Negen nationale Antwerpse kampioenen

Negen nationale Antwerpse kampioenen

Weer een uitstekend rapport voor de Antwerpse teams in de nationale en intergewestelijke interclubcompetitie. In de nationale afdelingen was het negen keer prijs voor Antwerpen.

Vier teams mochten reeds in juni na de poulefase vieren:
-Dames 25/3: Stabroek (Saskia Hermans, An Wollaert, Caroline Cuypers, Lorena Koberg, Katrien Gabriëls, Katrien Hermans en Ilse D'Haemer).
-Heren 60/1: Brandt (Pieter Vaarties, Marcel Redelijk, Jan Willemse, Erik Jottier en Paul Potvin).
-Heren 60/5: Cepa (Martin Van den Heuvel, Hans Navest, Charles De Scheemaeker, Guy Pauwels, Pal Balasz en Roger Van Meel).
-Heren 65/4: Brabo (John Binnemans, Eddy Callier, Jos Jochems, Herman Symons en Rony Unterman).
De vijf andere teams behaalden de nationale kroon na winst in de eindronde in september (tussen haakjes de spelers die tijdens de finale in actie kwamen).
-Heren 35/2: Anjelier (Wim Bal, Leslie Totté, Christoph Goyvaerts, Frederik Deneckere en David Van Beeck).
-Heren 35/4: De Chalet foto (Mario Mertens, Gert De Busser, Gert Geens en Levin Boen).
-Heren 45/2: Den Bremt (Patrick Van Deun, Marc Aerts, Ivan Cockx en Philippe Lannoy).
-Heren 45/3: Hove (Rolf Pyl, Johan Nelis, Kris Van Honste, Patrick Brison en Bob Goossens).
-Heren 55/3: Duvels (Fred Van Wijk, Patrick Jottier, Rudiger Goossens, Walter Maes en Yves Deconinck).

De Antwerpse laureaten in de intergewestelijke interclubcompetitie (tussen haakjes de spelers die tijdens de finale in actie kwamen).
-Dames 4: Zevenbergen (Amber Andries, Julie Van de Velde, Nanou Van Dijck, Lilith Kempynck, Lauranne Crokaerts en Chloe Vanderhoven).
-Dames 7: De Merel (Anke Geudens, Goedele Vandervelden, Sandra Bal, Joyce Huypens, Annet Van de Merwe en Pascale Lemmens).
-Dames 25/4: Vosselaarse (Annick Baeyens, Heidi Valkiers, Peggy Der Kinderen, Caroline Lenaerts, Lore Swerts en Betty Van Tongerloo).
-Dames 35/2: 7de Olympiade (Laura Cinelli, Ann Huybrechts, Karen Corrigan, Kris Vermeylen en Eileen Van Geenhoven).
-Dames 45/1: Ter Linden (Carine Aters, Maryse Vrancken, Martine De Brucker, Ann Van Barel, Lieve De Ridder, Annouck Van Moonsel en Lieve Dercon).
-Dames 55/2: Kiksham (Greet Schueremans, Nadia Van Passel, Hilda Van Evelghem, Rita Camps, Vif Verstrepen, Genevieve D'Hooghe en Chris Maes).
-Heren 2: Zevenbergen (Alain Bakkovens, Florian Sturm, Frederic Jaminet, Max Van Nunen, Glen Meuldermans en Sander Ponnet).
-Heren 3: Kromveld (Bart Mortelmans, Samy El Bachaoui, Philippe Vercammen, Lennert Boeckxstaens, Thibaut Decaluwe en Quinten Coveliers).
-Heren 5: Nova (Erwin Listhaeghe, Gunter Masschelier, Sebestien Lefevre, Laurens Spillemaeckers, Kristof De Groote, Ivo Pairon, Steven White, Reinhard Deckers, Jonathan Feys en Patrick De Molenaer).
-Heren 6: De Merel (Steven Joosen, Nick Vanderhaeghe, Michael Van den Zegel, Yannick De Groot, Anthony Peersman en Thibaud Peersman).
-Heren 7: Ruggeveld (Kevin Wery, Michael Hanlon, Tom Van Peel, Dave Meersman, Serge De Groof en Patrick Driesen).
-Heren 8: Herakles (Rudy Reyns, Christophe Vandevorst, Diego Gillain, Laurent Wibaut, Charles Waterkeyn, Philip Robberechts en Pierre Coulon).
-Heren 2 (4 spelers): ISC (Stijn Brys, Jonas Loots, Gert Smets en Lars Borstlap).
-Heren 35/1: Brandt (Pim Van Mele, Wim Neefs, Nicolas Delbeke, Gregory Gilissen, Philippe Albertyn en Jelle Wellens).
-Heren 35/2: Rua (Paul Van Ussel, Vincent Van Mechelen, Pascal Smits, Jo De Croocq, Patrick Schroyen en Walter Sassen).
-Heren 35/4: 't Spui (Pieter Van de Velde, Peter Jennes, Patrick Lyssens, Nico Bilsen, Geert Van Hemeledonck, Bart D'Eer en Eric Verhoeven).
-Heren 35/5: SOC (Robbert Verhagen, Jules Ter Hark, Yves Van Tricht, Jimmy Vercouillie, Tom Matthys en Patrick Kessens).
-Heren 45/2: Nova (Luc Van de Vloet, Peter Vercammen, Luc Beke, Philippe Van der Steichel, Glenn Claus, Steven Baerts en Patrick Van Elsacker).
-Heren 45/3: SOC (Gunther Bakker, Sven Urban, Paul Beyers en Alex Roks).
-Heren 45/4: Emblem (Filip Depreeuw, Hans Goovaerts, Thomas Cabes, Frank Michielsen, Gie De Roeck en Chris De Vocht).
-Heren 55/3: BTK (Rudi Van Assche, Luc Truyen, Francis De Laere, Marco Vincke, Emmanuel Himschoot, Jean de Buyser, Herman Gyssels en Bart Op de Beeck).
-Heren 60/1: Sorgvliet (Marc De Witte, Armand Mees, Chris Verschueren en Marc Cassiers).

Werner Thys - 0497/42.69.77 - thys.werner@belgacom.net