De nationale en intergewestelijke interclubkampioenen

De nationale en intergewestelijke interclubkampioenen

In de nationale interclubcompetitie verzamelde Antwerpen dit seizoen twaalf titels. Daar kan zondag nog een dertiende kroon bijkomen als TC Gym het in de finale van vierde nationale haalt op Eeklo.
In de intergewestelijke eindronde staat de teller voorlopig op vijftien Antwerpse overwinningen. Deze week spelen Herentalse (heren 65/2), Heistse (heren 70/1) en Emblem (heren 70/2) nog hun finale.

Nationale interclubkampioenen

Vijf Antwerpse teams werden in juni na de poulefase reeds nationaal kampioen:
De Dageraad (dames 25/2), Stabroek (dames 25/3), Duvels (heren 55/4), Stabroek (heren 60/5) en Brabo (heren 65/4).

De voorbije maand kwamen daar volgende teams bij:

  • Dames 1 Forest Hills (met An-Sophie Mestach, Elyne Boeykens, Eliessa Vanlangendonck, Morgane Michiels, Vicky Van de Peer, Annouck Meys, Evelyne Dom, Noa Liauw-A-Fong, Tiffany Hoberth, Linde Mues, Klaartje Van Baarle, Julie Block en Kim Verhaeghe).
  • Dames 3 Kromveld (met Tine De Geest, Annemie Blomme, Leoni Daems, Jentl De Graeve en Kyani Verbeeck).
  • Heren 35/2 De Anjelier (met Dieter Leurs, Wim Bal, Leslie Totte, Christoph Goyvaerts en Frederik Deneckere).
  • Heren 35/3 Forest Hills (met Roel De Beckker, Stijn Goossens, Tom Van Beek en Wim Leijssen).
  • Heren 45/2 Key Point (met Mark Schuurmans, Henri Vangool, Carsten Dolzer, Eddy Cle en Axel Lambregts).
  • Heren 45/3 Herentalse (met Michel Fabry, Christian Dolfyn, Bert Vercammen en Joep Van der Wee).
  • Heren 45/4 Ter Rivieren (met Ronny Van Langendonck, Marc Lemaire, Sam Van de Velde, Paul Thys, Steve De Vos en Alain Verdy).
Intergewestelijke kampioenen
  • Dames 1 Blauwe Regen (met Michelle Van Mol, Alexia Tashbaeva, Eva Wolf en Maxime Dupont).
  • Dames 6 De Langenberg (met Stephanie Spelters, Liesl Govaerts, Janne Mertens, Sien De Beck en Katrien Van den Bossche).
  • Dames 35/3 Rua (met Isabelle Theunissen, Caroline Lauwers, Kathleen Cassiers en Suzanne Bosthuizen).
  • Dames 45/2 Rua (met Anouk Segers, Dominique Meulemans, Patricia Verberght en Anki Carpentier).
  • Heren 6 Antwerp (met Michael Goris, Otto De Winter, Diederick Budel, Peter Mertens, Yves Van de Perre, Laurens Peeters, Jonas Goossens, Michael De Clerck, Pieter Van Happen en Steven Vermeerbergen).
  • Heren 8 Ter Breme (met Matthias Lenaerts, Senne De Bevere, Steffen Kuyps, Jess Daas, Maarten De Meyer en Lennert De Bruyn).
  • Heren 2 - 4 spelers ISC (met Jonas Loots, Gert Smets, Lars Borstlap, Victor Jacobs en Guy Van Dommelen).
  • Heren 5 - 4 spelers TC80 (met Mats Daems, Robin Quick, Thomas Bastiaens, Sam Milde, Vitaly De Bolle, Dieter Francq en Tom Dielis).
  • Heren 6 - 4 spelers De Zwaluw (met Filip De Coninck, Steven Walckiers, Laurens Schroyens, Emiel Adriaensen, Philippe De Bruyn en Anthony Beliën).
  • Heren 7 - 4 spelers Antwerp (met Mitch Jonsson, Tom Bruininkx, Gert Van Goethem, Raoul Baetens en Arne Bomans).
  • Heren 35/3 Rozenhof (met Hans Roosjen, Danny Meukens, Kenneth Vermeylen, Philippe Ritzky, Gijs Kerremans, Guy Beyers, Philip Wijns en Michel Littel).
  • Heren 45/3 Soc Maria-ter-Heide (met Paul Van der Stappen, Sven Urban, Paul Beyers, Alex Roks, Karel De Bruin en Marcel Kenis).
  • Heren 55/1 Nova (met Luc Van de Vloet, Peter Vercammen, Luc Beke, Maxence Le Grelle en Patrick Van Elsacker).
  • Heren 60/1 Sorgvliet (met Marc De Witte, Armand Mees, Chris Verschueren, Marc Cassiers en Edmond Verdonck).
  • Heren 60/2 Heistse (met Michel Dons, Eddy Geerts, Francois Theunis, Leo Vertommen, Roger Laenen en Marcel Horckmans).

Foto: Blauwe Regen intergewestelijk kampioen dames 1