogaerts Sarah - C+15/3 (45 ptn) |
6/0 - 6/2 |
16:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Nulmans Lien - C+15/5 (35 ptn) |
|
6/2 - 6/4 |
16:00 |
ENKEL HEREN 55 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nolmans Valere - C+30/2 (20 ptn) |
6/3 - 6/3 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Haesevoets Sarah - 20 ptn Hendrix Lise - 35 ptn |
6/1 - 7/6 (3) |