Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2038 KTC ISIS 2-1 / 5-3 / 41-36 Afgerond
za 22/04/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2-1 / 5-3 / 44-34 Afgerond
za 22/04/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 29/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 29/04/2017 2038 KTC ISIS 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 0-6 / 17-36 Afgerond
za 29/04/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 1-2 / 4-4 / 38-41 Afgerond
za 06/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-1 / 41-21 Afgerond
za 06/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2-1 / 4-2 / 27-20 Afgerond
za 06/05/2017 2050 TC RUMBEKE A 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 1-2 / 4-5 / 48-50 Afgerond
za 13/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2050 TC RUMBEKE A 1-2 / 3-4 / 21-32 Afgerond
za 13/05/2017 2038 KTC ISIS 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 1-2 / 2-4 / 20-29 Afgerond
za 13/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 20/05/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 3-0 / 6-2 / 44-26 Afgerond
za 20/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-1 / 41-23 Afgerond
za 20/05/2017 2050 TC RUMBEKE A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-2 / 2-5 / 33-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 22/04/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-1 / 4-3 / 35-26 Afgerond
za 22/04/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 1-6 / 12-40 Afgerond
za 29/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 3-0 / 6-0 / 37-6 Afgerond
za 29/04/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2050 TC RUMBEKE B 1-2 / 4-4 / 37-40 Afgerond
za 29/04/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 06/05/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 1-2 / 3-4 / 30-35 Afgerond
za 06/05/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 06/05/2017 2050 TC RUMBEKE B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 2-4 / 26-28 Afgerond
za 13/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2050 TC RUMBEKE B 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 13/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 1-6 / 36-46 Afgerond
za 13/05/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-0 / 6-1 / 40-15 Afgerond
za 20/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
za 20/05/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 20/05/2017 2050 TC RUMBEKE B 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2-1 / 4-3 / 30-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2021 T.C. YPER 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 4-4 / 37-40 Afgerond
za 22/04/2017 2175 T.C. FINLANDIA 2028 WIKINGS 0-3 / 1-6 / 19-41 Afgerond
za 22/04/2017 2050 TC RUMBEKE C 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 29/04/2017 2021 T.C. YPER 2175 T.C. FINLANDIA 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 29/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 29/04/2017 2028 WIKINGS 2050 TC RUMBEKE C 2-1 / 4-2 / 33-28 Afgerond
za 06/05/2017 2175 T.C. FINLANDIA 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 06/05/2017 2050 TC RUMBEKE C 2021 T.C. YPER 0-3 / 1-6 / 21-39 Afgerond
za 06/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2028 WIKINGS 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 13/05/2017 2021 T.C. YPER 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 3-0 / 6-1 / 38-23 Afgerond
za 13/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2028 WIKINGS 2-1 / 4-2 / 31-27 Afgerond
za 13/05/2017 2175 T.C. FINLANDIA 2050 TC RUMBEKE C 1-2 / 2-4 / 17-33 Afgerond
za 20/05/2017 2028 WIKINGS 2021 T.C. YPER 0-3 / 2-6 / 27-41 Afgerond
za 20/05/2017 2050 TC RUMBEKE C 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 0-6 / 21-37 Afgerond
za 20/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2175 T.C. FINLANDIA 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2192 T.C. PARC ASTRID A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 22/04/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2147 T.C. LOGAN 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 22/04/2017 2157 T.C. DE MOTE A 2160 T.C. TER STRAETEN 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
za 29/04/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 29/04/2017 2192 T.C. PARC ASTRID A 2160 T.C. TER STRAETEN 2-1 / 4-2 / 28-17 Afgerond
za 29/04/2017 2147 T.C. LOGAN 2157 T.C. DE MOTE A 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 06/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2192 T.C. PARC ASTRID A 1-2 / 2-4 / 22-26 Afgerond
za 06/05/2017 2157 T.C. DE MOTE A 2011 K.T.G. HOUTLAND B 1-2 / 2-4 / 16-26 Afgerond
za 06/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN 2147 T.C. LOGAN 1-2 / 3-5 / 30-36 Afgerond
za 13/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2160 T.C. TER STRAETEN 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 13/05/2017 2192 T.C. PARC ASTRID A 2147 T.C. LOGAN 1-2 / 2-5 / 34-39 Afgerond
za 13/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2157 T.C. DE MOTE A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 20/05/2017 2147 T.C. LOGAN 2011 K.T.G. HOUTLAND B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 20/05/2017 2157 T.C. DE MOTE A 2192 T.C. PARC ASTRID A 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 20/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2053 T.C. KORTEMARK A 2157 T.C. DE MOTE B 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 22/04/2017 2030 T.C. DE WILGE 2185 T.C. AQUILA 0-0 / 0-0 / 0-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 22/04/2017 2182 TC DE MAENE A 2050 TC RUMBEKE D 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 29/04/2017 2053 T.C. KORTEMARK A 2030 T.C. DE WILGE 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 29/04/2017 2157 T.C. DE MOTE B 2050 TC RUMBEKE D 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 29/04/2017 2185 T.C. AQUILA 2182 TC DE MAENE A 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 06/05/2017 2030 T.C. DE WILGE 2157 T.C. DE MOTE B 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
za 06/05/2017 2182 TC DE MAENE A 2053 T.C. KORTEMARK A 2-1 / 5-3 / 39-33 Afgerond
za 06/05/2017 2050 TC RUMBEKE D 2185 T.C. AQUILA 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 13/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK A 2050 TC RUMBEKE D 3-0 / 6-1 / 45-28 Afgerond
za 13/05/2017 2185 T.C. AQUILA 2157 T.C. DE MOTE B 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
za 13/05/2017 2030 T.C. DE WILGE 2182 TC DE MAENE A 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 20/05/2017 2185 T.C. AQUILA 2053 T.C. KORTEMARK A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 20/05/2017 2182 TC DE MAENE A 2157 T.C. DE MOTE B 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 20/05/2017 2050 TC RUMBEKE D 2030 T.C. DE WILGE 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-1 / 4-3 / 29-31 Afgerond
za 22/04/2017 2192 T.C. PARC ASTRID B 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 29/04/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2192 T.C. PARC ASTRID B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 29/04/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2086 T.C. ZEDELGEM 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 06/05/2017 2192 T.C. PARC ASTRID B 2011 K.T.G. HOUTLAND A 1-2 / 3-4 / 27-30 Afgerond
za 06/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-1 / 4-2 / 35-25 Afgerond
za 13/05/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2192 T.C. PARC ASTRID B 1-2 / 2-4 / 24-33 Afgerond
za 13/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 20/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 1-6 / 16-41 Afgerond
za 20/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK B 2086 T.C. ZEDELGEM 2-1 / 4-3 / 32-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2024 K.T.C. AZALEA 2034 T.C. BRUGHIA B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 22/04/2017 2100 T.C. ORSCAMP A 2027 K.G. WITTE BEER C 0-3 / 1-6 / 25-44 Afgerond
za 29/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2100 T.C. ORSCAMP A 2-1 / 4-2 / 31-19 Afgerond
za 29/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN B 2024 K.T.C. AZALEA 2-1 / 5-3 / 37-36 Afgerond
za 06/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP A 2008 T.C. DUINBERGEN B 0-3 / 0-6 / 17-36 Afgerond
za 06/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER C 2034 T.C. BRUGHIA B 1-2 / 2-4 / 18-25 Afgerond
za 13/05/2017 2024 K.T.C. AZALEA 2100 T.C. ORSCAMP A 0-3 / 0-6 / 0-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 13/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN B 2027 K.G. WITTE BEER C 1-2 / 2-5 / 35-39 Afgerond
za 20/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-2 / 2-4 / 24-35 Afgerond
za 20/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER C 2024 K.T.C. AZALEA 3-0 / 6-0 / 38-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2027 K.G. WITTE BEER A 2007 T.C. VIJVERHOF 1-2 / 3-4 / 31-33 Afgerond
za 22/04/2017 2100 T.C. ORSCAMP B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 29/04/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2100 T.C. ORSCAMP B 2-1 / 5-2 / 37-25 Afgerond
za 29/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN C 2027 K.G. WITTE BEER A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 06/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP B 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 06/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 13/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER A 2100 T.C. ORSCAMP B 3-0 / 6-1 / 41-23 Afgerond
za 13/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN C 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
za 20/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 20/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2027 K.G. WITTE BEER A 1-2 / 2-4 / 23-31 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde