Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 5 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0053 T.C. BORNEM A 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 4-2 / 8-7 / 71-79 Afgerond
za 22/04/2017 0099 T.C. OLEN C 0078 T.C. 'T SAS A 5-1 / 10-2 / 68-35 Afgerond
za 22/04/2017 0176 T.C. RAFFIC II 0152 TENNIS TER BREME 5-1 / 10-3 / 73-56 Afgerond
za 29/04/2017 0053 T.C. BORNEM A 0099 T.C. OLEN C 3-3 / 7-7 / 70-71 Afgerond
za 29/04/2017 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 0152 TENNIS TER BREME 4-2 / 9-4 / 72-40 Afgerond
za 29/04/2017 0078 T.C. 'T SAS A 0176 T.C. RAFFIC II 0-6 / 2-12 / 45-83 Afgerond
za 06/05/2017 0099 T.C. OLEN C 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 3-3 / 6-6 / 45-48 Afgerond
za 06/05/2017 0176 T.C. RAFFIC II 0053 T.C. BORNEM A 1-5 / 5-10 / 68-73 Afgerond
za 06/05/2017 0152 TENNIS TER BREME 0078 T.C. 'T SAS A 3-3 / 7-7 / 60-71 Afgerond
za 13/05/2017 0053 T.C. BORNEM A 0152 TENNIS TER BREME 4-2 / 8-4 / 55-37 Afgerond
za 13/05/2017 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 0078 T.C. 'T SAS A 6-0 / 12-0 / 73-19 Afgerond
za 13/05/2017 0099 T.C. OLEN C 0176 T.C. RAFFIC II 3-3 / 8-6 / 76-61 Afgerond
za 20/05/2017 0078 T.C. 'T SAS A 0053 T.C. BORNEM A 0-6 / 1-12 / 44-77 Afgerond
za 20/05/2017 0176 T.C. RAFFIC II 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 1-5 / 2-10 / 38-69 Afgerond
za 20/05/2017 0152 TENNIS TER BREME 0099 T.C. OLEN C 3-3 / 6-6 / 55-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0032 KTC DEN BREMT A 0046 T.C. TEN HOEVE A 6-0 / 12-1 / 81-42 Afgerond
za 22/04/2017 0146 DE KLINKAERT A 0099 T.C. OLEN A 1-5 / 3-10 / 50-65 Afgerond
za 22/04/2017 0061 S.V. AARTSELAAR T. B 0183 OLYMPIA T.C. 3-3 / 7-6 / 54-49 Afgerond
za 29/04/2017 0032 KTC DEN BREMT A 0146 DE KLINKAERT A 4-2 / 8-4 / 63-45 Afgerond
za 29/04/2017 0046 T.C. TEN HOEVE A 0183 OLYMPIA T.C. 1-5 / 3-10 / 44-73 Afgerond
za 29/04/2017 0099 T.C. OLEN A 0061 S.V. AARTSELAAR T. B 6-0 / 12-0 / 72-23 Afgerond
za 06/05/2017 0146 DE KLINKAERT A 0046 T.C. TEN HOEVE A 6-0 / 12-2 / 78-45 Afgerond
za 06/05/2017 0061 S.V. AARTSELAAR T. B 0032 KTC DEN BREMT A 0-6 / 1-12 / 36-77 Afgerond
za 06/05/2017 0183 OLYMPIA T.C. 0099 T.C. OLEN A 3-3 / 6-9 / 59-73 Afgerond
za 13/05/2017 0032 KTC DEN BREMT A 0183 OLYMPIA T.C. 6-0 / 12-0 / 72-24 Afgerond
za 13/05/2017 0046 T.C. TEN HOEVE A 0099 T.C. OLEN A 2-4 / 4-9 / 48-69 Afgerond
za 13/05/2017 0146 DE KLINKAERT A 0061 S.V. AARTSELAAR T. B 5-1 / 11-4 / 83-60 Afgerond
za 20/05/2017 0099 T.C. OLEN A 0032 KTC DEN BREMT A 2-4 / 6-10 / 78-87 Afgerond
za 20/05/2017 0061 S.V. AARTSELAAR T. B 0046 T.C. TEN HOEVE A 6-0 / 12-1 / 80-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 20/05/2017 0183 OLYMPIA T.C. 0146 DE KLINKAERT A 3-3 / 8-8 / 69-80 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 0150 T.C. DE KIEVIT A 1-5 / 2-10 / 30-63 Afgerond
za 22/04/2017 0084 T.C. MOLENBOS 0068 TC SPINNIS 3-3 / 6-7 / 65-59 Afgerond
za 22/04/2017 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0191 KALMTHOUTSE T.C. 4-2 / 8-7 / 73-69 Afgerond
za 29/04/2017 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 0084 T.C. MOLENBOS 3-3 / 6-6 / 48-47 Afgerond
za 29/04/2017 0150 T.C. DE KIEVIT A 0191 KALMTHOUTSE T.C. 3-3 / 7-7 / 60-69 Afgerond
za 29/04/2017 0068 TC SPINNIS 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 3-3 / 7-6 / 62-54 Afgerond
za 06/05/2017 0084 T.C. MOLENBOS 0150 T.C. DE KIEVIT A 0-6 / 2-12 / 40-83 Afgerond
za 06/05/2017 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 64-33 Afgerond
za 06/05/2017 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0068 TC SPINNIS 4-2 / 9-6 / 77-70 Afgerond
za 13/05/2017 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 0191 KALMTHOUTSE T.C. 1-5 / 3-10 / 43-72 Afgerond
za 13/05/2017 0150 T.C. DE KIEVIT A 0068 TC SPINNIS 2-4 / 6-8 / 60-58 Afgerond
za 13/05/2017 0084 T.C. MOLENBOS 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0-6 / 2-12 / 44-81 Afgerond
za 20/05/2017 0068 TC SPINNIS 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 4-2 / 9-6 / 79-66 Afgerond
za 20/05/2017 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0150 T.C. DE KIEVIT A 4-2 / 9-5 / 72-56 Afgerond
za 20/05/2017 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0084 T.C. MOLENBOS 4-2 / 9-4 / 69-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0119 TC KATTEGAT 0150 T.C. DE KIEVIT B 5-1 / 10-2 / 67-43 Afgerond
za 22/04/2017 0120 AZUA .C.C. 0063 T.C. BORGERWEERT A 3-3 / 7-6 / 60-55 Afgerond
za 22/04/2017 0095 TC DE MEYL 0053 T.C. BORNEM C 2-4 / 5-9 / 69-75 Afgerond
za 29/04/2017 0119 TC KATTEGAT 0120 AZUA .C.C. 5-1 / 10-3 / 75-52 Afgerond
za 29/04/2017 0150 T.C. DE KIEVIT B 0053 T.C. BORNEM C 2-4 / 6-9 / 61-69 Afgerond
za 29/04/2017 0063 T.C. BORGERWEERT A 0095 TC DE MEYL 6-0 / 12-2 / 82-30 Afgerond
za 06/05/2017 0120 AZUA .C.C. 0150 T.C. DE KIEVIT B 1-5 / 4-10 / 60-73 Afgerond
za 06/05/2017 0095 TC DE MEYL 0119 TC KATTEGAT 1-5 / 4-10 / 44-78 Afgerond
za 06/05/2017 0053 T.C. BORNEM C 0063 T.C. BORGERWEERT A 3-3 / 7-7 / 61-49 Afgerond
za 13/05/2017 0119 TC KATTEGAT 0053 T.C. BORNEM C 5-1 / 10-4 / 79-65 Afgerond
za 13/05/2017 0150 T.C. DE KIEVIT B 0063 T.C. BORGERWEERT A 4-2 / 9-5 / 76-55 Afgerond
za 13/05/2017 0120 AZUA .C.C. 0095 TC DE MEYL 4-2 / 9-5 / 73-53 Afgerond
za 20/05/2017 0063 T.C. BORGERWEERT A 0119 TC KATTEGAT 0-6 / 0-12 / 31-73 Afgerond
za 20/05/2017 0095 TC DE MEYL 0150 T.C. DE KIEVIT B 2-4 / 4-10 / 57-72 Afgerond
za 20/05/2017 0053 T.C. BORNEM C 0120 AZUA .C.C. 3-3 / 6-7 / 49-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0130 T.C. DE VRIJHEID 0102 T.C. BRABO A 4-2 / 10-5 / 77-58 Afgerond
za 22/04/2017 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0155 T.C. RUGGEVELD 3-3 / 6-7 / 55-62 Afgerond
za 22/04/2017 0110 TC OASE A 0128 T.C. KROMVELD 4-2 / 9-7 / 85-78 Afgerond
za 29/04/2017 0130 T.C. DE VRIJHEID 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 3-3 / 7-7 / 65-62 Afgerond
za 29/04/2017 0102 T.C. BRABO A 0128 T.C. KROMVELD 5-1 / 11-4 / 80-52 Afgerond
za 29/04/2017 0155 T.C. RUGGEVELD 0110 TC OASE A 4-2 / 8-6 / 75-56 Afgerond
za 06/05/2017 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0102 T.C. BRABO A 1-5 / 2-10 / 27-70 Afgerond
za 06/05/2017 0110 TC OASE A 0130 T.C. DE VRIJHEID 1-5 / 3-10 / 46-68 Afgerond
za 06/05/2017 0128 T.C. KROMVELD 0155 T.C. RUGGEVELD 3-3 / 6-7 / 49-63 Afgerond
za 13/05/2017 0130 T.C. DE VRIJHEID 0128 T.C. KROMVELD 5-1 / 10-4 / 80-55 Afgerond
za 13/05/2017 0102 T.C. BRABO A 0155 T.C. RUGGEVELD 4-2 / 9-5 / 73-65 Afgerond
za 13/05/2017 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0110 TC OASE A 5-1 / 11-4 / 75-47 Afgerond
za 20/05/2017 0155 T.C. RUGGEVELD 0130 T.C. DE VRIJHEID 2-4 / 6-10 / 68-80 Afgerond
za 20/05/2017 0110 TC OASE A 0102 T.C. BRABO A 2-4 / 6-9 / 69-76 Afgerond
za 20/05/2017 0128 T.C. KROMVELD 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 3-3 / 6-7 / 57-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0110 TC OASE D 0053 T.C. BORNEM B 4-2 / 9-4 / 66-46 Afgerond
za 22/04/2017 0102 T.C. BRABO B 0035 T.C. DE DAGERAAD A 2-4 / 4-8 / 54-62 Afgerond
za 22/04/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 0140 T.C. DUVELS 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
za 29/04/2017 0110 TC OASE D 0102 T.C. BRABO B 5-1 / 10-4 / 68-51 Afgerond
za 29/04/2017 0053 T.C. BORNEM B 0140 T.C. DUVELS 5-1 / 10-4 / 75-51 Afgerond
za 29/04/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD A 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 4-2 / 8-6 / 69-60 Afgerond
za 06/05/2017 0102 T.C. BRABO B 0053 T.C. BORNEM B 3-3 / 9-6 / 70-56 Afgerond
za 06/05/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 0110 TC OASE D 3-3 / 7-7 / 71-64 Afgerond
za 06/05/2017 0140 T.C. DUVELS 0035 T.C. DE DAGERAAD A 3-3 / 8-6 / 66-75 Afgerond
za 13/05/2017 0110 TC OASE D 0140 T.C. DUVELS 5-1 / 10-2 / 69-32 Afgerond
za 13/05/2017 0053 T.C. BORNEM B 0035 T.C. DE DAGERAAD A 1-5 / 4-11 / 58-81 Afgerond
za 13/05/2017 0102 T.C. BRABO B 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 5-1 / 11-2 / 76-48 Afgerond
za 20/05/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD A 0110 TC OASE D 3-3 / 6-7 / 46-54 Afgerond
za 20/05/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 0053 T.C. BORNEM B 3-3 / 7-8 / 64-72 Afgerond
za 20/05/2017 0140 T.C. DUVELS 0102 T.C. BRABO B 2-4 / 6-8 / 60-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0078 T.C. 'T SAS B 0131 B.T.K. 6-0 / 12-0 / 73-24 Afgerond
za 22/04/2017 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0171 T.C. RANST 5-1 / 10-4 / 73-39 Afgerond
za 22/04/2017 0060 T.C. DE POLLEPEL 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 4-2 / 9-5 / 72-53 Afgerond
za 29/04/2017 0078 T.C. 'T SAS B 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-3 / 7-6 / 58-62 Afgerond
za 29/04/2017 0131 B.T.K. 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 3-3 / 7-7 / 70-75 Afgerond
za 29/04/2017 0171 T.C. RANST 0060 T.C. DE POLLEPEL 0-6 / 1-12 / 41-80 Afgerond
za 06/05/2017 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0131 B.T.K. 6-0 / 12-1 / 75-18 Afgerond
za 06/05/2017 0060 T.C. DE POLLEPEL 0078 T.C. 'T SAS B 5-1 / 11-3 / 82-47 Afgerond
za 06/05/2017 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0171 T.C. RANST 3-3 / 7-7 / 64-67 Afgerond
za 13/05/2017 0078 T.C. 'T SAS B 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 2-4 / 5-8 / 47-59 Afgerond
za 13/05/2017 0131 B.T.K. 0171 T.C. RANST 1-5 / 4-10 / 39-71 Afgerond
za 13/05/2017 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0060 T.C. DE POLLEPEL 5-1 / 11-4 / 83-55 Afgerond
za 20/05/2017 0171 T.C. RANST 0078 T.C. 'T SAS B 4-2 / 8-5 / 65-58 Afgerond
za 20/05/2017 0060 T.C. DE POLLEPEL 0131 B.T.K. 5-1 / 10-5 / 82-57 Afgerond
za 20/05/2017 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 2-4 / 4-8 / 50-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0110 TC OASE B 0166 T.C. LAAGLAND B 4-2 / 9-5 / 74-55 Afgerond
za 22/04/2017 0032 KTC DEN BREMT B 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 3-3 / 6-8 / 61-71 Afgerond
za 22/04/2017 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0031 K.T.C. SCHOTEN 5-1 / 10-3 / 72-28 Afgerond
za 29/04/2017 0110 TC OASE B 0032 KTC DEN BREMT B 4-2 / 9-4 / 62-43 Afgerond
za 29/04/2017 0166 T.C. LAAGLAND B 0031 K.T.C. SCHOTEN 4-2 / 9-4 / 71-48 Afgerond
za 29/04/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 0072 KASTELSE TENNISCLUB 2-4 / 4-8 / 48-56 Afgerond
za 06/05/2017 0032 KTC DEN BREMT B 0166 T.C. LAAGLAND B 0-6 / 0-12 / 34-73 Afgerond
za 06/05/2017 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0110 TC OASE B 6-0 / 12-1 / 78-49 Afgerond
za 06/05/2017 0031 K.T.C. SCHOTEN 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 2-4 / 5-9 / 62-68 Afgerond
za 13/05/2017 0110 TC OASE B 0031 K.T.C. SCHOTEN 6-0 / 12-2 / 82-37 Afgerond
za 13/05/2017 0166 T.C. LAAGLAND B 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 4-2 / 9-5 / 73-63 Afgerond
za 13/05/2017 0032 KTC DEN BREMT B 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0-6 / 1-12 / 40-80 Afgerond
za 20/05/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 0110 TC OASE B 1-5 / 2-10 / 24-68 Afgerond
za 20/05/2017 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0166 T.C. LAAGLAND B 6-0 / 12-1 / 76-33 Afgerond
za 20/05/2017 0031 K.T.C. SCHOTEN 0032 KTC DEN BREMT B 4-2 / 8-6 / 65-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0017 HERENTALSE A 0159 T.C. DE VALK 1-5 / 6-11 / 65-84 Afgerond
za 22/04/2017 0158 T.C. VOORTKAPEL 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 4-2 / 8-4 / 66-49 Afgerond
za 22/04/2017 0163 T.C. DE CHALET 0037 T.C. CANTINCRODE 3-3 / 8-6 / 74-69 Afgerond
za 29/04/2017 0017 HERENTALSE A 0158 T.C. VOORTKAPEL 1-5 / 4-10 / 52-70 Afgerond
za 29/04/2017 0159 T.C. DE VALK 0037 T.C. CANTINCRODE 5-1 / 10-3 / 70-42 Afgerond
za 29/04/2017 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0163 T.C. DE CHALET 5-1 / 10-3 / 73-42 Afgerond
za 06/05/2017 0158 T.C. VOORTKAPEL 0159 T.C. DE VALK 2-4 / 4-9 / 48-76 Afgerond
za 06/05/2017 0163 T.C. DE CHALET 0017 HERENTALSE A 6-0 / 12-2 / 82-42 Afgerond
za 06/05/2017 0037 T.C. CANTINCRODE 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-5 / 4-10 / 50-78 Afgerond
za 13/05/2017 0017 HERENTALSE A 0037 T.C. CANTINCRODE 5-1 / 10-4 / 72-50 Afgerond
za 13/05/2017 0159 T.C. DE VALK 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 5-1 / 10-5 / 77-69 Afgerond
za 13/05/2017 0158 T.C. VOORTKAPEL 0163 T.C. DE CHALET 3-3 / 7-6 / 66-57 Afgerond
za 20/05/2017 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0017 HERENTALSE A 4-2 / 9-5 / 69-59 Afgerond
za 20/05/2017 0163 T.C. DE CHALET 0159 T.C. DE VALK 3-3 / 8-8 / 71-72 Afgerond
za 20/05/2017 0037 T.C. CANTINCRODE 0158 T.C. VOORTKAPEL 2-4 / 5-8 / 61-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0063 T.C. BORGERWEERT B 0035 T.C. DE DAGERAAD B 6-0 / 12-0 / 73-22 Afgerond
za 22/04/2017 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0082 T.C. DE BERGEN A 3-3 / 6-6 / 50-56 Afgerond
za 22/04/2017 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0039 TC PEERDSBOS 0-6 / 3-12 / 67-89 Afgerond
za 29/04/2017 0063 T.C. BORGERWEERT B 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 3-3 / 6-8 / 59-74 Afgerond
za 29/04/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD B 0039 TC PEERDSBOS 0-6 / 0-12 / 32-75 Afgerond
za 29/04/2017 0082 T.C. DE BERGEN A 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 5-1 / 11-2 / 74-37 Afgerond
za 06/05/2017 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0035 T.C. DE DAGERAAD B 5-1 / 11-4 / 80-46 Afgerond
za 06/05/2017 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0063 T.C. BORGERWEERT B 3-3 / 8-8 / 67-73 Afgerond
za 06/05/2017 0039 TC PEERDSBOS 0082 T.C. DE BERGEN A 2-4 / 4-8 / 40-59 Afgerond
za 13/05/2017 0063 T.C. BORGERWEERT B 0039 TC PEERDSBOS 1-5 / 4-10 / 52-73 Afgerond
za 13/05/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD B 0082 T.C. DE BERGEN A 1-5 / 4-11 / 51-83 Afgerond
za 13/05/2017 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 4-2 / 8-4 / 65-48 Afgerond
za 20/05/2017 0082 T.C. DE BERGEN A 0063 T.C. BORGERWEERT B 4-2 / 8-4 / 67-54 Afgerond
za 20/05/2017 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0035 T.C. DE DAGERAAD B 5-1 / 11-3 / 78-50 Afgerond
za 20/05/2017 0039 TC PEERDSBOS 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 4-2 / 8-5 / 63-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0110 TC OASE E 0166 T.C. LAAGLAND A 4-2 / 8-4 / 55-40 Afgerond
za 22/04/2017 0160 T.C. BERLAAR 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 3-3 / 6-7 / 59-59 Afgerond
za 22/04/2017 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0036 T.C. ZEVENBERGEN 3-3 / 6-6 / 50-47 Afgerond
za 29/04/2017 0110 TC OASE E 0160 T.C. BERLAAR 2-4 / 5-9 / 58-76 Afgerond
za 29/04/2017 0166 T.C. LAAGLAND A 0036 T.C. ZEVENBERGEN 4-2 / 9-4 / 66-52 Afgerond
za 29/04/2017 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0181 OLSE MERKSEM T.C. 3-3 / 7-7 / 70-68 Afgerond
za 06/05/2017 0160 T.C. BERLAAR 0166 T.C. LAAGLAND A 5-1 / 10-5 / 80-60 Afgerond
za 06/05/2017 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0110 TC OASE E 4-2 / 9-5 / 67-57 Afgerond
za 06/05/2017 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-4 / 4-9 / 35-62 Afgerond
za 13/05/2017 0110 TC OASE E 0036 T.C. ZEVENBERGEN 4-2 / 8-5 / 59-55 Afgerond
za 13/05/2017 0166 T.C. LAAGLAND A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 3-3 / 8-6 / 66-57 Afgerond
za 13/05/2017 0160 T.C. BERLAAR 0181 OLSE MERKSEM T.C. 2-4 / 5-8 / 47-62 Afgerond
za 20/05/2017 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0110 TC OASE E 5-1 / 10-2 / 66-26 Afgerond
za 20/05/2017 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0166 T.C. LAAGLAND A 4-2 / 9-5 / 72-70 Afgerond
za 20/05/2017 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0160 T.C. BERLAAR 2-4 / 5-8 / 54-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0099 T.C. OLEN B 4-2 / 9-4 / 74-53 Afgerond
za 22/04/2017 0002 ROYAL ANTWERP T.C. A 0046 T.C. TEN HOEVE B 2-4 / 5-9 / 47-69 Afgerond
za 22/04/2017 0146 DE KLINKAERT B 0150 T.C. DE KIEVIT C 3-3 / 7-7 / 57-63 Afgerond
za 29/04/2017 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0002 ROYAL ANTWERP T.C. A 4-2 / 9-4 / 69-46 Afgerond
za 29/04/2017 0099 T.C. OLEN B 0150 T.C. DE KIEVIT C 2-4 / 5-9 / 52-69 Afgerond
za 29/04/2017 0046 T.C. TEN HOEVE B 0146 DE KLINKAERT B 2-4 / 5-8 / 46-63 Afgerond
za 06/05/2017 0002 ROYAL ANTWERP T.C. A 0099 T.C. OLEN B 3-3 / 6-6 / 54-50 Afgerond
za 06/05/2017 0146 DE KLINKAERT B 0178 T.C. SPORTEC GEEL 3-3 / 7-6 / 57-50 Afgerond
za 06/05/2017 0150 T.C. DE KIEVIT C 0046 T.C. TEN HOEVE B 4-2 / 8-6 / 70-64 Afgerond
za 13/05/2017 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0150 T.C. DE KIEVIT C 5-1 / 11-2 / 73-41 Afgerond
za 13/05/2017 0099 T.C. OLEN B 0046 T.C. TEN HOEVE B 2-4 / 4-8 / 33-59 Afgerond
za 13/05/2017 0002 ROYAL ANTWERP T.C. A 0146 DE KLINKAERT B 5-1 / 10-4 / 74-62 Afgerond
za 20/05/2017 0046 T.C. TEN HOEVE B 0178 T.C. SPORTEC GEEL 6-0 / 12-1 / 80-32 Afgerond
za 20/05/2017 0146 DE KLINKAERT B 0099 T.C. OLEN B 6-0 / 12-1 / 76-33 Afgerond
za 20/05/2017 0150 T.C. DE KIEVIT C 0002 ROYAL ANTWERP T.C. A 3-3 / 7-6 / 52-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0110 TC OASE C 0053 T.C. BORNEM D 2-4 / 4-10 / 50-69 Afgerond
za 22/04/2017 0046 T.C. TEN HOEVE C 0002 ROYAL ANTWERP T.C. B 3-3 / 7-6 / 51-56 Afgerond
za 29/04/2017 0053 T.C. BORNEM D 0046 T.C. TEN HOEVE C 4-2 / 9-5 / 68-51 Afgerond
za 29/04/2017 0082 T.C. DE BERGEN B 0110 TC OASE C 5-1 / 10-2 / 65-38 Afgerond
za 06/05/2017 0046 T.C. TEN HOEVE C 0082 T.C. DE BERGEN B 4-2 / 9-4 / 68-54 Afgerond
za 06/05/2017 0002 ROYAL ANTWERP T.C. B 0053 T.C. BORNEM D 1-5 / 4-11 / 55-83 Afgerond
za 13/05/2017 0110 TC OASE C 0046 T.C. TEN HOEVE C 4-2 / 8-5 / 62-52 Afgerond
za 13/05/2017 0082 T.C. DE BERGEN B 0002 ROYAL ANTWERP T.C. B 4-2 / 8-5 / 67-52 Afgerond
za 20/05/2017 0053 T.C. BORNEM D 0082 T.C. DE BERGEN B 4-2 / 9-5 / 73-60 Afgerond
za 20/05/2017 0002 ROYAL ANTWERP T.C. B 0110 TC OASE C 3-3 / 6-7 / 62-68 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
0053 T.C. BORNEM A (A1) 0053 T.C. BORNEM A (A1)
0060 T.C. DE POLLEPEL (H2) 0060 T.C. DE POLLEPEL (H2)
0053 T.C. BORNEM D (N1) (T) 4 8 68 0053 T.C. BORNEM D (N1) Afgerond (za 27/05/2017)
0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA (E2) (U) 2 5 52
0181 OLSE MERKSEM T.C. (L1) (T) 1 6 78 0191 KALMTHOUTSE T.C. (C2) Afgerond (za 27/05/2017)
0191 KALMTHOUTSE T.C. (C2) (U) 5 10 84
0119 TC KATTEGAT (D1) (T) 5 10 79 0119 TC KATTEGAT (D1) Afgerond (za 27/05/2017)
0039 TC PEERDSBOS (K2) (U) 1 4 50
0072 KASTELSE TENNISCLUB (I1) (T) 4 8 64 0072 KASTELSE TENNISCLUB (I1) Afgerond (za 27/05/2017)
0099 T.C. OLEN A (B2) (U) 2 4 54
0178 T.C. SPORTEC GEEL (M1) (T) 2 6 63 0158 T.C. VOORTKAPEL (J2) Afgerond (za 27/05/2017)
0158 T.C. VOORTKAPEL (J2) (U) 4 9 72
0110 TC OASE D (G1) (T) 3 8 71 0110 TC OASE D (G1) Afgerond (za 27/05/2017)
0102 T.C. BRABO A (F2) (U) 3 7 60
0130 T.C. DE VRIJHEID (F1) (T) 4 10 76 0130 T.C. DE VRIJHEID (F1) Afgerond (za 27/05/2017)
0053 T.C. BORNEM C (D2) (U) 2 5 63
0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW (C1) (T) 2 6 63 0035 T.C. DE DAGERAAD A (G2) Afgerond (za 27/05/2017)
0035 T.C. DE DAGERAAD A (G2) (U) 4 8 69
0182 T.C. DE LUSTHOVEN (H1) (T) 2 4 47 0150 T.C. DE KIEVIT C (M2) Afgerond (za 27/05/2017)
0150 T.C. DE KIEVIT C (M2) (U) 4 8 60
0211 KEY POINT TENNISCENTRUM (E1) (T) 2 5 46 0061 S.V. AARTSELAAR T. A (A2) Afgerond (za 27/05/2017)
0061 S.V. AARTSELAAR T. A (A2) (U) 4 8 65
0082 T.C. DE BERGEN A (K1) (T) 5 10 68 0082 T.C. DE BERGEN A (K1) Afgerond (za 27/05/2017)
0110 TC OASE B (I2) (U) 1 2 40
0032 KTC DEN BREMT A (B1) (T) 5 10 67 0032 KTC DEN BREMT A (B1) Afgerond (za 27/05/2017)
0082 T.C. DE BERGEN B (N2) (U) 1 3 28
0159 T.C. DE VALK (J1)
0159 T.C. DE VALK (J1)
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. (L2)
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. (L2)