10:00 |
DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Claes Eveline - 10 ptn Beckers Geert - 75 ptn |
6/1 - 6/3 |
10:00 |
DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Wildiers Arthur - 25 ptn Wildiers Hans - 65 ptn |
6/7 (5) - 6/0 - 10/3 |
10:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Hirtum Lieve - B0 (75 ptn) |
6/4 - 6/1 |
10:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Webers Wim - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/7 - 5/3 opgave |
12:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Hendrickx Linda - 5 ptn Van De Ven Jan - 10 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
12:00 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Jens - 10 ptn Smits Noel - 5 ptn |
6/4 - 6/4 |
12:00 |
DUBBEL HEREN 7 (90 punten - 160 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Croonenborghs Bernd - 75 ptn Vandewouwer Gregory - 85 ptn |
|
6/7 (4) - 6/3 - 10/2 |
12:00 |
ENKEL DAMES 4 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Luyckx Lynn - C+30/4 (10 ptn) |
5/7 - 6/4 - 6/2 |
12:00 |
ENKEL DAMES 30 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Adriaensen Barbara - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/7 (7) - 7/6 (4) |
12:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Struyfs Robbe - C+30/1 (25 ptn) |
6/2 - 6/1 |
12:00 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Beeck Patrick - C+30/1 (25 ptn) |
6/2 - 7/6 (4) |
14:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Genoe Kathleen - 25 ptn Gielis Lies - 5 ptn |
|
6/2 - 6/0 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Verluyten Vera - 45 ptn Laenen Marc - 15 ptn |
|
6/2 - 6/1 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Sterckx Guy - 35 ptn Van Den Eynde Koen - 20 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL DAMES 2 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vermeulen Yentl - B+4/6 (65 ptn) |
6/1 - 6/1 |
14:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Leeten Tessa - C+30 (30 ptn) |
|
5/7 - 6/3 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (C+15/5 - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
Yns Dominik - C+15 (60 ptn) |
|
4/6 - 6/3 - 6/4 |
16:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bamps Shari - 25 ptn Willekens Steven - 5 ptn |
6/4 - 6/7 (5) - 10/3 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Hermans Peter - 15 ptn Mertens Kris - 15 ptn |
|
2/6 - 6/3 - 10/5 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mulders Johan - 5 ptn Van Nylen Luc - 15 ptn |
3/6 - 7/5 - 10/4 |
16:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Celen Stef - C+30/2 (20 ptn) |
|
3/6 - 6/3 - 6/0 |
16:00 |
ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verbraeken Benny - B-15/1 (95 ptn) |
7/5 - 6/2 |
16:00 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Gijbels Hans - C+30 (30 ptn) |
6/1 - 6/1 |
18:00 |
DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Poel Miranda - 30 ptn Vanonckelen Nancy - 20 ptn |
6/2 - 6/2 |
18:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mens Ilse - 5 ptn Veraghtert Carine - 5 ptn |
6/4 - 6/2 |
18:00 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Nysmans Jasmien - 65 ptn Vandecraen Lies - 25 ptn |
|
7/6 (3) - 6/7 (5) - 10/4 |
18:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Thoeng David - B-2/6 (80 ptn) |
6/4 - 6/1 |
18:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Smolders Ko - B+4/6 (65 ptn) |
|
6/4 - 6/4 |