TC 't Sas maakt zich op voor gewestelijke Masters

TC 't Sas maakt zich op voor gewestelijke Masters

Omdat de nationale eindronde dit jaar in Antwerpen en op TC Gym wordt georganiseerd, is het van donderdag 29 september tot en met zaterdag 1 oktober aan TC 't Sas om de deelnemers aan de gewestelijke Masters te ontvangen. De fraaie club uit Lier, die 11 outdoor- en 6 indoorcourts én ook nog eens 5 squashterreinen telt, is er helemaal klaar voor.
"Dit jaar werd het extra-sportieve een stuk aangenamer gemaakt", zegt Christine Van Uytsel van 't Sas. "Reeds in het voorjaar werden de kleedkamers vernieuwd en ondertussen kreeg ook het cafetaria een volledige make-over (foto)."
Bij TC 't Sas wordt ook ingezet op gezonde voeding. "In de foodmakers corner zijn steeds gezonde slaatjes, broodjes, wraps... beschikbaar", aldus Van Uytsel. "Hierdoor is het mogelijk om nog snel iets te eten voor of na de sportieve inspanning."

Donderdag wordt het startschot gegeven van de Antwerpse Masters. De winnaars van de reeksen waarin halve finales worden georganiseerd mogen een week later naar de nationale eindronde op TC Gym in Schoten.

Het programma:

Donderdag 29 september halve finales
19 uur
Heren 3: Wouter Dom - Jonathan Mertens
Heren 3: Daan Meuris - Toon Olyslager
Heren 5: Tom Altmann - Jonas Goossens
Heren 5: Michael Goris - Kristof Vanesch
Heren 35/1: Stijn Heylen - Kurt Vermeiren

20.30 uur
Dames 5: Steffy Boogaerts - Gina Stanciu
Dames 5: Valerie Van den Brande - Naomi Bonnafous
Heren 45/1: Alain Bakkovens - Geert Vercammen
Heren 45/1: Kris Van Honste - Dimitri Griniouk

Vrijdag 30 september halve finales
19 uur
Dames 1: Annouck Meys - Charlotte Swaans
Dames 1: Vicky Van de Peer - Evelyne Dom
Dames 3: Elien Knockaert - Kim Goeleven
Dames 4: Eline Ronsmans - Yana Malfet
Dames 4: Chloe Vanderhoven - Lisa Seyns

20.30 uur
Dames 3: Laura Willemsen - Julie Van de Velde
Heren 1: Bram Coene - Dax Viroux
Heren 1: Brian Kajou - Roel Van Gestel
Heren 6: Joachim Deben - Sid Blockmans
Heren 6: Oliver Teijsen - Stig Van Agtmael

Zaterdag 1 oktober finales
10 uur
Dames 25/2: Astrid Huysmans - Annelies D'Hont
Heren 35/3: Ronny Meyen - Thierry Kennes
Heren 45/3: Ronny Voorbraeck - Jan Cauberghs
Heren 55/3: Rudy Cools - André De Mesmaeker

11.30 uur
Dames 4
Dames 25/2: Laura Cinelli - Linda Mares
Heren 35/2: Jo Pattyn - Tom Cuylaerts
Heren 45/2: Joris Onghena - Rudi Ceulemans

13 uur
Dames 5
Heren 4: Sam Vanhuynegem - Victor Dieltiens
Heren 5
Heren 6

15 uur
Dames 1
Heren 3
Heren 45/1
Heren 55/2: Hugo Breugelmans - Frank Van den Bergh

17 uur
Dames 3
Heren 1
Heren 2 Brandon Vander Elst - Jan Craenhals
Heren 35/1: Roel De Beckker -