Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 3 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2162 TC VELDEGEM 2021 T.C. YPER A 2-4 / 4-8 / 49-56 Afgerond
zo 23/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 6-0 / 12-1 / 77-29 Afgerond
zo 23/04/2017 2185 T.C. AQUILA 2056 T.C. ALEXANDER 1-5 / 2-11 / 29-76 Afgerond
zo 30/04/2017 2162 TC VELDEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-6 / 1-12 / 27-76 Afgerond
zo 30/04/2017 2021 T.C. YPER A 2056 T.C. ALEXANDER 4-2 / 9-7 / 83-74 Afgerond
zo 30/04/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2185 T.C. AQUILA 2-4 / 5-9 / 53-72 Afgerond
zo 07/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2021 T.C. YPER A 3-3 / 6-7 / 51-56 Afgerond
zo 07/05/2017 2185 T.C. AQUILA 2162 TC VELDEGEM 2-4 / 5-8 / 43-63 Afgerond
zo 07/05/2017 2056 T.C. ALEXANDER 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 5-1 / 11-2 / 71-38 Afgerond
zo 14/05/2017 2162 TC VELDEGEM 2056 T.C. ALEXANDER 1-5 / 3-10 / 37-71 Afgerond
zo 14/05/2017 2021 T.C. YPER A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-4 / 6-8 / 53-63 Afgerond
zo 14/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2185 T.C. AQUILA 4-2 / 10-4 / 77-47 Afgerond
zo 21/05/2017 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2162 TC VELDEGEM 4-2 / 9-4 / 68-42 Afgerond
zo 21/05/2017 2185 T.C. AQUILA 2021 T.C. YPER A 1-5 / 4-11 / 50-77 Afgerond
zo 21/05/2017 2056 T.C. ALEXANDER 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 5-1 / 10-4 / 73-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2186 T.C. DE KODDAERT C 2147 T.C. LOGAN B 1-5 / 2-11 / 36-74 Afgerond
zo 23/04/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2053 T.C. KORTEMARK 6-0 / 12-2 / 83-33 Afgerond
zo 23/04/2017 2084 TC HERNIEUWENBURG 2011 K.T.G. HOUTLAND 2-4 / 4-8 / 44-66 Afgerond
zo 30/04/2017 2186 T.C. DE KODDAERT C 2090 T.C. KOKSIJDE 1-5 / 2-10 / 21-65 Afgerond
zo 30/04/2017 2147 T.C. LOGAN B 2011 K.T.G. HOUTLAND 4-2 / 8-5 / 61-53 Afgerond
zo 30/04/2017 2053 T.C. KORTEMARK 2084 TC HERNIEUWENBURG 2-4 / 7-9 / 63-73 Afgerond
zo 07/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2147 T.C. LOGAN B 5-1 / 11-2 / 69-37 Afgerond
zo 07/05/2017 2084 TC HERNIEUWENBURG 2186 T.C. DE KODDAERT C 5-1 / 10-2 / 64-28 Afgerond
zo 07/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND 2053 T.C. KORTEMARK 6-0 / 12-1 / 78-34 Afgerond
zo 14/05/2017 2186 T.C. DE KODDAERT C 2011 K.T.G. HOUTLAND 0-6 / 0-12 / 21-72 Afgerond
zo 14/05/2017 2147 T.C. LOGAN B 2053 T.C. KORTEMARK 6-0 / 12-0 / 74-27 Afgerond
zo 14/05/2017 2090 T.C. KOKSIJDE 2084 TC HERNIEUWENBURG 6-0 / 12-0 / 74-14 Afgerond
zo 21/05/2017 2053 T.C. KORTEMARK 2186 T.C. DE KODDAERT C 4-2 / 8-5 / 59-48 Afgerond
zo 21/05/2017 2084 TC HERNIEUWENBURG 2147 T.C. LOGAN B 2-4 / 4-9 / 45-65 Afgerond
zo 21/05/2017 2011 K.T.G. HOUTLAND 2090 T.C. KOKSIJDE 0-6 / 1-12 / 34-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2032 A.T.C.ANZEGEM 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 1-5 / 2-10 / 33-65 Afgerond
zo 23/04/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2100 T.C. ORSCAMP 4-2 / 9-5 / 70-51 Afgerond
zo 23/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2029 KTC ISSERA 5-1 / 10-3 / 74-49 Afgerond
zo 30/04/2017 2032 A.T.C.ANZEGEM 2031 T.C. ST-MICHIELS B 1-5 / 2-11 / 32-77 Afgerond
zo 30/04/2017 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2029 KTC ISSERA 4-2 / 9-5 / 77-56 Afgerond
zo 30/04/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2034 T.C. BRUGHIA B 1-5 / 5-11 / 76-88 Afgerond
zo 07/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 3-3 / 7-6 / 67-45 Afgerond
zo 07/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2032 A.T.C.ANZEGEM 6-0 / 12-0 / 72-7 Afgerond
zo 07/05/2017 2029 KTC ISSERA 2100 T.C. ORSCAMP 4-2 / 10-6 / 83-63 Afgerond
zo 14/05/2017 2032 A.T.C.ANZEGEM 2029 KTC ISSERA 0-6 / 0-12 / 30-74 Afgerond
zo 14/05/2017 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2100 T.C. ORSCAMP 4-2 / 9-4 / 71-49 Afgerond
zo 14/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2034 T.C. BRUGHIA B 6-0 / 12-0 / 73-34 Afgerond
zo 21/05/2017 2100 T.C. ORSCAMP 2032 A.T.C.ANZEGEM 3-3 / 7-6 / 53-48 Afgerond
zo 21/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA B 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 4-2 / 9-6 / 79-73 Afgerond
zo 21/05/2017 2029 KTC ISSERA 2031 T.C. ST-MICHIELS B 1-5 / 3-11 / 53-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2038 KTC ISIS B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2-4 / 6-9 / 76-74 Afgerond
zo 23/04/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT 2008 T.C. DUINBERGEN 1-5 / 3-10 / 52-74 Afgerond
zo 23/04/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2121 T.C. VICHTE 4-2 / 10-6 / 81-68 Afgerond
zo 30/04/2017 2038 KTC ISIS B 2110 T.C. BOSTERHOUT 3-3 / 8-6 / 75-45 Afgerond
zo 30/04/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2121 T.C. VICHTE 5-1 / 11-2 / 68-50 Afgerond
zo 30/04/2017 2008 T.C. DUINBERGEN 2007 T.C. VIJVERHOF 1-5 / 3-11 / 50-80 Afgerond
zo 07/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2-4 / 4-8 / 44-62 Afgerond
zo 07/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2038 KTC ISIS B 0-6 / 3-12 / 61-86 Afgerond
zo 07/05/2017 2121 T.C. VICHTE 2008 T.C. DUINBERGEN 4-2 / 9-5 / 68-52 Afgerond
zo 14/05/2017 2038 KTC ISIS B 2121 T.C. VICHTE 3-3 / 6-7 / 57-59 Afgerond
zo 14/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2008 T.C. DUINBERGEN 6-0 / 12-0 / 72-25 Afgerond
zo 14/05/2017 2110 T.C. BOSTERHOUT 2007 T.C. VIJVERHOF 2-4 / 5-9 / 57-71 Afgerond
zo 21/05/2017 2008 T.C. DUINBERGEN 2038 KTC ISIS B 0-6 / 0-12 / 30-73 Afgerond
zo 21/05/2017 2007 T.C. VIJVERHOF 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 3-3 / 6-6 / 59-56 Afgerond
zo 21/05/2017 2121 T.C. VICHTE 2110 T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 11-3 / 73-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA C 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2-4 / 7-8 / 72-74 Afgerond
zo 23/04/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 0-6 / 1-12 / 37-79 Afgerond
zo 23/04/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2132 CENTER COURT RUISELEDE 1-5 / 2-11 / 40-78 Afgerond
zo 30/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA C 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 4-2 / 10-4 / 78-50 Afgerond
zo 30/04/2017 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2132 CENTER COURT RUISELEDE 4-2 / 9-5 / 75-64 Afgerond
zo 30/04/2017 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 2086 T.C. ZEDELGEM 5-1 / 11-2 / 73-33 Afgerond
zo 07/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2-4 / 4-10 / 48-68 Afgerond
zo 07/05/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2034 T.C. BRUGHIA C 4-2 / 9-5 / 67-55 Afgerond
zo 07/05/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 3-3 / 7-6 / 63-49 Afgerond
zo 14/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA C 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-3 / 7-8 / 71-81 Afgerond
zo 14/05/2017 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 1-5 / 3-11 / 53-81 Afgerond
zo 14/05/2017 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2086 T.C. ZEDELGEM 1-5 / 3-11 / 47-76 Afgerond
zo 21/05/2017 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 2034 T.C. BRUGHIA C 4-2 / 10-4 / 78-55 Afgerond
zo 21/05/2017 2086 T.C. ZEDELGEM 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 1-5 / 5-10 / 59-79 Afgerond
zo 21/05/2017 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 5-1 / 10-2 / 71-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2190 TC DE WATERTOREN A 2147 T.C. LOGAN A 1-5 / 2-11 / 35-76 Afgerond
zo 23/04/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2034 T.C. BRUGHIA D 5-1 / 10-3 / 73-41 Afgerond
zo 23/04/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW B 4-2 / 8-5 / 58-52 Afgerond
zo 30/04/2017 2190 TC DE WATERTOREN A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2-4 / 4-10 / 45-72 Afgerond
zo 30/04/2017 2147 T.C. LOGAN A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW B 4-2 / 10-7 / 82-77 Afgerond
zo 30/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA D 2031 T.C. ST-MICHIELS A 0-6 / 1-12 / 42-78 Afgerond
zo 07/05/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2147 T.C. LOGAN A 1-5 / 4-11 / 50-81 Afgerond
zo 07/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2190 TC DE WATERTOREN A 6-0 / 12-3 / 88-59 Afgerond
zo 07/05/2017 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW B 2034 T.C. BRUGHIA D 4-2 / 10-5 / 77-49 Afgerond
zo 14/05/2017 2190 TC DE WATERTOREN A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW B 1-5 / 2-11 / 44-76 Afgerond
zo 14/05/2017 2147 T.C. LOGAN A 2034 T.C. BRUGHIA D 6-0 / 12-0 / 75-40 Afgerond
zo 14/05/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 5-1 / 10-6 / 77-71 Afgerond
zo 21/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA D 2190 TC DE WATERTOREN A 4-2 / 9-4 / 72-45 Afgerond
zo 21/05/2017 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2147 T.C. LOGAN A 3-3 / 7-7 / 66-66 Afgerond
zo 21/05/2017 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 5-1 / 10-4 / 71-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2038 KTC ISIS A 2186 T.C. DE KODDAERT B 6-0 / 12-0 / 72-12 Afgerond
zo 23/04/2017 2190 TC DE WATERTOREN B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 4-2 / 9-7 / 77-75 Afgerond
zo 23/04/2017 2034 T.C. BRUGHIA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB 4-2 / 10-5 / 80-58 Afgerond
zo 30/04/2017 2038 KTC ISIS A 2190 TC DE WATERTOREN B 5-1 / 11-2 / 70-36 Afgerond
zo 30/04/2017 2186 T.C. DE KODDAERT B 2013 OSTEND TENNIS CLUB 0-6 / 0-12 / 11-72 Afgerond
zo 30/04/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2034 T.C. BRUGHIA A 3-3 / 6-7 / 58-71 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 07/05/2017 2190 TC DE WATERTOREN B 2186 T.C. DE KODDAERT B 6-0 / 12-0 / 72-10 Afgerond
zo 07/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA A 2038 KTC ISIS A 2-4 / 6-8 / 65-72 Afgerond
zo 07/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2-4 / 6-8 / 63-67 Afgerond
zo 14/05/2017 2038 KTC ISIS A 2013 OSTEND TENNIS CLUB 4-2 / 9-4 / 68-45 Afgerond
zo 14/05/2017 2186 T.C. DE KODDAERT B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 0-6 / 0-12 / 13-72 Afgerond
zo 14/05/2017 2190 TC DE WATERTOREN B 2034 T.C. BRUGHIA A 2-4 / 4-8 / 38-58 Afgerond
zo 21/05/2017 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2038 KTC ISIS A 3-3 / 6-7 / 56-58 Afgerond
zo 21/05/2017 2034 T.C. BRUGHIA A 2186 T.C. DE KODDAERT B 6-0 / 12-0 / 72-10 Afgerond
zo 21/05/2017 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2190 TC DE WATERTOREN B 3-3 / 6-7 / 55-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 1-5 / 2-11 / 22-76 Afgerond
zo 23/04/2017 2021 T.C. YPER B 2028 WIKINGS 6-0 / 12-0 / 72-10 Afgerond
zo 30/04/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2021 T.C. YPER B 3-3 / 7-7 / 59-67 Afgerond
zo 30/04/2017 2004 T.C. OSWHERLU 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 5-1 / 10-2 / 69-27 Afgerond
zo 07/05/2017 2021 T.C. YPER B 2004 T.C. OSWHERLU 3-3 / 6-6 / 52-51 Afgerond
zo 07/05/2017 2028 WIKINGS 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-6 / 0-12 / 13-72 Afgerond
zo 14/05/2017 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 2021 T.C. YPER B 0-6 / 0-12 / 11-72 Afgerond
zo 14/05/2017 2004 T.C. OSWHERLU 2028 WIKINGS 6-0 / 12-1 / 74-29 Afgerond
zo 21/05/2017 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2004 T.C. OSWHERLU 3-3 / 6-6 / 52-51 Afgerond
zo 21/05/2017 2028 WIKINGS 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 5-1 / 10-2 / 66-35 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde