Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 5 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2028 WIKINGS B 3-3 / 8-6 / 69-56 Afgerond
za 22/04/2017 2067 T.C. STADEN 2065 T.C. TIP-TOP 4-2 / 9-5 / 75-61 Afgerond
za 22/04/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2-4 / 6-8 / 53-69 Afgerond
za 29/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2067 T.C. STADEN 1-5 / 3-10 / 45-73 Afgerond
za 29/04/2017 2028 WIKINGS B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 1-5 / 4-11 / 51-82 Afgerond
za 29/04/2017 2065 T.C. TIP-TOP 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 4-2 / 8-6 / 62-55 Afgerond
za 06/05/2017 2067 T.C. STADEN 2028 WIKINGS B 4-2 / 8-5 / 62-51 Afgerond
za 06/05/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2034 T.C. BRUGHIA B 2-4 / 4-9 / 48-66 Afgerond
za 06/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2065 T.C. TIP-TOP 5-1 / 10-4 / 76-47 Afgerond
za 13/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-6 / 2-12 / 52-80 Afgerond
za 13/05/2017 2028 WIKINGS B 2065 T.C. TIP-TOP 4-2 / 8-6 / 62-61 Afgerond
za 13/05/2017 2067 T.C. STADEN 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 5-1 / 11-2 / 76-38 Afgerond
za 20/05/2017 2065 T.C. TIP-TOP 2034 T.C. BRUGHIA B 1-5 / 2-11 / 44-75 Afgerond
za 20/05/2017 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2028 WIKINGS B 4-2 / 10-6 / 88-62 Afgerond
za 20/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2067 T.C. STADEN 2-4 / 5-8 / 53-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2066 T.C. MIDDELKERKE 2112 T.C. DE POLDERBLOMME C 5-1 / 10-2 / 72-35 Afgerond
za 22/04/2017 2147 T.C. LOGAN B 2120 T.C. SMASH OEDELEM 6-0 / 12-2 / 82-51 Afgerond
za 22/04/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2008 T.C. DUINBERGEN C 6-0 / 12-1 / 76-28 Afgerond
za 29/04/2017 2066 T.C. MIDDELKERKE 2147 T.C. LOGAN B 6-0 / 12-1 / 77-32 Afgerond
za 29/04/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME C 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-3 / 7-6 / 56-54 Afgerond
za 29/04/2017 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-5 / 3-10 / 39-70 Afgerond
za 06/05/2017 2147 T.C. LOGAN B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME C 5-1 / 10-4 / 72-47 Afgerond
za 06/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2066 T.C. MIDDELKERKE 1-5 / 3-11 / 55-75 Afgerond
za 06/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN C 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-3 / 6-6 / 59-52 Afgerond
za 13/05/2017 2066 T.C. MIDDELKERKE 2008 T.C. DUINBERGEN C 6-0 / 12-0 / 73-27 Afgerond
za 13/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME C 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-3 / 7-6 / 65-57 Afgerond
za 13/05/2017 2147 T.C. LOGAN B 2031 T.C. ST-MICHIELS 4-2 / 8-5 / 66-57 Afgerond
za 20/05/2017 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2066 T.C. MIDDELKERKE 1-5 / 3-10 / 32-69 Afgerond
za 20/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS 2112 T.C. DE POLDERBLOMME C 3-3 / 9-6 / 82-58 Afgerond
za 20/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN C 2147 T.C. LOGAN B 0-6 / 1-12 / 45-80 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2034 T.C. BRUGHIA C 6-0 / 12-1 / 77-26 Afgerond
za 22/04/2017 2021 T.C. YPER 2157 T.C. DE MOTE 4-2 / 9-5 / 66-58 Afgerond
za 22/04/2017 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2110 T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 12-0 / 72-14 Afgerond
za 29/04/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2021 T.C. YPER 3-3 / 7-7 / 75-66 Afgerond
za 29/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-3 / 6-6 / 54-44 Afgerond
za 29/04/2017 2157 T.C. DE MOTE 2044 T.C. GAVERKASTEEL 3-3 / 6-7 / 44-63 Afgerond
za 06/05/2017 2021 T.C. YPER 2034 T.C. BRUGHIA C 4-2 / 9-5 / 68-56 Afgerond
za 06/05/2017 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 5-1 / 10-2 / 69-41 Afgerond
za 06/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2157 T.C. DE MOTE 2-4 / 4-8 / 38-57 Afgerond
za 13/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2110 T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 12-1 / 78-37 Afgerond
za 13/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA C 2157 T.C. DE MOTE 2-4 / 5-9 / 53-70 Afgerond
za 13/05/2017 2021 T.C. YPER 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2-4 / 5-8 / 43-62 Afgerond
za 20/05/2017 2157 T.C. DE MOTE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 4-2 / 8-7 / 74-71 Afgerond
za 20/05/2017 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2034 T.C. BRUGHIA C 6-0 / 12-1 / 77-34 Afgerond
za 20/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2021 T.C. YPER 2-4 / 4-10 / 52-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 1-5 / 5-10 / 58-75 Afgerond
za 22/04/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2032 A.T.C.ANZEGEM 4-2 / 9-5 / 67-61 Afgerond
za 22/04/2017 2004 T.C. OSWHERLU 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 4-2 / 9-4 / 66-47 Afgerond
za 29/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN B 2110 T.C. BOSTERHOUT C 1-5 / 3-11 / 46-81 Afgerond
za 29/04/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2004 T.C. OSWHERLU 5-1 / 11-4 / 88-73 Afgerond
za 29/04/2017 2032 A.T.C.ANZEGEM 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 4-2 / 9-5 / 70-51 Afgerond
za 06/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 4-2 / 9-4 / 72-55 Afgerond
za 06/05/2017 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-3 / 7-6 / 57-51 Afgerond
za 06/05/2017 2004 T.C. OSWHERLU 2032 A.T.C.ANZEGEM 3-3 / 6-8 / 60-68 Afgerond
za 13/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN B 2004 T.C. OSWHERLU 4-2 / 8-5 / 64-48 Afgerond
za 13/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2032 A.T.C.ANZEGEM 3-3 / 7-6 / 71-60 Afgerond
za 13/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 5-1 / 11-2 / 71-38 Afgerond
za 20/05/2017 2032 A.T.C.ANZEGEM 2008 T.C. DUINBERGEN B 6-0 / 12-2 / 81-41 Afgerond
za 20/05/2017 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 1-5 / 2-10 / 41-67 Afgerond
za 20/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2004 T.C. OSWHERLU 5-1 / 11-2 / 74-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN E 2176 T.C. SOFOCO 2-4 / 6-8 / 70-68 Afgerond
za 22/04/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2090 T.C. KOKSIJDE B 3-3 / 6-6 / 46-54 Afgerond
za 22/04/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2100 T.C. ORSCAMP 0-6 / 0-12 / 25-72 Afgerond
za 29/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN E 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 5-1 / 11-2 / 73-35 Afgerond
za 29/04/2017 2176 T.C. SOFOCO 2100 T.C. ORSCAMP 1-5 / 3-10 / 50-73 Afgerond
za 29/04/2017 2090 T.C. KOKSIJDE B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2-4 / 5-8 / 51-60 Afgerond
za 06/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2176 T.C. SOFOCO 2-4 / 4-9 / 41-64 Afgerond
za 06/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2008 T.C. DUINBERGEN E 2-4 / 5-8 / 52-66 Afgerond
za 06/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2090 T.C. KOKSIJDE B 6-0 / 12-2 / 79-45 Afgerond
za 13/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN E 2100 T.C. ORSCAMP 0-6 / 0-12 / 24-73 Afgerond
za 13/05/2017 2176 T.C. SOFOCO 2090 T.C. KOKSIJDE B 2-4 / 5-8 / 47-66 Afgerond
za 13/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2-4 / 6-9 / 62-78 Afgerond
za 20/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE B 2008 T.C. DUINBERGEN E 2-4 / 4-8 / 50-58 Afgerond
za 20/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2176 T.C. SOFOCO 2-4 / 5-8 / 53-66 Afgerond
za 20/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 6-0 / 12-0 / 73-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2-4 / 4-8 / 42-67 Afgerond
za 22/04/2017 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-4 / 4-9 / 39-63 Afgerond
za 22/04/2017 2028 WIKINGS A 2162 TC VELDEGEM 5-1 / 10-4 / 74-56 Afgerond
za 29/04/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-5 / 4-10 / 54-72 Afgerond
za 29/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2162 TC VELDEGEM 3-3 / 6-6 / 55-60 Afgerond
za 29/04/2017 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 2028 WIKINGS A 0-6 / 2-12 / 47-81 Afgerond
za 06/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 3-3 / 8-6 / 67-58 Afgerond
za 06/05/2017 2028 WIKINGS A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 8-5 / 68-45 Afgerond
za 06/05/2017 2162 TC VELDEGEM 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 6-0 / 12-2 / 83-38 Afgerond
za 13/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2162 TC VELDEGEM 2-4 / 5-8 / 52-68 Afgerond
za 13/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 5-1 / 11-4 / 87-60 Afgerond
za 13/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE A 2028 WIKINGS A 4-2 / 9-5 / 71-55 Afgerond
za 20/05/2017 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 4-9 / 46-65 Afgerond
za 20/05/2017 2028 WIKINGS A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 6-0 / 12-2 / 77-44 Afgerond
za 20/05/2017 2162 TC VELDEGEM 2090 T.C. KOKSIJDE A 5-1 / 11-2 / 77-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN D 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 5-1 / 11-3 / 78-40 Afgerond
za 22/04/2017 2047 T.C. BLOEMENHOF 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 5-1 / 10-2 / 68-31 Afgerond
za 22/04/2017 2022 T.C. SERVIO 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2-4 / 4-8 / 41-65 Afgerond
za 29/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN D 2047 T.C. BLOEMENHOF 3-3 / 7-6 / 55-61 Afgerond
za 29/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2-4 / 5-9 / 54-65 Afgerond
za 29/04/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2022 T.C. SERVIO 6-0 / 12-0 / 75-34 Afgerond
za 06/05/2017 2047 T.C. BLOEMENHOF 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 5-1 / 10-3 / 72-42 Afgerond
za 06/05/2017 2022 T.C. SERVIO 2008 T.C. DUINBERGEN D 2-4 / 5-8 / 48-62 Afgerond
za 06/05/2017 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 1-5 / 3-10 / 51-74 Afgerond
za 13/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN D 2183 TENNISCLUB OASE VZW 3-3 / 6-6 / 57-44 Afgerond
za 13/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-3 / 9-6 / 76-64 Afgerond
za 13/05/2017 2047 T.C. BLOEMENHOF 2022 T.C. SERVIO 5-1 / 11-3 / 80-40 Afgerond
za 20/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2008 T.C. DUINBERGEN D 2-4 / 4-8 / 40-59 Afgerond
za 20/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2022 T.C. SERVIO 6-0 / 12-1 / 75-38 Afgerond
za 20/05/2017 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2047 T.C. BLOEMENHOF 2-4 / 4-9 / 41-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2147 T.C. LOGAN A 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 6-0 / 12-2 / 76-45 Afgerond
za 22/04/2017 2121 T.C. VICHTE 2007 T.C. VIJVERHOF 0-6 / 1-12 / 25-75 Afgerond
za 22/04/2017 2056 T.C. ALEXANDER 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 8-6 / 58-53 Afgerond
za 29/04/2017 2147 T.C. LOGAN A 2121 T.C. VICHTE 6-0 / 12-0 / 74-25 Afgerond
za 29/04/2017 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2027 K.G. WITTE BEER 2-4 / 4-9 / 45-69 Afgerond
za 29/04/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2056 T.C. ALEXANDER 6-0 / 12-1 / 77-33 Afgerond
za 06/05/2017 2121 T.C. VICHTE 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 3-3 / 7-7 / 71-62 Afgerond
za 06/05/2017 2056 T.C. ALEXANDER 2147 T.C. LOGAN A 0-6 / 1-12 / 32-76 Afgerond
za 06/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2007 T.C. VIJVERHOF 2-4 / 5-9 / 61-76 Afgerond
za 13/05/2017 2147 T.C. LOGAN A 2027 K.G. WITTE BEER 4-2 / 8-6 / 66-53 Afgerond
za 13/05/2017 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2007 T.C. VIJVERHOF 0-6 / 1-12 / 25-75 Afgerond
za 13/05/2017 2121 T.C. VICHTE 2056 T.C. ALEXANDER 4-2 / 9-5 / 69-50 Afgerond
za 20/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2147 T.C. LOGAN A 4-2 / 9-6 / 74-72 Afgerond
za 20/05/2017 2056 T.C. ALEXANDER 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2-4 / 6-8 / 61-66 Afgerond
za 20/05/2017 2027 K.G. WITTE BEER 2121 T.C. VICHTE 3-3 / 7-7 / 64-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2190 TC DE WATERTOREN 2182 TC DE MAENE 3-3 / 7-8 / 73-71 Afgerond
za 22/04/2017 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2186 T.C. DE KODDAERT 2-4 / 4-8 / 47-61 Afgerond
za 22/04/2017 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2005 TENNISCLUB AVELGEM 4-2 / 8-5 / 66-57 Afgerond
za 29/04/2017 2190 TC DE WATERTOREN 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 5-1 / 10-4 / 72-49 Afgerond
za 29/04/2017 2182 TC DE MAENE 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2-4 / 5-8 / 41-61 Afgerond
za 29/04/2017 2186 T.C. DE KODDAERT 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 7-6 / 59-55 Afgerond
za 06/05/2017 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2182 TC DE MAENE 0-6 / 2-12 / 55-85 Afgerond
za 06/05/2017 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2190 TC DE WATERTOREN 1-5 / 2-11 / 40-72 Afgerond
za 06/05/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2186 T.C. DE KODDAERT 4-2 / 8-4 / 59-38 Afgerond
za 13/05/2017 2190 TC DE WATERTOREN 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2-4 / 5-9 / 52-66 Afgerond
za 13/05/2017 2182 TC DE MAENE 2186 T.C. DE KODDAERT 4-2 / 8-4 / 63-46 Afgerond
za 13/05/2017 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 5-1 / 10-3 / 62-34 Afgerond
za 20/05/2017 2186 T.C. DE KODDAERT 2190 TC DE WATERTOREN 3-3 / 7-8 / 64-71 Afgerond
za 20/05/2017 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2182 TC DE MAENE 2-4 / 6-9 / 59-78 Afgerond
za 20/05/2017 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 6-0 / 12-1 / 80-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 3-3 / 8-7 / 67-69 Afgerond
za 22/04/2017 2033 T.C. ROESELARE 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 3-3 / 7-7 / 69-71 Afgerond
za 22/04/2017 2030 T.C. DE WILGE 2001 T.C. BLANKENBERGE 2-4 / 5-8 / 48-64 Afgerond
za 29/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN A 2033 T.C. ROESELARE 0-6 / 1-12 / 35-76 Afgerond
za 29/04/2017 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2001 T.C. BLANKENBERGE 3-3 / 6-6 / 50-49 Afgerond
za 29/04/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2030 T.C. DE WILGE 4-2 / 8-5 / 62-49 Afgerond
za 06/05/2017 2033 T.C. ROESELARE 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 5-1 / 10-3 / 72-40 Afgerond
za 06/05/2017 2030 T.C. DE WILGE 2008 T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 9-4 / 64-62 Afgerond
za 06/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
za 13/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN A 2001 T.C. BLANKENBERGE 1-5 / 4-11 / 45-83 Afgerond
za 13/05/2017 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 3-3 / 8-7 / 68-71 Afgerond
za 13/05/2017 2033 T.C. ROESELARE 2030 T.C. DE WILGE 5-1 / 11-3 / 76-45 Afgerond
za 20/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2008 T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 11-3 / 73-51 Afgerond
za 20/05/2017 2030 T.C. DE WILGE 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 3-3 / 6-7 / 51-49 Afgerond
za 20/05/2017 2001 T.C. BLANKENBERGE 2033 T.C. ROESELARE 1-5 / 4-10 / 47-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME D 2034 T.C. BRUGHIA A 3-3 / 6-8 / 54-66 Afgerond
za 22/04/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 5-1 / 10-3 / 73-51 Afgerond
za 29/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2-4 / 5-8 / 47-60 Afgerond
za 29/04/2017 2040 T.C. OLYMPOS 2112 T.C. DE POLDERBLOMME D 2-4 / 4-8 / 47-63 Afgerond
za 06/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2040 T.C. OLYMPOS 3-3 / 6-6 / 53-49 Afgerond
za 06/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2034 T.C. BRUGHIA A 5-1 / 10-6 / 72-68 Afgerond
za 13/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME D 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 3-3 / 6-6 / 53-51 Afgerond
za 13/05/2017 2040 T.C. OLYMPOS 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 4-2 / 10-5 / 83-53 Afgerond
za 20/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA A 2040 T.C. OLYMPOS 2-4 / 6-8 / 52-62 Afgerond
za 20/05/2017 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2112 T.C. DE POLDERBLOMME D 3-3 / 8-8 / 73-76 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde