Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM D 3-0 / 6-1 / 42-17 Afgerond
za 22/04/2017 2084 TC HERNIEUWENBURG 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 0-3 / 0-6 / 8-37 Afgerond
za 22/04/2017 2056 T.C. ALEXANDER A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 0-3 / 1-6 / 17-39 Afgerond
za 29/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2084 TC HERNIEUWENBURG 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 29/04/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM D 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 31-26 Afgerond
za 29/04/2017 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2056 T.C. ALEXANDER A 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 06/05/2017 2084 TC HERNIEUWENBURG 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM D 1-2 / 2-5 / 19-38 Afgerond
za 06/05/2017 2056 T.C. ALEXANDER A 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 1-6 / 19-38 Afgerond
za 06/05/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 1-2 / 2-4 / 18-31 Afgerond
za 13/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 34-29 Afgerond
za 13/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM D 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 0-3 / 1-6 / 25-38 Afgerond
za 13/05/2017 2084 TC HERNIEUWENBURG 2056 T.C. ALEXANDER A 0-3 / 0-6 / 10-37 Afgerond
za 20/05/2017 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 4-2 / 30-23 Afgerond
za 20/05/2017 2056 T.C. ALEXANDER A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM D 1-2 / 3-4 / 27-35 Afgerond
za 20/05/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2084 TC HERNIEUWENBURG 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2056 T.C. ALEXANDER B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 22/04/2017 2190 TC DE WATERTOREN 2175 T.C. FINLANDIA 0-3 / 0-6 / 17-36 Afgerond
za 22/04/2017 2028 WIKINGS 2021 T.C. YPER 2-1 / 4-2 / 34-27 Afgerond
za 29/04/2017 2056 T.C. ALEXANDER B 2190 TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 29/04/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 2021 T.C. YPER 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 29/04/2017 2175 T.C. FINLANDIA 2028 WIKINGS 2-1 / 4-2 / 29-25 Afgerond
za 06/05/2017 2190 TC DE WATERTOREN 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 06/05/2017 2028 WIKINGS 2056 T.C. ALEXANDER B 2-1 / 4-2 / 32-23 Afgerond
za 06/05/2017 2021 T.C. YPER 2175 T.C. FINLANDIA 2-1 / 4-3 / 39-33 Afgerond
za 13/05/2017 2056 T.C. ALEXANDER B 2021 T.C. YPER 0-3 / 2-6 / 34-45 Afgerond
za 13/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 2175 T.C. FINLANDIA 3-0 / 6-1 / 41-16 Afgerond
za 13/05/2017 2190 TC DE WATERTOREN 2028 WIKINGS 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 20/05/2017 2175 T.C. FINLANDIA 2056 T.C. ALEXANDER B 2-1 / 5-3 / 45-32 Afgerond
za 20/05/2017 2028 WIKINGS 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 20/05/2017 2021 T.C. YPER 2190 TC DE WATERTOREN 2-1 / 4-2 / 30-23 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2-1 / 4-3 / 36-34 Afgerond
za 22/04/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE C 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 22/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2024 K.T.C. AZALEA 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 29/04/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2007 T.C. VIJVERHOF 1-2 / 2-5 / 27-39 Afgerond
za 29/04/2017 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2024 K.T.C. AZALEA 2-1 / 4-2 / 30-23 Afgerond
za 29/04/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE C 2034 T.C. BRUGHIA B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 06/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2-1 / 4-2 / 28-17 Afgerond
za 06/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 06/05/2017 2024 K.T.C. AZALEA 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE C 3-0 / 6-0 / 37-18 Afgerond
za 13/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2024 K.T.C. AZALEA 1-2 / 4-4 / 42-38 Afgerond
za 13/05/2017 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE C 3-0 / 6-1 / 41-17 Afgerond
za 13/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2034 T.C. BRUGHIA B 2-1 / 4-3 / 33-34 Afgerond
za 20/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE C 2027 K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-2 / 30-21 Afgerond
za 20/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-1 / 42-19 Afgerond
za 20/05/2017 2024 K.T.C. AZALEA 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 22/04/2017 2147 T.C. LOGAN A 2034 T.C. BRUGHIA A 2-1 / 5-3 / 46-41 Afgerond
za 29/04/2017 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2147 T.C. LOGAN A 1-2 / 2-4 / 25-29 Afgerond
za 29/04/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 0-3 / 1-6 / 15-38 Afgerond
za 06/05/2017 2147 T.C. LOGAN A 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
za 06/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 1-2 / 3-4 / 39-39 Afgerond
za 13/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2147 T.C. LOGAN A 2-1 / 4-2 / 31-26 Afgerond
za 13/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2034 T.C. BRUGHIA A 0-3 / 1-6 / 18-43 Afgerond
za 20/05/2017 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 20/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2-1 / 4-2 / 32-23 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE D 2100 T.C. ORSCAMP 2-1 / 4-2 / 25-19 Afgerond
za 22/04/2017 2185 T.C. AQUILA 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2-1 / 4-3 / 29-25 Afgerond
za 29/04/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2185 T.C. AQUILA 2-1 / 4-3 / 28-29 Afgerond
za 29/04/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE D 2-1 / 4-2 / 24-23 Afgerond
za 06/05/2017 2185 T.C. AQUILA 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-0 / 6-1 / 43-28 Afgerond
za 06/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2100 T.C. ORSCAMP 0-3 / 1-6 / 34-43 Afgerond
za 13/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE D 2185 T.C. AQUILA 1-2 / 2-5 / 30-35 Afgerond
za 13/05/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 1-2 / 3-4 / 34-38 Afgerond
za 20/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2-1 / 4-2 / 31-24 Afgerond
za 20/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE D 1-2 / 3-4 / 25-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2065 T.C. TIP-TOP B 1-2 / 3-4 / 28-32 Afgerond
za 22/04/2017 2147 T.C. LOGAN B 2160 T.C. TER STRAETEN 2-1 / 4-3 / 33-32 Afgerond
za 29/04/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2147 T.C. LOGAN B 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
za 29/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA C 2065 T.C. TIP-TOP B 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 06/05/2017 2147 T.C. LOGAN B 2034 T.C. BRUGHIA C 2-1 / 4-2 / 31-18 Afgerond
za 06/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN 2013 OSTEND TENNIS CLUB 1-2 / 2-4 / 24-30 Afgerond
za 13/05/2017 2065 T.C. TIP-TOP B 2147 T.C. LOGAN B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 13/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA C 2160 T.C. TER STRAETEN 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 20/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2034 T.C. BRUGHIA C 3-0 / 6-1 / 38-14 Afgerond
za 20/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN 2065 T.C. TIP-TOP B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2-1 / 4-2 / 29-17 Afgerond
za 22/04/2017 2186 T.C. DE KODDAERT 2053 T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-5 / 30-34 Afgerond
za 29/04/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2186 T.C. DE KODDAERT 2-1 / 4-2 / 27-16 Afgerond
za 29/04/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2157 T.C. DE MOTE 2-1 / 4-2 / 29-19 Afgerond
za 06/05/2017 2186 T.C. DE KODDAERT 2157 T.C. DE MOTE 1-2 / 2-5 / 25-37 Afgerond
za 06/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2-1 / 4-2 / 33-26 Afgerond
za 13/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2186 T.C. DE KODDAERT 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 13/05/2017 2157 T.C. DE MOTE 2053 T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 27-27 Afgerond
za 20/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2157 T.C. DE MOTE 1-2 / 2-4 / 19-26 Afgerond
za 20/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2065 T.C. TIP-TOP A 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 22/04/2017 2182 TC DE MAENE 2066 T.C. MIDDELKERKE 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 29/04/2017 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2182 TC DE MAENE 2-1 / 4-3 / 31-34 Afgerond
za 29/04/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2065 T.C. TIP-TOP A 1-2 / 2-4 / 14-30 Afgerond
za 06/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2182 TC DE MAENE 1-2 / 4-4 / 39-39 Afgerond
za 06/05/2017 2066 T.C. MIDDELKERKE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 0-6 / 0-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 13/05/2017 2065 T.C. TIP-TOP A 2182 TC DE MAENE 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 13/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2066 T.C. MIDDELKERKE 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 20/05/2017 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2090 T.C. KOKSIJDE 2-1 / 5-3 / 44-41 Afgerond
za 20/05/2017 2066 T.C. MIDDELKERKE 2065 T.C. TIP-TOP A 0-3 / 0-6 / 0-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde