09:30 |
ENKEL JONGENS 9 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Cock Quinten - N.G. (5 ptn) |
4/2 - 4/3 |
10:00 |
DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Vandereyt Brigitte - 15 ptn Metten Steven - 10 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
10:00 |
DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 200 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Meeus Filip - 45 ptn Ulburghs Jeffrey - 55 ptn |
|
6/3 - 3/6 - 10/8 |
10:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - B+2/6) Pouleronde 1
|
|
|
Drenth Ilse - B+4/6 (65 ptn) |
6/2 - 6/4 |
10:00 |
ENKEL DAMES 6 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Schildermans Dorien - C+30 (30 ptn) |
|
6/3 - 6/4 |
10:00 |
ENKEL MEISJES 12 4 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Franssens Sara - C+30/5 (5 ptn) |
6/2 - 6/0 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 11 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanheusden Anne-Marie - 10 ptn Lieten Roger - 5 ptn |
7/6 - 3/6 - 10/7 |
11:15 |
ENKEL HEREN 8 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Hulsteyn Andreas - C+30/3 (15 ptn) |
|
6/1 - 6/1 |
11:30 |
ENKEL HEREN 10 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ganne Joris - C+30/5 (5 ptn) |
6/1 - 6/0 |
11:30 |
ENKEL JONGENS 16 4 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dewez Jan - C+30/4 (10 ptn) |
6/1 - 6/2 |
11:30 |
ENKEL MEISJES 14 4 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nysen Britney - C+30/5 (5 ptn) |
6/4 - 6/3 |
12:30 |
ENKEL MEISJES 16 4 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geukens Hanne-Lore - C+30/5 (5 ptn) |
6/3 - 6/1 |
13:00 |
DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Obieglo Birgit - 20 ptn Trippaers Elke - 10 ptn |
|
6/3 - 6/1 |
13:00 |
DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 160 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hendrix Lise - 35 ptn Creemers Tom - 70 ptn |
6/3 - 6/4 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Geukens Ivan - 10 ptn Geukens Yannick - 15 ptn |
|
1/6 - 6/1 - 10/3 |
13:00 |
ENKEL MEISJES 10 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Bevers Winnie - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/1 - 4/1 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Emmer Andy - 30 ptn Jenne Bart - 20 ptn |
|
2/6 - 6/4 - 11/9 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Sijbers Stefanie - 10 ptn Bex Johnny - 40 ptn |
|
6/1 - 2/0 opgave |
14:00 |
ENKEL HEREN 9 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Degens Raf - C+30/4 (10 ptn) |
6/0 - 6/1 |
14:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - B0) Finale Hoofdtabel |
|
|
Stelten Tom - C+30/3 (15 ptn) |
6/1 - 6/0 |
14:00 |
ENKEL MEISJES 9 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Verbrugghe Luisa - N.G. (5 ptn) |
|
4/2 - 4/0 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 160 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dehasque Elisa - 40 ptn Drenth Ilse - 65 ptn |
6/2 - 6/3 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 8 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Fiers Wendy - 5 ptn Liberloo Wendy - 5 ptn |
|
6/1 - 6/0 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Geukens Hanne-Lore - 5 ptn Geukens Ivan - 10 ptn |
Haesevoets Sarah - 20 ptn Dewez Jan - 10 ptn |
|
15:30 |
ENKEL DAMES 8 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Ceyssens Marleen - N.G. (5 ptn) |
|
6/1 - 6/0 |
15:30 |
ENKEL HEREN 7 (N.G. - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Indestege Marnik - B+2/6 (70 ptn) |
3/6 - 6/4 - 6/4 |
16:00 |
ENKEL JONGENS 14 4 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
Beelen Robbe - N.G. (5 ptn) |
|
6/2 - 6/4 |