Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0017 HERENTALSE A 0070 T.C. TER LINDEN B 1-5 / 2-10 / 32-66 Afgerond
zo 23/04/2017 0045 T.C. LINKEROEVER 0038 T.C. WILLEBROEK 1-5 / 4-10 / 57-63 Afgerond
zo 30/04/2017 0070 T.C. TER LINDEN B 0045 T.C. LINKEROEVER 1-5 / 2-10 / 40-66 Afgerond
zo 30/04/2017 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0017 HERENTALSE A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 07/05/2017 0045 T.C. LINKEROEVER 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 7-6 / 57-58 Afgerond
zo 07/05/2017 0038 T.C. WILLEBROEK 0070 T.C. TER LINDEN B 4-2 / 8-6 / 79-67 Afgerond
zo 14/05/2017 0017 HERENTALSE A 0045 T.C. LINKEROEVER 1-5 / 2-10 / 40-63 Afgerond
zo 14/05/2017 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0038 T.C. WILLEBROEK 4-2 / 8-7 / 67-72 Afgerond
zo 21/05/2017 0070 T.C. TER LINDEN B 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 6-8 / 60-67 Afgerond
zo 21/05/2017 0038 T.C. WILLEBROEK 0017 HERENTALSE A 5-1 / 10-3 / 74-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0185 T.C. HEIVELD A 0017 HERENTALSE B 4-2 / 8-5 / 71-47 Afgerond
zo 23/04/2017 0155 T.C. RUGGEVELD C 0062 T.C. WESTERLO A 5-1 / 10-5 / 80-73 Afgerond
zo 30/04/2017 0017 HERENTALSE B 0155 T.C. RUGGEVELD C 1-5 / 4-10 / 51-75 Afgerond
zo 30/04/2017 0153 T.C. DE LANGENBERG 0185 T.C. HEIVELD A 5-1 / 10-5 / 76-59 Afgerond
zo 07/05/2017 0155 T.C. RUGGEVELD C 0153 T.C. DE LANGENBERG 2-4 / 4-9 / 52-66 Afgerond
zo 07/05/2017 0062 T.C. WESTERLO A 0017 HERENTALSE B 5-1 / 10-2 / 62-21 Afgerond
zo 14/05/2017 0185 T.C. HEIVELD A 0155 T.C. RUGGEVELD C 1-5 / 3-10 / 43-68 Afgerond
zo 14/05/2017 0153 T.C. DE LANGENBERG 0062 T.C. WESTERLO A 5-1 / 11-6 / 93-72 Afgerond
zo 21/05/2017 0017 HERENTALSE B 0153 T.C. DE LANGENBERG 0-6 / 1-12 / 44-74 Afgerond
zo 21/05/2017 0062 T.C. WESTERLO A 0185 T.C. HEIVELD A 5-1 / 11-4 / 78-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0120 AZUA .C.C. A 0157 T.C. ROZENHOF A 5-1 / 10-4 / 74-58 Afgerond
zo 23/04/2017 0160 T.C. BERLAAR 0149 T.V. DEN BRIEMER V.Z.W. 5-1 / 11-6 / 89-72 Afgerond
zo 30/04/2017 0157 T.C. ROZENHOF A 0160 T.C. BERLAAR 4-2 / 10-5 / 86-63 Afgerond
zo 30/04/2017 0079 T.C. SAVANTI 0120 AZUA .C.C. A 4-2 / 8-5 / 63-54 Afgerond
zo 07/05/2017 0160 T.C. BERLAAR 0079 T.C. SAVANTI 4-2 / 8-7 / 78-64 Afgerond
zo 07/05/2017 0149 T.V. DEN BRIEMER V.Z.W. 0157 T.C. ROZENHOF A 2-4 / 5-9 / 62-66 Afgerond
zo 14/05/2017 0120 AZUA .C.C. A 0160 T.C. BERLAAR 4-2 / 8-6 / 74-67 Afgerond
zo 14/05/2017 0079 T.C. SAVANTI 0149 T.V. DEN BRIEMER V.Z.W. 4-2 / 9-5 / 68-56 Afgerond
zo 21/05/2017 0157 T.C. ROZENHOF A 0079 T.C. SAVANTI 4-2 / 10-6 / 87-72 Afgerond
zo 21/05/2017 0149 T.V. DEN BRIEMER V.Z.W. 0120 AZUA .C.C. A 2-4 / 7-9 / 81-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0185 T.C. HEIVELD B 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 5-1 / 11-2 / 78-54 Afgerond
zo 23/04/2017 0062 T.C. WESTERLO B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-4 / 4-8 / 46-62 Afgerond
zo 30/04/2017 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0062 T.C. WESTERLO B 4-2 / 8-5 / 64-57 Afgerond
zo 30/04/2017 0039 TC PEERDSBOS 0185 T.C. HEIVELD B 0-6 / 1-12 / 37-77 Afgerond
zo 07/05/2017 0062 T.C. WESTERLO B 0039 TC PEERDSBOS 3-3 / 7-7 / 57-68 Afgerond
zo 07/05/2017 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 4-2 / 9-5 / 68-55 Afgerond
zo 14/05/2017 0185 T.C. HEIVELD B 0062 T.C. WESTERLO B 4-2 / 9-5 / 76-64 Afgerond
zo 14/05/2017 0039 TC PEERDSBOS 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 1-5 / 3-10 / 42-68 Afgerond
zo 21/05/2017 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0039 TC PEERDSBOS 4-2 / 9-4 / 64-41 Afgerond
zo 21/05/2017 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0185 T.C. HEIVELD B 2-4 / 5-9 / 54-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0068 TC SPINNIS 3-3 / 7-7 / 67-72 Afgerond
zo 23/04/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD 0146 DE KLINKAERT 6-0 / 12-1 / 78-38 Afgerond
zo 30/04/2017 0068 TC SPINNIS 0035 T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 5-9 / 56-70 Afgerond
zo 30/04/2017 0029 T.C. SORGVLIET 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-3 / 7-7 / 65-59 Afgerond
zo 07/05/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD 0029 T.C. SORGVLIET 6-0 / 12-0 / 73-22 Afgerond
zo 07/05/2017 0146 DE KLINKAERT 0068 TC SPINNIS 2-4 / 5-9 / 52-76 Afgerond
zo 14/05/2017 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0035 T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-6 / 53-54 Afgerond
zo 14/05/2017 0029 T.C. SORGVLIET 0146 DE KLINKAERT 2-4 / 5-8 / 49-63 Afgerond
zo 21/05/2017 0068 TC SPINNIS 0029 T.C. SORGVLIET 6-0 / 12-1 / 74-29 Afgerond
zo 21/05/2017 0146 DE KLINKAERT 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-5 / 3-10 / 52-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0155 T.C. RUGGEVELD A 0050 T.C. DE RAKKET B 3-3 / 8-7 / 80-76 Afgerond
zo 23/04/2017 0070 T.C. TER LINDEN A 0120 AZUA .C.C. B 4-2 / 9-5 / 71-53 Afgerond
zo 23/04/2017 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 2-4 / 8-10 / 74-91 Afgerond
zo 30/04/2017 0155 T.C. RUGGEVELD A 0070 T.C. TER LINDEN A 3-3 / 8-6 / 67-53 Afgerond
zo 30/04/2017 0050 T.C. DE RAKKET B 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 3-3 / 7-7 / 72-61 Afgerond
zo 30/04/2017 0120 AZUA .C.C. B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 5-1 / 10-5 / 70-64 Afgerond
zo 07/05/2017 0070 T.C. TER LINDEN A 0050 T.C. DE RAKKET B 3-3 / 6-8 / 55-68 Afgerond
zo 07/05/2017 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0155 T.C. RUGGEVELD A 0-6 / 1-12 / 35-73 Afgerond
zo 07/05/2017 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0120 AZUA .C.C. B 6-0 / 12-1 / 75-38 Afgerond
zo 14/05/2017 0155 T.C. RUGGEVELD A 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 3-3 / 9-8 / 89-86 Afgerond
zo 14/05/2017 0050 T.C. DE RAKKET B 0120 AZUA .C.C. B 6-0 / 12-2 / 80-33 Afgerond
zo 14/05/2017 0070 T.C. TER LINDEN A 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 6-0 / 12-1 / 78-35 Afgerond
zo 21/05/2017 0120 AZUA .C.C. B 0155 T.C. RUGGEVELD A 1-5 / 3-11 / 42-77 Afgerond
zo 21/05/2017 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0050 T.C. DE RAKKET B 3-3 / 6-7 / 55-65 Afgerond
zo 21/05/2017 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0070 T.C. TER LINDEN A 3-3 / 7-7 / 66-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0136 OUDE GOD SPORT 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 6-0 / 12-2 / 80-32 Afgerond
zo 23/04/2017 0099 T.C. OLEN 0082 T.C. DE BERGEN 6-0 / 12-1 / 74-34 Afgerond
zo 23/04/2017 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0157 T.C. ROZENHOF B 2-4 / 4-9 / 41-66 Afgerond
zo 30/04/2017 0136 OUDE GOD SPORT 0099 T.C. OLEN 3-3 / 7-6 / 62-49 Afgerond
zo 30/04/2017 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0157 T.C. ROZENHOF B 0-6 / 0-12 / 24-73 Afgerond
zo 30/04/2017 0082 T.C. DE BERGEN 0080 T.C. BLAUWE REGEN 2-4 / 5-8 / 48-61 Afgerond
zo 07/05/2017 0099 T.C. OLEN 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 6-0 / 12-0 / 74-33 Afgerond
zo 07/05/2017 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0136 OUDE GOD SPORT 2-4 / 4-9 / 39-64 Afgerond
zo 07/05/2017 0157 T.C. ROZENHOF B 0082 T.C. DE BERGEN 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
zo 14/05/2017 0136 OUDE GOD SPORT 0157 T.C. ROZENHOF B 3-3 / 7-6 / 65-64 Afgerond
zo 14/05/2017 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0082 T.C. DE BERGEN 6-0 / 12-0 / 72-24 Afgerond
zo 14/05/2017 0099 T.C. OLEN 0080 T.C. BLAUWE REGEN 6-0 / 12-0 / 73-33 Afgerond
zo 21/05/2017 0082 T.C. DE BERGEN 0136 OUDE GOD SPORT 0-6 / 0-12 / 14-72 Afgerond
zo 21/05/2017 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 4-2 / 9-4 / 65-41 Afgerond
zo 21/05/2017 0157 T.C. ROZENHOF B 0099 T.C. OLEN 5-1 / 10-4 / 72-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0185 T.C. HEIVELD D 0017 HERENTALSE C 5-1 / 11-4 / 88-57 Afgerond
zo 23/04/2017 0032 KTC DEN BREMT 0050 T.C. DE RAKKET A 1-5 / 3-11 / 46-76 Afgerond
zo 23/04/2017 0100 VOSSELAARSE TC 0155 T.C. RUGGEVELD B 3-3 / 7-6 / 62-50 Afgerond
zo 30/04/2017 0185 T.C. HEIVELD D 0032 KTC DEN BREMT 4-2 / 8-5 / 64-58 Afgerond
zo 30/04/2017 0017 HERENTALSE C 0155 T.C. RUGGEVELD B 2-4 / 6-8 / 54-69 Afgerond
zo 30/04/2017 0050 T.C. DE RAKKET A 0100 VOSSELAARSE TC 4-2 / 8-5 / 62-55 Afgerond
zo 07/05/2017 0032 KTC DEN BREMT 0017 HERENTALSE C 5-1 / 11-2 / 66-37 Afgerond
zo 07/05/2017 0100 VOSSELAARSE TC 0185 T.C. HEIVELD D 5-1 / 10-3 / 76-53 Afgerond
zo 07/05/2017 0155 T.C. RUGGEVELD B 0050 T.C. DE RAKKET A 1-5 / 3-11 / 47-85 Afgerond
zo 14/05/2017 0185 T.C. HEIVELD D 0155 T.C. RUGGEVELD B 3-3 / 8-7 / 86-77 Afgerond
zo 14/05/2017 0017 HERENTALSE C 0050 T.C. DE RAKKET A 2-4 / 4-9 / 37-63 Afgerond
zo 14/05/2017 0032 KTC DEN BREMT 0100 VOSSELAARSE TC 1-5 / 4-11 / 66-85 Afgerond
zo 21/05/2017 0050 T.C. DE RAKKET A 0185 T.C. HEIVELD D 4-2 / 9-4 / 68-45 Afgerond
zo 21/05/2017 0100 VOSSELAARSE TC 0017 HERENTALSE C 4-2 / 10-6 / 82-69 Afgerond
zo 21/05/2017 0155 T.C. RUGGEVELD B 0032 KTC DEN BREMT 2-4 / 6-8 / 58-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0128 T.C. KROMVELD 6-0 / 12-0 / 73-32 Afgerond
zo 23/04/2017 0085 TC80 0185 T.C. HEIVELD C 4-2 / 8-5 / 66-57 Afgerond
zo 23/04/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0046 T.C. TEN HOEVE A 4-2 / 8-4 / 57-34 Afgerond
zo 30/04/2017 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0085 TC80 5-1 / 10-3 / 72-46 Afgerond
zo 30/04/2017 0128 T.C. KROMVELD 0046 T.C. TEN HOEVE A 5-1 / 10-4 / 75-49 Afgerond
zo 30/04/2017 0185 T.C. HEIVELD C 0206 TC DE VELDEN OEVEL 1-5 / 3-11 / 52-74 Afgerond
zo 07/05/2017 0085 TC80 0128 T.C. KROMVELD 4-2 / 8-4 / 49-50 Afgerond
zo 07/05/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 6-0 / 12-4 / 91-62 Afgerond
zo 07/05/2017 0046 T.C. TEN HOEVE A 0185 T.C. HEIVELD C 3-3 / 7-7 / 75-76 Afgerond
zo 14/05/2017 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0046 T.C. TEN HOEVE A 6-0 / 12-2 / 82-46 Afgerond
zo 14/05/2017 0128 T.C. KROMVELD 0185 T.C. HEIVELD C 3-3 / 8-7 / 70-66 Afgerond
zo 14/05/2017 0085 TC80 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-4 / 4-8 / 49-59 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 21/05/2017 0185 T.C. HEIVELD C 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 1-5 / 5-10 / 60-85 Afgerond
zo 21/05/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0128 T.C. KROMVELD 6-0 / 12-2 / 82-45 Afgerond
zo 21/05/2017 0046 T.C. TEN HOEVE A 0085 TC80 2-4 / 5-9 / 59-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0215 FUN IN TENNIS VZW 0-6 / 1-12 / 31-75 Afgerond
zo 23/04/2017 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 5-1 / 11-3 / 80-45 Afgerond
zo 23/04/2017 0159 T.C. DE VALK 0216 PLAY & SPORT 6-0 / 12-1 / 79-22 Afgerond
zo 30/04/2017 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 1-5 / 2-10 / 35-68 Afgerond
zo 30/04/2017 0215 FUN IN TENNIS VZW 0216 PLAY & SPORT 4-2 / 10-4 / 80-51 Afgerond
zo 30/04/2017 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0159 T.C. DE VALK 0-6 / 3-12 / 52-85 Afgerond
zo 07/05/2017 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0215 FUN IN TENNIS VZW 3-3 / 8-7 / 73-62 Afgerond
zo 07/05/2017 0159 T.C. DE VALK 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 6-0 / 12-1 / 75-23 Afgerond
zo 07/05/2017 0216 PLAY & SPORT 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 3-3 / 7-6 / 64-49 Afgerond
zo 14/05/2017 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0216 PLAY & SPORT 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
zo 14/05/2017 0215 FUN IN TENNIS VZW 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 5-1 / 10-5 / 72-61 Afgerond
zo 14/05/2017 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0159 T.C. DE VALK 4-2 / 9-5 / 73-64 Afgerond
zo 21/05/2017 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 4-2 / 10-5 / 76-65 Afgerond
zo 21/05/2017 0159 T.C. DE VALK 0215 FUN IN TENNIS VZW 4-2 / 9-5 / 66-58 Afgerond
zo 21/05/2017 0216 PLAY & SPORT 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 1-5 / 4-10 / 44-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0101 T.C. DE ZWALUW 0181 OLSE MERKSEM T.C. 4-2 / 8-5 / 65-45 Afgerond
zo 23/04/2017 0171 T.C. RANST 0084 T.C. MOLENBOS 3-3 / 6-7 / 64-60 Afgerond
zo 23/04/2017 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0046 T.C. TEN HOEVE B 3-3 / 8-7 / 77-60 Afgerond
zo 30/04/2017 0101 T.C. DE ZWALUW 0171 T.C. RANST 6-0 / 12-2 / 83-51 Afgerond
zo 30/04/2017 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0046 T.C. TEN HOEVE B 3-3 / 8-6 / 67-66 Afgerond
zo 30/04/2017 0084 T.C. MOLENBOS 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 2-4 / 5-9 / 53-73 Afgerond
zo 07/05/2017 0171 T.C. RANST 0181 OLSE MERKSEM T.C. 2-4 / 6-8 / 63-65 Afgerond
zo 07/05/2017 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0101 T.C. DE ZWALUW 1-5 / 5-10 / 62-79 Afgerond
zo 07/05/2017 0046 T.C. TEN HOEVE B 0084 T.C. MOLENBOS 2-4 / 5-8 / 56-61 Afgerond
zo 14/05/2017 0101 T.C. DE ZWALUW 0046 T.C. TEN HOEVE B 4-2 / 8-5 / 64-51 Afgerond
zo 14/05/2017 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0084 T.C. MOLENBOS 6-0 / 12-0 / 75-38 Afgerond
zo 14/05/2017 0171 T.C. RANST 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 2-4 / 6-9 / 67-74 Afgerond
zo 21/05/2017 0084 T.C. MOLENBOS 0101 T.C. DE ZWALUW 2-4 / 5-8 / 48-57 Afgerond
zo 21/05/2017 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0181 OLSE MERKSEM T.C. 2-4 / 5-8 / 54-64 Afgerond
zo 21/05/2017 0046 T.C. TEN HOEVE B 0171 T.C. RANST 1-5 / 2-10 / 32-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 23/04/2017 0157 T.C. ROZENHOF C 0180 MARIENBORGH T.C. 6-0 / 12-1 / 77-33 Afgerond
zo 23/04/2017 0077 T.C. FOREST HILLS 0214 TENNISCLUB T & T 3-3 / 7-8 / 71-79 Afgerond
zo 23/04/2017 0014 PUTSE T.C. 0163 T.C. DE CHALET 3-3 / 7-8 / 63-80 Afgerond
zo 30/04/2017 0157 T.C. ROZENHOF C 0077 T.C. FOREST HILLS 5-1 / 10-3 / 71-47 Afgerond
zo 30/04/2017 0180 MARIENBORGH T.C. 0163 T.C. DE CHALET 1-5 / 5-10 / 62-78 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 30/04/2017 0214 TENNISCLUB T & T 0014 PUTSE T.C. 3-3 / 8-7 / 76-71 Afgerond
zo 07/05/2017 0077 T.C. FOREST HILLS 0180 MARIENBORGH T.C. 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 07/05/2017 0014 PUTSE T.C. 0157 T.C. ROZENHOF C 2-4 / 4-8 / 44-61 Afgerond
zo 07/05/2017 0163 T.C. DE CHALET 0214 TENNISCLUB T & T 2-4 / 6-9 / 68-76 Afgerond
zo 14/05/2017 0157 T.C. ROZENHOF C 0163 T.C. DE CHALET 4-2 / 9-4 / 74-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 14/05/2017 0180 MARIENBORGH T.C. 0214 TENNISCLUB T & T 2-4 / 4-8 / 54-62 Afgerond
zo 14/05/2017 0077 T.C. FOREST HILLS 0014 PUTSE T.C. 2-4 / 5-9 / 57-76 Afgerond
zo 21/05/2017 0214 TENNISCLUB T & T 0157 T.C. ROZENHOF C 1-5 / 3-11 / 62-81 Afgerond
zo 21/05/2017 0014 PUTSE T.C. 0180 MARIENBORGH T.C. 2-4 / 5-8 / 52-62 Afgerond
zo 21/05/2017 0163 T.C. DE CHALET 0077 T.C. FOREST HILLS 4-2 / 9-5 / 71-60 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde