Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB ANTWERPEN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0200 T.C. DE MEREL B 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 26/04/2017 0159 T.C. DE VALK A 0087 I.S.C. T.C. A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 26/04/2017 0099 T.C. OLEN B 0082 T.C. DE BERGEN A 1-2 / 3-4 / 18-20 Afgerond
wo 03/05/2017 0200 T.C. DE MEREL B 0159 T.C. DE VALK A 1-2 / 2-5 / 11-23 Afgerond
wo 03/05/2017 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0082 T.C. DE BERGEN A 3-0 / 6-1 / 25-10 Afgerond
wo 03/05/2017 0087 I.S.C. T.C. A 0099 T.C. OLEN B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 10/05/2017 0159 T.C. DE VALK A 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0-3 / 1-6 / 8-25 Afgerond
wo 10/05/2017 0099 T.C. OLEN B 0200 T.C. DE MEREL B 1-2 / 2-4 / 16-18 Afgerond
wo 10/05/2017 0082 T.C. DE BERGEN A 0087 I.S.C. T.C. A 0-3 / 1-6 / 9-25 Afgerond
wo 17/05/2017 0200 T.C. DE MEREL B 0082 T.C. DE BERGEN A 1-2 / 2-4 / 8-18 Afgerond
wo 17/05/2017 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0087 I.S.C. T.C. A 1-2 / 3-5 / 21-23 Afgerond
wo 17/05/2017 0159 T.C. DE VALK A 0099 T.C. OLEN B 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 24/05/2017 0087 I.S.C. T.C. A 0200 T.C. DE MEREL B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 24/05/2017 0099 T.C. OLEN B 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 24/05/2017 0082 T.C. DE BERGEN A 0159 T.C. DE VALK A 1-2 / 2-4 / 8-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0062 T.C. WESTERLO B 0035 T.C. DE DAGERAAD B 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 26/04/2017 0100 VOSSELAARSE TC 0158 T.C. VOORTKAPEL A 3-0 / 6-1 / 24-14 Afgerond
wo 26/04/2017 0171 T.C. RANST 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 03/05/2017 0062 T.C. WESTERLO B 0100 VOSSELAARSE TC 2-1 / 5-4 / 27-23 Afgerond
wo 03/05/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD B 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 03/05/2017 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0171 T.C. RANST 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
wo 10/05/2017 0100 VOSSELAARSE TC 0035 T.C. DE DAGERAAD B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 10/05/2017 0171 T.C. RANST 0062 T.C. WESTERLO B 1-2 / 3-5 / 24-25 Afgerond
wo 10/05/2017 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0158 T.C. VOORTKAPEL A 2-1 / 4-2 / 21-11 Afgerond
wo 17/05/2017 0062 T.C. WESTERLO B 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-0 / 6-0 / 24-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 17/05/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD B 0158 T.C. VOORTKAPEL A 3-0 / 6-1 / 26-10 Afgerond
wo 17/05/2017 0100 VOSSELAARSE TC 0171 T.C. RANST 3-0 / 6-1 / 27-18 Afgerond
wo 24/05/2017 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0062 T.C. WESTERLO B 2-1 / 4-2 / 20-14 Afgerond
wo 24/05/2017 0171 T.C. RANST 0035 T.C. DE DAGERAAD B 2-1 / 4-4 / 22-19 Afgerond
wo 24/05/2017 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0100 VOSSELAARSE TC 1-2 / 3-4 / 16-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0110 TC OASE B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 26/04/2017 0082 T.C. DE BERGEN B 0099 T.C. OLEN C 0-3 / 0-6 / 12-24 Afgerond
wo 26/04/2017 0058 T.C. DEN OTTER 0032 KTC DEN BREMT 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
wo 03/05/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0082 T.C. DE BERGEN B 1-2 / 2-4 / 11-21 Afgerond
wo 03/05/2017 0110 TC OASE B 0032 KTC DEN BREMT 1-2 / 2-4 / 11-16 Afgerond
wo 03/05/2017 0099 T.C. OLEN C 0058 T.C. DEN OTTER 2-1 / 5-3 / 23-24 Afgerond
wo 10/05/2017 0082 T.C. DE BERGEN B 0110 TC OASE B 1-2 / 3-4 / 16-21 Afgerond
wo 10/05/2017 0058 T.C. DEN OTTER 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-1 / 5-3 / 28-19 Afgerond
wo 10/05/2017 0032 KTC DEN BREMT 0099 T.C. OLEN C 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 17/05/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0032 KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 17/05/2017 0110 TC OASE B 0099 T.C. OLEN C 3-0 / 6-1 / 26-12 Afgerond
wo 17/05/2017 0082 T.C. DE BERGEN B 0058 T.C. DEN OTTER 2-1 / 4-4 / 24-25 Afgerond
wo 24/05/2017 0099 T.C. OLEN C 0206 TC DE VELDEN OEVEL 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
wo 24/05/2017 0058 T.C. DEN OTTER 0110 TC OASE B 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
wo 24/05/2017 0032 KTC DEN BREMT 0082 T.C. DE BERGEN B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0099 T.C. OLEN A 0110 TC OASE C 2-1 / 5-2 / 26-17 Afgerond
wo 26/04/2017 0159 T.C. DE VALK B 0087 I.S.C. T.C. B 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
wo 26/04/2017 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 0051 T.C. SPORTIVA B 2-1 / 4-2 / 19-9 Afgerond
wo 03/05/2017 0099 T.C. OLEN A 0159 T.C. DE VALK B 1-2 / 2-4 / 16-19 Afgerond
wo 03/05/2017 0110 TC OASE C 0051 T.C. SPORTIVA B 2-1 / 5-2 / 23-17 Afgerond
wo 03/05/2017 0087 I.S.C. T.C. B 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 10/05/2017 0159 T.C. DE VALK B 0110 TC OASE C 2-1 / 4-2 / 20-14 Afgerond
wo 10/05/2017 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 0099 T.C. OLEN A 3-0 / 6-1 / 27-13 Afgerond
wo 10/05/2017 0051 T.C. SPORTIVA B 0087 I.S.C. T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 17/05/2017 0099 T.C. OLEN A 0051 T.C. SPORTIVA B 2-1 / 4-2 / 21-15 Afgerond
wo 17/05/2017 0110 TC OASE C 0087 I.S.C. T.C. B 2-1 / 4-3 / 21-16 Afgerond
wo 17/05/2017 0159 T.C. DE VALK B 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 1-2 / 3-4 / 21-20 Afgerond
wo 24/05/2017 0087 I.S.C. T.C. B 0099 T.C. OLEN A 0-3 / 2-6 / 14-27 Afgerond
wo 24/05/2017 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 0110 TC OASE C 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 24/05/2017 0051 T.C. SPORTIVA B 0159 T.C. DE VALK B 1-2 / 2-4 / 11-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0158 T.C. VOORTKAPEL B 0050 T.C. DE RAKKET 1-2 / 3-4 / 22-18 Afgerond
wo 26/04/2017 0084 T.C. MOLENBOS A 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 26/04/2017 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0062 T.C. WESTERLO A 2-1 / 4-2 / 22-13 Afgerond
wo 03/05/2017 0158 T.C. VOORTKAPEL B 0084 T.C. MOLENBOS A 2-1 / 4-2 / 19-16 Afgerond
wo 03/05/2017 0050 T.C. DE RAKKET 0062 T.C. WESTERLO A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 03/05/2017 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 10/05/2017 0084 T.C. MOLENBOS A 0050 T.C. DE RAKKET 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 10/05/2017 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0158 T.C. VOORTKAPEL B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 10/05/2017 0062 T.C. WESTERLO A 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 17/05/2017 0158 T.C. VOORTKAPEL B 0062 T.C. WESTERLO A 1-2 / 2-5 / 11-24 Afgerond
wo 17/05/2017 0050 T.C. DE RAKKET 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 1-2 / 3-4 / 22-19 Afgerond
wo 17/05/2017 0084 T.C. MOLENBOS A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 24/05/2017 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0158 T.C. VOORTKAPEL B 0-3 / 1-6 / 16-26 Afgerond
wo 24/05/2017 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0050 T.C. DE RAKKET 3-0 / 6-1 / 25-11 Afgerond
wo 24/05/2017 0062 T.C. WESTERLO A 0084 T.C. MOLENBOS A 2-1 / 5-3 / 27-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0110 TC OASE A 0035 T.C. DE DAGERAAD A 2-1 / 5-4 / 29-27 Afgerond
wo 26/04/2017 0200 T.C. DE MEREL A 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 3-0 / 6-1 / 25-16 Afgerond
wo 03/05/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD A 0200 T.C. DE MEREL A 1-2 / 2-5 / 17-23 Afgerond
wo 03/05/2017 0150 T.C. DE KIEVIT 0110 TC OASE A 3-0 / 6-0 / 24-14 Afgerond
wo 10/05/2017 0200 T.C. DE MEREL A 0150 T.C. DE KIEVIT 1-2 / 3-4 / 23-21 Afgerond
wo 10/05/2017 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 0035 T.C. DE DAGERAAD A 2-1 / 4-3 / 23-20 Afgerond
wo 17/05/2017 0110 TC OASE A 0200 T.C. DE MEREL A 0-3 / 2-6 / 15-28 Afgerond
wo 17/05/2017 0150 T.C. DE KIEVIT 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 1-2 / 2-4 / 14-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 24/05/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD A 0150 T.C. DE KIEVIT 1-2 / 4-4 / 21-22 Afgerond
wo 24/05/2017 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 0110 TC OASE A 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0102 T.C. BRABO A 0063 T.C. BORGERWEERT A 1-2 / 3-5 / 19-25 Afgerond
wo 26/04/2017 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 26/04/2017 0006 K. BRANDT T.C. 0077 T.C. FOREST HILLS 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 03/05/2017 0102 T.C. BRABO A 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A 2-1 / 5-2 / 24-12 Afgerond
wo 03/05/2017 0063 T.C. BORGERWEERT A 0077 T.C. FOREST HILLS 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 03/05/2017 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0006 K. BRANDT T.C. 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 10/05/2017 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A 0063 T.C. BORGERWEERT A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 10/05/2017 0006 K. BRANDT T.C. 0102 T.C. BRABO A 0-3 / 3-6 / 25-30 Afgerond
wo 10/05/2017 0077 T.C. FOREST HILLS 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 17/05/2017 0102 T.C. BRABO A 0077 T.C. FOREST HILLS 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 17/05/2017 0063 T.C. BORGERWEERT A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 1-2 / 4-4 / 23-20 Afgerond
wo 17/05/2017 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A 0006 K. BRANDT T.C. 2-1 / 4-2 / 16-15 Afgerond
wo 24/05/2017 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0102 T.C. BRABO A 1-2 / 2-4 / 16-20 Afgerond
wo 24/05/2017 0006 K. BRANDT T.C. 0063 T.C. BORGERWEERT A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 24/05/2017 0077 T.C. FOREST HILLS 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A 1-2 / 3-4 / 18-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 2-1 / 4-2 / 19-13 Afgerond
wo 26/04/2017 0107 T.C. TER EIKEN 0216 PLAY & SPORT C 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 26/04/2017 0102 T.C. BRABO B 0046 T.C. TEN HOEVE A 0-3 / 1-6 / 5-26 Afgerond
wo 03/05/2017 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0107 T.C. TER EIKEN 2-1 / 4-2 / 22-11 Afgerond
wo 03/05/2017 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0046 T.C. TEN HOEVE A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 03/05/2017 0216 PLAY & SPORT C 0102 T.C. BRABO B 1-2 / 3-4 / 20-20 Afgerond
wo 10/05/2017 0107 T.C. TER EIKEN 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 2-1 / 4-3 / 19-16 Afgerond
wo 10/05/2017 0102 T.C. BRABO B 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 1-2 / 3-4 / 16-20 Afgerond
wo 10/05/2017 0046 T.C. TEN HOEVE A 0216 PLAY & SPORT C 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 17/05/2017 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0046 T.C. TEN HOEVE A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 17/05/2017 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0216 PLAY & SPORT C 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 17/05/2017 0107 T.C. TER EIKEN 0102 T.C. BRABO B 1-2 / 3-4 / 20-18 Afgerond
wo 24/05/2017 0216 PLAY & SPORT C 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 24/05/2017 0102 T.C. BRABO B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 2-1 / 5-2 / 25-16 Afgerond
wo 24/05/2017 0046 T.C. TEN HOEVE A 0107 T.C. TER EIKEN 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0155 T.C. RUGGEVELD 0033 T.C. MACCABI A 2-1 / 5-2 / 23-11 Afgerond
wo 26/04/2017 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0046 T.C. TEN HOEVE B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 26/04/2017 0070 T.C. TER LINDEN 0166 T.C. LAAGLAND 2-1 / 5-3 / 28-18 Afgerond
wo 03/05/2017 0155 T.C. RUGGEVELD 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 3-0 / 6-1 / 27-4 Afgerond
wo 03/05/2017 0033 T.C. MACCABI A 0166 T.C. LAAGLAND 2-1 / 4-3 / 20-17 Afgerond
wo 03/05/2017 0046 T.C. TEN HOEVE B 0070 T.C. TER LINDEN 1-2 / 3-4 / 19-20 Afgerond
wo 10/05/2017 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0033 T.C. MACCABI A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 10/05/2017 0070 T.C. TER LINDEN 0155 T.C. RUGGEVELD 1-2 / 2-5 / 16-23 Afgerond
wo 10/05/2017 0166 T.C. LAAGLAND 0046 T.C. TEN HOEVE B 1-2 / 3-4 / 18-23 Afgerond
wo 17/05/2017 0155 T.C. RUGGEVELD 0166 T.C. LAAGLAND 3-0 / 6-1 / 26-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 17/05/2017 0033 T.C. MACCABI A 0046 T.C. TEN HOEVE B 2-1 / 4-2 / 18-14 Afgerond
wo 17/05/2017 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0070 T.C. TER LINDEN 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 24/05/2017 0046 T.C. TEN HOEVE B 0155 T.C. RUGGEVELD 1-2 / 2-4 / 16-21 Afgerond
wo 24/05/2017 0070 T.C. TER LINDEN 0033 T.C. MACCABI A 1-2 / 3-5 / 21-27 Afgerond
wo 24/05/2017 0166 T.C. LAAGLAND 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0216 PLAY & SPORT A 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 1-2 / 2-4 / 11-17 Afgerond
wo 26/04/2017 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 26/04/2017 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0120 AZUA .C.C. 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 03/05/2017 0216 PLAY & SPORT A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 1-2 / 3-4 / 18-19 Afgerond
wo 03/05/2017 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0120 AZUA .C.C. 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 03/05/2017 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 10/05/2017 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 10/05/2017 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0216 PLAY & SPORT A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 10/05/2017 0120 AZUA .C.C. 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 1-2 / 2-4 / 16-16 Afgerond
wo 17/05/2017 0216 PLAY & SPORT A 0120 AZUA .C.C. 3-0 / 6-1 / 27-13 Afgerond
wo 17/05/2017 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 3-0 / 6-1 / 26-10 Afgerond
wo 17/05/2017 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 24/05/2017 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0216 PLAY & SPORT A 1-2 / 3-4 / 14-17 Afgerond
wo 24/05/2017 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 24/05/2017 0120 AZUA .C.C. 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0014 PUTSE T.C. A 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 1-2 / 2-5 / 19-25 Afgerond
wo 26/04/2017 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0065 SPORTING HOVE T.C. 2-1 / 5-2 / 25-12 Afgerond
wo 26/04/2017 0004 R. BEERSCHOT T.H.C. 0097 TC WINGFIELD A 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
wo 03/05/2017 0014 PUTSE T.C. A 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 03/05/2017 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0097 TC WINGFIELD A 0-3 / 1-6 / 16-24 Afgerond
wo 03/05/2017 0065 SPORTING HOVE T.C. 0004 R. BEERSCHOT T.H.C. 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
wo 10/05/2017 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 1-2 / 4-4 / 23-23 Afgerond
wo 10/05/2017 0004 R. BEERSCHOT T.H.C. 0014 PUTSE T.C. A 2-1 / 5-3 / 24-20 Afgerond
wo 10/05/2017 0097 TC WINGFIELD A 0065 SPORTING HOVE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 17/05/2017 0014 PUTSE T.C. A 0097 TC WINGFIELD A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 17/05/2017 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0065 SPORTING HOVE T.C. 2-1 / 4-4 / 25-21 Afgerond
wo 17/05/2017 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0004 R. BEERSCHOT T.H.C. 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 24/05/2017 0065 SPORTING HOVE T.C. 0014 PUTSE T.C. A 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
wo 24/05/2017 0004 R. BEERSCHOT T.H.C. 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
wo 24/05/2017 0097 TC WINGFIELD A 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 2-1 / 4-2 / 18-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0093 T.C. KIKSHAM A 0079 T.C. SAVANTI B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 26/04/2017 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 0014 PUTSE T.C. B 3-0 / 6-1 / 26-12 Afgerond
wo 26/04/2017 0060 T.C. DE POLLEPEL B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-0 / 6-1 / 26-14 Afgerond
wo 03/05/2017 0093 T.C. KIKSHAM A 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 1-2 / 2-4 / 12-18 Afgerond
wo 03/05/2017 0079 T.C. SAVANTI B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 03/05/2017 0014 PUTSE T.C. B 0060 T.C. DE POLLEPEL B 1-2 / 3-5 / 24-23 Afgerond
wo 10/05/2017 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 0079 T.C. SAVANTI B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 10/05/2017 0060 T.C. DE POLLEPEL B 0093 T.C. KIKSHAM A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 10/05/2017 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 0014 PUTSE T.C. B 2-1 / 4-3 / 21-17 Afgerond
wo 17/05/2017 0093 T.C. KIKSHAM A 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 17/05/2017 0079 T.C. SAVANTI B 0014 PUTSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
wo 17/05/2017 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 0060 T.C. DE POLLEPEL B 2-1 / 4-2 / 19-15 Afgerond
wo 24/05/2017 0014 PUTSE T.C. B 0093 T.C. KIKSHAM A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 24/05/2017 0060 T.C. DE POLLEPEL B 0079 T.C. SAVANTI B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 24/05/2017 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 0-3 / 1-6 / 10-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0185 T.C. HEIVELD 0079 T.C. SAVANTI A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 26/04/2017 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0093 T.C. KIKSHAM C 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
wo 03/05/2017 0079 T.C. SAVANTI A 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0-3 / 2-6 / 16-25 Afgerond
wo 03/05/2017 0069 HEISTSE T.C. 0185 T.C. HEIVELD 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 10/05/2017 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0069 HEISTSE T.C. 2-1 / 4-2 / 21-13 Afgerond
wo 10/05/2017 0093 T.C. KIKSHAM C 0079 T.C. SAVANTI A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 17/05/2017 0185 T.C. HEIVELD 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 2-1 / 4-2 / 19-9 Afgerond
wo 17/05/2017 0069 HEISTSE T.C. 0093 T.C. KIKSHAM C 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 24/05/2017 0079 T.C. SAVANTI A 0069 HEISTSE T.C. 2-1 / 5-2 / 24-14 Afgerond
wo 24/05/2017 0093 T.C. KIKSHAM C 0185 T.C. HEIVELD 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 26/04/2017 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0053 T.C. BORNEM 1-2 / 2-5 / 14-25 Afgerond
wo 26/04/2017 0097 TC WINGFIELD B 0093 T.C. KIKSHAM B 1-2 / 3-4 / 16-19 Afgerond
wo 03/05/2017 0053 T.C. BORNEM 0097 TC WINGFIELD B 3-0 / 6-1 / 26-15 Afgerond
wo 03/05/2017 0060 T.C. DE POLLEPEL A 0036 T.C. ZEVENBERGEN 3-0 / 6-1 / 24-8 Afgerond
wo 10/05/2017 0097 TC WINGFIELD B 0060 T.C. DE POLLEPEL A 3-0 / 6-3 / 28-20 Afgerond
wo 10/05/2017 0093 T.C. KIKSHAM B 0053 T.C. BORNEM 1-2 / 2-4 / 11-21 Afgerond
wo 17/05/2017 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0097 TC WINGFIELD B 1-2 / 2-4 / 9-22 Afgerond
wo 17/05/2017 0060 T.C. DE POLLEPEL A 0093 T.C. KIKSHAM B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 24/05/2017 0053 T.C. BORNEM 0060 T.C. DE POLLEPEL A 2-1 / 4-2 / 18-10 Afgerond
wo 24/05/2017 0093 T.C. KIKSHAM B 0036 T.C. ZEVENBERGEN 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
0153 T.C. DE LANGENBERG (F1) (T) 3 6 24 0153 T.C. DE LANGENBERG (F1) Afgerond (wo 31/05/2017)
0062 T.C. WESTERLO A (E2) (U) 0 0 6
0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A (D1) (T) 2 4 20 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A (D1) Afgerond (wo 31/05/2017)
0067 T.C. KEERPUNT '65 A (O2) (U) 1 2 15
0155 T.C. RUGGEVELD (K1) (T) 0 0 10 0062 T.C. WESTERLO B (B2) Afgerond (wo 31/05/2017)
0062 T.C. WESTERLO B (B2) (U) 3 6 24
0067 T.C. KEERPUNT '65 B (N1) (T) 1 3 21 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A (H2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (wo 31/05/2017)
0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A (H2) (U) 2 4 19
0097 TC WINGFIELD A (M1) (T) 3 6 24 0097 TC WINGFIELD A (M1) Afgerond (wo 31/05/2017)
0150 T.C. DE KIEVIT (G2) (U) 0 0 1
0080 T.C. BLAUWE REGEN B (L1) (T) 3 6 24 0080 T.C. BLAUWE REGEN B (L1) Afgerond (wo 31/05/2017)
0097 TC WINGFIELD B (P2) (U) 0 0 2
0046 T.C. TEN HOEVE A (J1) (T) 3 6 24 0046 T.C. TEN HOEVE A (J1) Afgerond (wo 31/05/2017)
0110 TC OASE B (C2) (U) 0 0 1
0087 I.S.C. T.C. A (A1) (T) 0 0 6 0102 T.C. BRABO A (I2) Afgerond (wo 31/05/2017)
0102 T.C. BRABO A (I2) (U) 3 6 24
0053 T.C. BORNEM (P1) (T) 3 6 24 0053 T.C. BORNEM (P1) Afgerond (wo 31/05/2017)
0084 T.C. MOLENBOS B (F2) (U) 0 0 9
0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT B (H1) (T) 3 6 24 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT B (H1) Afgerond (wo 31/05/2017)
0112 ESSENSE T.C. INTER A (A2) (U) 0 0 2
0185 T.C. HEIVELD (O1) (T) 3 6 24 0185 T.C. HEIVELD (O1) Afgerond (wo 31/05/2017)
0033 T.C. MACCABI A (K2) (U) 0 0 3
0133 T.C. DE BEMPDEKENS (E1) (T) 2 4 22 0133 T.C. DE BEMPDEKENS (E1) Afgerond (wo 31/05/2017)
0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B (L2) (U) 1 3 20
0200 T.C. DE MEREL A (G1) (T) 1 2 16 0159 T.C. DE VALK B (D2) Afgerond (wo 31/05/2017)
0159 T.C. DE VALK B (D2) (U) 2 5 25
0063 T.C. BORGERWEERT A (I1) (T) 3 6 25 0063 T.C. BORGERWEERT A (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (wo 31/05/2017)
0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B (M2) (U) 0 1 9
0035 T.C. DE DAGERAAD B (B1) (T) 1 3 20 0093 T.C. KIKSHAM A (N2) Afgerond (wo 31/05/2017)
0093 T.C. KIKSHAM A (N2) (U) 2 4 18
0032 KTC DEN BREMT (C1) (T) 3 6 24 0032 KTC DEN BREMT (C1) Afgerond (wo 31/05/2017)
0080 T.C. BLAUWE REGEN A (J2) (U) 0 0 10