Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2183 TENNISCLUB OASE VZW 1-5 / 3-10 / 53-69 Afgerond
zo 23/04/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2037 T.C. LISSEWEGE 6-0 / 12-1 / 75-34 Afgerond
zo 23/04/2017 2184 TC ARS SALUBRIS 2055 KTC DE EGELANTIER A 0-6 / 1-12 / 34-79 Afgerond
zo 30/04/2017 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2027 K.G. WITTE BEER 1-5 / 2-10 / 36-65 Afgerond
zo 30/04/2017 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2055 KTC DE EGELANTIER A 3-3 / 7-6 / 55-50 Afgerond
zo 30/04/2017 2037 T.C. LISSEWEGE 2184 TC ARS SALUBRIS 4-2 / 9-4 / 69-37 Afgerond
zo 07/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2-4 / 5-8 / 62-62 Afgerond
zo 07/05/2017 2184 TC ARS SALUBRIS 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 4-2 / 9-6 / 73-62 Afgerond
zo 07/05/2017 2055 KTC DE EGELANTIER A 2037 T.C. LISSEWEGE 5-1 / 11-2 / 70-32 Afgerond
zo 14/05/2017 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2055 KTC DE EGELANTIER A 2-4 / 4-9 / 50-67 Afgerond
zo 14/05/2017 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2037 T.C. LISSEWEGE 5-1 / 11-3 / 78-43 Afgerond
zo 14/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2184 TC ARS SALUBRIS 4-2 / 8-4 / 56-39 Afgerond
zo 21/05/2017 2037 T.C. LISSEWEGE 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 3-3 / 8-8 / 71-76 Afgerond
zo 21/05/2017 2184 TC ARS SALUBRIS 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2-4 / 5-9 / 55-74 Afgerond
zo 21/05/2017 2055 KTC DE EGELANTIER A 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 6-7 / 60-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2182 TC DE MAENE 2055 KTC DE EGELANTIER B 3-3 / 6-6 / 51-52 Afgerond
zo 23/04/2017 2121 T.C. VICHTE A 2011 K.T.G. HOUTLAND B 0-6 / 1-12 / 27-78 Afgerond
zo 23/04/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 3-3 / 9-6 / 73-69 Afgerond
zo 30/04/2017 2182 TC DE MAENE 2121 T.C. VICHTE A 4-2 / 10-6 / 90-66 Afgerond
zo 30/04/2017 2055 KTC DE EGELANTIER B 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 3-3 / 6-6 / 51-49 Afgerond
zo 30/04/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 1-5 / 4-10 / 54-78 Afgerond
zo 07/05/2017 2121 T.C. VICHTE A 2055 KTC DE EGELANTIER B 3-3 / 6-7 / 63-67 Afgerond
zo 07/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2182 TC DE MAENE 3-3 / 6-8 / 55-62 Afgerond
zo 07/05/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2-4 / 4-8 / 53-60 Afgerond
zo 14/05/2017 2182 TC DE MAENE 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 2-4 / 5-8 / 60-70 Afgerond
zo 14/05/2017 2055 KTC DE EGELANTIER B 2011 K.T.G. HOUTLAND B 3-3 / 6-7 / 54-62 Afgerond
zo 14/05/2017 2121 T.C. VICHTE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-4 / 4-9 / 41-64 Afgerond
zo 21/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2182 TC DE MAENE 5-1 / 11-2 / 70-28 Afgerond
zo 21/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2055 KTC DE EGELANTIER B 4-2 / 9-4 / 66-38 Afgerond
zo 21/05/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 2121 T.C. VICHTE A 5-1 / 10-4 / 69-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 2011 K.T.G. HOUTLAND A 4-2 / 10-6 / 82-70 Afgerond
zo 23/04/2017 2147 T.C. LOGAN 2067 T.C. STADEN 4-2 / 10-4 / 75-59 Afgerond
zo 23/04/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2023 T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 9-4 / 70-48 Afgerond
zo 30/04/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 2147 T.C. LOGAN 5-1 / 11-3 / 77-46 Afgerond
zo 30/04/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 8-8 / 71-74 Afgerond
zo 30/04/2017 2067 T.C. STADEN 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 71-49 Afgerond
zo 07/05/2017 2147 T.C. LOGAN 2011 K.T.G. HOUTLAND A 4-2 / 10-4 / 79-56 Afgerond
zo 07/05/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 2-4 / 4-9 / 48-61 Afgerond
zo 07/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2067 T.C. STADEN 2-4 / 5-9 / 51-79 Afgerond
zo 14/05/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 2023 T.C. WAREGEM GAVER 6-0 / 12-1 / 78-23 Afgerond
zo 14/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2067 T.C. STADEN 2-4 / 4-9 / 37-66 Afgerond
zo 14/05/2017 2147 T.C. LOGAN 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 4-2 / 8-8 / 72-74 Afgerond
zo 21/05/2017 2067 T.C. STADEN 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 3-3 / 6-7 / 62-62 Afgerond
zo 21/05/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2011 K.T.G. HOUTLAND A 6-0 / 12-1 / 74-42 Afgerond
zo 21/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2147 T.C. LOGAN 1-5 / 3-10 / 48-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2040 T.C. OLYMPOS 1-5 / 2-11 / 39-72 Afgerond
zo 23/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA 2050 TC RUMBEKE 5-1 / 11-2 / 72-34 Afgerond
zo 23/04/2017 2175 T.C. FINLANDIA 2038 KTC ISIS B 1-5 / 2-11 / 42-74 Afgerond
zo 30/04/2017 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2034 T.C. BRUGHIA 1-5 / 5-11 / 63-91 Afgerond
zo 30/04/2017 2040 T.C. OLYMPOS 2038 KTC ISIS B 2-4 / 4-9 / 45-70 Afgerond
zo 30/04/2017 2050 TC RUMBEKE 2175 T.C. FINLANDIA 2-4 / 4-9 / 51-64 Afgerond
zo 07/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA 2040 T.C. OLYMPOS 3-3 / 6-8 / 58-74 Afgerond
zo 07/05/2017 2175 T.C. FINLANDIA 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 3-3 / 6-6 / 50-57 Afgerond
zo 07/05/2017 2038 KTC ISIS B 2050 TC RUMBEKE 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
zo 14/05/2017 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2038 KTC ISIS B 2-4 / 5-8 / 54-65 Afgerond
zo 14/05/2017 2040 T.C. OLYMPOS 2050 TC RUMBEKE 4-2 / 9-5 / 74-62 Afgerond
zo 14/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA 2175 T.C. FINLANDIA 4-2 / 9-4 / 62-39 Afgerond
zo 21/05/2017 2050 TC RUMBEKE 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2-4 / 4-9 / 52-64 Afgerond
zo 21/05/2017 2175 T.C. FINLANDIA 2040 T.C. OLYMPOS 1-5 / 3-11 / 39-80 Afgerond
zo 21/05/2017 2038 KTC ISIS B 2034 T.C. BRUGHIA 3-3 / 6-6 / 47-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2056 T.C. ALEXANDER 2033 T.C. ROESELARE 2-4 / 7-8 / 68-71 Afgerond
zo 23/04/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-3 / 7-6 / 63-49 Afgerond
zo 23/04/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2090 T.C. KOKSIJDE 3-3 / 7-7 / 62-67 Afgerond
zo 30/04/2017 2056 T.C. ALEXANDER 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-3 / 7-8 / 66-64 Afgerond
zo 30/04/2017 2033 T.C. ROESELARE 2090 T.C. KOKSIJDE 3-3 / 7-7 / 69-63 Afgerond
zo 30/04/2017 2160 T.C. TER STRAETEN B 2001 T.C. BLANKENBERGE 1-5 / 3-10 / 47-75 Afgerond
zo 07/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2033 T.C. ROESELARE 2-4 / 7-8 / 71-69 Afgerond
zo 07/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2056 T.C. ALEXANDER 3-3 / 8-6 / 68-56 Afgerond
zo 07/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2160 T.C. TER STRAETEN B 4-2 / 9-5 / 75-50 Afgerond
zo 14/05/2017 2056 T.C. ALEXANDER 2090 T.C. KOKSIJDE 3-3 / 7-8 / 61-72 Afgerond
zo 14/05/2017 2033 T.C. ROESELARE 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-3 / 7-8 / 68-77 Afgerond
zo 14/05/2017 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2001 T.C. BLANKENBERGE 6-0 / 12-1 / 75-35 Afgerond
zo 21/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN B 2056 T.C. ALEXANDER 4-2 / 9-5 / 77-60 Afgerond
zo 21/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2033 T.C. ROESELARE 2-4 / 5-10 / 66-83 Afgerond
zo 21/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 4-2 / 8-4 / 56-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2121 T.C. VICHTE B 2100 T.C. ORSCAMP 4-2 / 8-4 / 55-34 Afgerond
zo 23/04/2017 2038 KTC ISIS A 2084 TC HERNIEUWENBURG 4-2 / 10-6 / 84-64 Afgerond
zo 23/04/2017 2160 T.C. TER STRAETEN A 2053 T.C. KORTEMARK 3-3 / 6-7 / 62-58 Afgerond
zo 30/04/2017 2121 T.C. VICHTE B 2038 KTC ISIS A 2-4 / 5-8 / 48-64 Afgerond
zo 30/04/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2053 T.C. KORTEMARK 1-5 / 3-10 / 47-73 Afgerond
zo 30/04/2017 2084 TC HERNIEUWENBURG 2160 T.C. TER STRAETEN A 0-6 / 1-12 / 37-80 Afgerond
zo 07/05/2017 2038 KTC ISIS A 2100 T.C. ORSCAMP 2-4 / 7-9 / 69-82 Afgerond
zo 07/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN A 2121 T.C. VICHTE B 3-3 / 6-6 / 56-39 Afgerond
zo 07/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK 2084 TC HERNIEUWENBURG 5-1 / 10-2 / 62-35 Afgerond
zo 14/05/2017 2121 T.C. VICHTE B 2053 T.C. KORTEMARK 2-4 / 5-9 / 65-69 Afgerond
zo 14/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2084 TC HERNIEUWENBURG 5-1 / 10-4 / 77-56 Afgerond
zo 14/05/2017 2038 KTC ISIS A 2160 T.C. TER STRAETEN A 1-5 / 4-10 / 49-73 Afgerond
zo 21/05/2017 2084 TC HERNIEUWENBURG 2121 T.C. VICHTE B 1-5 / 2-11 / 38-76 Afgerond
zo 21/05/2017 2160 T.C. TER STRAETEN A 2100 T.C. ORSCAMP 5-1 / 10-4 / 68-52 Afgerond
zo 21/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK 2038 KTC ISIS A 6-0 / 12-1 / 79-41 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde