Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0159 T.C. DE VALK C 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER B 2-4 / 5-8 / 52-60 Afgerond
za 22/04/2017 0135 T.C. STABROEK 0032 KTC DEN BREMT A 5-1 / 10-3 / 71-51 Afgerond
za 29/04/2017 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER B 0135 T.C. STABROEK 2-4 / 5-10 / 53-72 Afgerond
za 29/04/2017 0158 T.C. VOORTKAPEL 0159 T.C. DE VALK C 4-2 / 8-7 / 79-75 Afgerond
za 06/05/2017 0135 T.C. STABROEK 0158 T.C. VOORTKAPEL 4-2 / 9-6 / 83-62 Afgerond
za 06/05/2017 0032 KTC DEN BREMT A 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER B 2-4 / 5-9 / 51-72 Afgerond
za 13/05/2017 0159 T.C. DE VALK C 0135 T.C. STABROEK 0-6 / 0-12 / 33-74 Afgerond
za 13/05/2017 0158 T.C. VOORTKAPEL 0032 KTC DEN BREMT A 5-1 / 10-3 / 67-47 Afgerond
za 20/05/2017 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER B 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-3 / 8-7 / 73-81 Afgerond
za 20/05/2017 0032 KTC DEN BREMT A 0159 T.C. DE VALK C 3-3 / 7-7 / 67-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0051 T.C. SPORTIVA D 0120 AZUA .C.C. B 4-2 / 8-6 / 63-53 Afgerond
za 22/04/2017 0153 T.C. DE LANGENBERG B 0050 T.C. DE RAKKET B 1-5 / 3-10 / 44-74 Afgerond
za 29/04/2017 0120 AZUA .C.C. B 0153 T.C. DE LANGENBERG B 1-5 / 3-10 / 40-72 Afgerond
za 29/04/2017 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0051 T.C. SPORTIVA D 2-4 / 5-9 / 67-70 Afgerond
za 06/05/2017 0153 T.C. DE LANGENBERG B 0112 ESSENSE T.C. INTER A 4-2 / 9-5 / 71-50 Afgerond
za 06/05/2017 0050 T.C. DE RAKKET B 0120 AZUA .C.C. B 4-2 / 8-4 / 65-44 Afgerond
za 13/05/2017 0051 T.C. SPORTIVA D 0153 T.C. DE LANGENBERG B 0-6 / 0-12 / 33-74 Afgerond
za 13/05/2017 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0050 T.C. DE RAKKET B 3-3 / 7-8 / 69-73 Afgerond
za 20/05/2017 0120 AZUA .C.C. B 0112 ESSENSE T.C. INTER A 2-4 / 4-8 / 44-65 Afgerond
za 20/05/2017 0050 T.C. DE RAKKET B 0051 T.C. SPORTIVA D 4-2 / 9-4 / 69-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0120 AZUA .C.C. A 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 5-1 / 11-5 / 91-68 Afgerond
za 22/04/2017 0017 HERENTALSE 0067 T.C. KEERPUNT '65 1-5 / 5-11 / 74-90 Afgerond
za 29/04/2017 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0017 HERENTALSE 1-5 / 4-10 / 49-71 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 29/04/2017 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0120 AZUA .C.C. A 1-5 / 4-11 / 60-80 Afgerond
za 06/05/2017 0017 HERENTALSE 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 3-3 / 8-7 / 69-69 Afgerond
za 06/05/2017 0067 T.C. KEERPUNT '65 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 5-1 / 11-2 / 76-42 Afgerond
za 13/05/2017 0120 AZUA .C.C. A 0017 HERENTALSE 5-1 / 10-3 / 75-41 Afgerond
za 13/05/2017 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0067 T.C. KEERPUNT '65 1-5 / 3-10 / 40-66 Afgerond
za 20/05/2017 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 5-1 / 11-3 / 84-57 Afgerond
za 20/05/2017 0067 T.C. KEERPUNT '65 0120 AZUA .C.C. A 3-3 / 6-8 / 53-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0051 T.C. SPORTIVA A 0025 TURNHOUTSE T.V. B 6-0 / 12-0 / 72-32 Afgerond
za 22/04/2017 0032 KTC DEN BREMT B 0166 T.C. LAAGLAND A 1-5 / 5-11 / 66-82 Afgerond
za 29/04/2017 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0032 KTC DEN BREMT B 4-2 / 10-5 / 82-73 Afgerond
za 29/04/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 0051 T.C. SPORTIVA A 2-4 / 6-9 / 55-76 Afgerond
za 06/05/2017 0032 KTC DEN BREMT B 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 1-5 / 6-10 / 66-78 Afgerond
za 06/05/2017 0166 T.C. LAAGLAND A 0025 TURNHOUTSE T.V. B 2-4 / 6-10 / 71-85 Afgerond
za 13/05/2017 0051 T.C. SPORTIVA A 0032 KTC DEN BREMT B 6-0 / 12-1 / 75-33 Afgerond
za 13/05/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 0166 T.C. LAAGLAND A 3-3 / 6-6 / 54-56 Afgerond
za 20/05/2017 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 3-3 / 7-7 / 65-64 Afgerond
za 20/05/2017 0166 T.C. LAAGLAND A 0051 T.C. SPORTIVA A 4-2 / 8-5 / 61-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0097 TC WINGFIELD B 0078 T.C. 'T SAS A 1-5 / 4-10 / 52-75 Afgerond
za 22/04/2017 0152 TENNIS TER BREME 0191 KALMTHOUTSE T.C. 1-5 / 3-11 / 44-74 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 29/04/2017 0078 T.C. 'T SAS A 0152 TENNIS TER BREME 5-1 / 11-3 / 81-41 Afgerond
za 29/04/2017 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0097 TC WINGFIELD B 3-3 / 8-7 / 74-64 Afgerond
za 06/05/2017 0152 TENNIS TER BREME 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 1-5 / 3-11 / 36-74 Afgerond
za 06/05/2017 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0078 T.C. 'T SAS A 5-1 / 10-2 / 68-37 Afgerond
za 13/05/2017 0097 TC WINGFIELD B 0152 TENNIS TER BREME 4-2 / 9-4 / 70-52 Afgerond
za 13/05/2017 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0191 KALMTHOUTSE T.C. 4-2 / 9-4 / 71-49 Afgerond
za 20/05/2017 0078 T.C. 'T SAS A 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 3-3 / 7-9 / 62-68 Afgerond
za 20/05/2017 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0097 TC WINGFIELD B 5-1 / 11-3 / 74-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0078 T.C. 'T SAS B 0136 OUDE GOD SPORT 0-6 / 1-12 / 31-77 Afgerond
za 22/04/2017 0216 PLAY & SPORT 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 4-2 / 8-5 / 63-58 Afgerond
za 29/04/2017 0136 OUDE GOD SPORT 0216 PLAY & SPORT 5-1 / 11-2 / 78-40 Afgerond
za 29/04/2017 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0078 T.C. 'T SAS B 1-5 / 4-10 / 53-73 Afgerond
za 06/05/2017 0216 PLAY & SPORT 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 3-3 / 8-7 / 67-62 Afgerond
za 06/05/2017 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0136 OUDE GOD SPORT 1-5 / 3-10 / 39-72 Afgerond
za 13/05/2017 0078 T.C. 'T SAS B 0216 PLAY & SPORT 4-2 / 9-4 / 66-47 Afgerond
za 13/05/2017 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 4-2 / 9-5 / 72-54 Afgerond
za 20/05/2017 0136 OUDE GOD SPORT 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 4-2 / 8-4 / 60-48 Afgerond
za 20/05/2017 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0078 T.C. 'T SAS B 2-4 / 4-9 / 51-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0159 T.C. DE VALK A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 5-1 / 10-3 / 69-42 Afgerond
za 22/04/2017 0093 T.C. KIKSHAM 0053 T.C. BORNEM 5-1 / 10-3 / 74-42 Afgerond
za 29/04/2017 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0093 T.C. KIKSHAM 1-5 / 2-11 / 38-74 Afgerond
za 29/04/2017 0077 T.C. FOREST HILLS 0159 T.C. DE VALK A 6-0 / 12-1 / 78-43 Afgerond
za 06/05/2017 0093 T.C. KIKSHAM 0077 T.C. FOREST HILLS 4-2 / 8-5 / 70-52 Afgerond
za 06/05/2017 0053 T.C. BORNEM 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-4 / 4-8 / 44-66 Afgerond
za 13/05/2017 0159 T.C. DE VALK A 0093 T.C. KIKSHAM 3-3 / 6-8 / 55-72 Afgerond
za 13/05/2017 0077 T.C. FOREST HILLS 0053 T.C. BORNEM 5-1 / 11-3 / 81-44 Afgerond
za 20/05/2017 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0077 T.C. FOREST HILLS 2-4 / 5-8 / 50-58 Afgerond
za 20/05/2017 0053 T.C. BORNEM 0159 T.C. DE VALK A 0-6 / 4-12 / 69-86 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0099 T.C. OLEN 5-1 / 11-4 / 84-60 Afgerond
za 22/04/2017 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0185 T.C. HEIVELD 1-5 / 3-10 / 37-72 Afgerond
za 22/04/2017 0045 T.C. LINKEROEVER 0140 T.C. DUVELS C 0-6 / 2-12 / 35-82 Afgerond
za 29/04/2017 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0061 S.V. AARTSELAAR T. 6-0 / 12-0 / 72-28 Afgerond
za 29/04/2017 0099 T.C. OLEN 0140 T.C. DUVELS C 3-3 / 8-6 / 63-59 Afgerond
za 29/04/2017 0185 T.C. HEIVELD 0045 T.C. LINKEROEVER 4-2 / 8-4 / 62-36 Afgerond
za 06/05/2017 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0099 T.C. OLEN 2-4 / 6-9 / 54-76 Afgerond
za 06/05/2017 0045 T.C. LINKEROEVER 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-5 / 2-11 / 40-79 Afgerond
za 06/05/2017 0140 T.C. DUVELS C 0185 T.C. HEIVELD 3-3 / 7-6 / 63-50 Afgerond
za 13/05/2017 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0140 T.C. DUVELS C 2-4 / 6-8 / 65-63 Afgerond
za 13/05/2017 0099 T.C. OLEN 0185 T.C. HEIVELD 3-3 / 8-7 / 71-75 Afgerond
za 13/05/2017 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0045 T.C. LINKEROEVER 4-2 / 9-4 / 67-43 Afgerond
za 20/05/2017 0185 T.C. HEIVELD 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-3 / 8-8 / 79-79 Afgerond
za 20/05/2017 0045 T.C. LINKEROEVER 0099 T.C. OLEN 1-5 / 2-10 / 24-63 Afgerond
za 20/05/2017 0140 T.C. DUVELS C 0061 S.V. AARTSELAAR T. 4-2 / 10-5 / 84-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0039 TC PEERDSBOS A 1-5 / 3-10 / 44-66 Afgerond
za 22/04/2017 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0084 T.C. MOLENBOS 4-2 / 8-6 / 62-55 Afgerond
za 22/04/2017 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 3-3 / 8-6 / 71-61 Afgerond
za 29/04/2017 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0112 ESSENSE T.C. INTER B 1-5 / 2-11 / 27-72 Afgerond
za 29/04/2017 0039 TC PEERDSBOS A 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 3-3 / 7-6 / 55-51 Afgerond
za 29/04/2017 0084 T.C. MOLENBOS 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-3 / 7-8 / 72-83 Afgerond
za 06/05/2017 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0039 TC PEERDSBOS A 3-3 / 6-7 / 67-71 Afgerond
za 06/05/2017 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 4-2 / 10-4 / 71-47 Afgerond
za 06/05/2017 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 0084 T.C. MOLENBOS 3-3 / 6-7 / 59-56 Afgerond
za 13/05/2017 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 0-6 / 4-12 / 53-87 Afgerond
za 13/05/2017 0039 TC PEERDSBOS A 0084 T.C. MOLENBOS 3-3 / 7-6 / 53-56 Afgerond
za 13/05/2017 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 4-2 / 9-6 / 81-66 Afgerond
za 20/05/2017 0084 T.C. MOLENBOS 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 6-0 / 12-0 / 74-23 Afgerond
za 20/05/2017 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0039 TC PEERDSBOS A 4-2 / 8-5 / 67-52 Afgerond
za 20/05/2017 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 0112 ESSENSE T.C. INTER B 2-4 / 6-8 / 67-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0014 PUTSE T.C. 0097 TC WINGFIELD A 1-5 / 3-11 / 45-79 Afgerond
za 22/04/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 0107 T.C. TER EIKEN 6-0 / 12-3 / 89-44 Afgerond
za 22/04/2017 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0069 HEISTSE T.C. 2-4 / 4-10 / 38-75 Afgerond
za 29/04/2017 0014 PUTSE T.C. 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 0-6 / 2-12 / 43-84 Afgerond
za 29/04/2017 0097 TC WINGFIELD A 0069 HEISTSE T.C. 3-3 / 7-8 / 65-83 Afgerond
za 29/04/2017 0107 T.C. TER EIKEN 0025 TURNHOUTSE T.V. A 2-4 / 4-8 / 47-68 Afgerond
za 06/05/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 0097 TC WINGFIELD A 6-0 / 12-2 / 81-49 Afgerond
za 06/05/2017 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0014 PUTSE T.C. 3-3 / 6-7 / 58-64 Afgerond
za 06/05/2017 0069 HEISTSE T.C. 0107 T.C. TER EIKEN 6-0 / 12-0 / 74-30 Afgerond
za 13/05/2017 0014 PUTSE T.C. 0069 HEISTSE T.C. 0-6 / 0-12 / 29-74 Afgerond
za 13/05/2017 0097 TC WINGFIELD A 0107 T.C. TER EIKEN 5-1 / 11-2 / 71-30 Afgerond
za 13/05/2017 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 0025 TURNHOUTSE T.V. A 5-1 / 10-2 / 65-33 Afgerond
za 20/05/2017 0107 T.C. TER EIKEN 0014 PUTSE T.C. 1-5 / 3-11 / 51-78 Afgerond
za 20/05/2017 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0097 TC WINGFIELD A 0-6 / 0-12 / 36-75 Afgerond
za 20/05/2017 0069 HEISTSE T.C. 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 4-2 / 8-6 / 60-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0039 TC PEERDSBOS B 0140 T.C. DUVELS A 2-4 / 4-8 / 43-59 Afgerond
za 22/04/2017 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0159 T.C. DE VALK B 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
za 22/04/2017 0050 T.C. DE RAKKET A 0155 T.C. RUGGEVELD 3-3 / 8-7 / 75-72 Afgerond
za 29/04/2017 0039 TC PEERDSBOS B 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 4-2 / 10-4 / 75-59 Afgerond
za 29/04/2017 0140 T.C. DUVELS A 0155 T.C. RUGGEVELD 3-3 / 8-6 / 72-57 Afgerond
za 29/04/2017 0159 T.C. DE VALK B 0050 T.C. DE RAKKET A 0-6 / 2-12 / 43-79 Afgerond
za 06/05/2017 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0140 T.C. DUVELS A 0-6 / 1-12 / 56-78 Afgerond
za 06/05/2017 0050 T.C. DE RAKKET A 0039 TC PEERDSBOS B 4-2 / 9-6 / 77-69 Afgerond
za 06/05/2017 0155 T.C. RUGGEVELD 0159 T.C. DE VALK B 6-0 / 12-0 / 72-26 Afgerond
za 13/05/2017 0039 TC PEERDSBOS B 0155 T.C. RUGGEVELD 2-4 / 4-10 / 49-76 Afgerond
za 13/05/2017 0140 T.C. DUVELS A 0159 T.C. DE VALK B 5-1 / 10-2 / 63-33 Afgerond
za 13/05/2017 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0050 T.C. DE RAKKET A 0-6 / 2-12 / 44-80 Afgerond
za 20/05/2017 0159 T.C. DE VALK B 0039 TC PEERDSBOS B 0-6 / 0-12 / 23-74 Afgerond
za 20/05/2017 0050 T.C. DE RAKKET A 0140 T.C. DUVELS A 4-2 / 8-6 / 77-71 Afgerond
za 20/05/2017 0155 T.C. RUGGEVELD 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 6-0 / 12-1 / 77-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0079 T.C. SAVANTI 0195 T.C. FORT IV 3-3 / 8-7 / 73-70 Afgerond
za 22/04/2017 0051 T.C. SPORTIVA B 0153 T.C. DE LANGENBERG A 1-5 / 2-11 / 27-72 Afgerond
za 22/04/2017 0060 T.C. DE POLLEPEL 0120 AZUA .C.C. C 1-5 / 4-10 / 50-69 Afgerond
za 29/04/2017 0079 T.C. SAVANTI 0051 T.C. SPORTIVA B 5-1 / 11-5 / 88-70 Afgerond
za 29/04/2017 0195 T.C. FORT IV 0120 AZUA .C.C. C 1-5 / 4-10 / 58-81 Afgerond
za 29/04/2017 0153 T.C. DE LANGENBERG A 0060 T.C. DE POLLEPEL 5-1 / 10-2 / 69-39 Afgerond
za 06/05/2017 0051 T.C. SPORTIVA B 0195 T.C. FORT IV 3-3 / 9-8 / 79-72 Afgerond
za 06/05/2017 0060 T.C. DE POLLEPEL 0079 T.C. SAVANTI 4-2 / 8-6 / 64-64 Afgerond
za 06/05/2017 0120 AZUA .C.C. C 0153 T.C. DE LANGENBERG A 3-3 / 8-8 / 78-93 Afgerond
za 13/05/2017 0079 T.C. SAVANTI 0120 AZUA .C.C. C 4-2 / 8-6 / 65-62 Afgerond
za 13/05/2017 0195 T.C. FORT IV 0153 T.C. DE LANGENBERG A 2-4 / 6-8 / 63-65 Afgerond
za 13/05/2017 0051 T.C. SPORTIVA B 0060 T.C. DE POLLEPEL 1-5 / 2-10 / 39-67 Afgerond
za 20/05/2017 0153 T.C. DE LANGENBERG A 0079 T.C. SAVANTI 4-2 / 8-5 / 62-48 Afgerond
za 20/05/2017 0060 T.C. DE POLLEPEL 0195 T.C. FORT IV 3-3 / 6-8 / 54-71 Afgerond
za 20/05/2017 0120 AZUA .C.C. C 0051 T.C. SPORTIVA B 5-1 / 11-3 / 79-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0209 TC 'T SPUI VZW 3-3 / 6-6 / 54-49 Afgerond
za 22/04/2017 0210 TC 'T LEER 0056 T.C. EMBLEM 4-2 / 8-5 / 68-50 Afgerond
za 22/04/2017 0100 VOSSELAARSE TC 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 9-5 / 76-62 Afgerond
za 29/04/2017 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0210 TC 'T LEER 4-2 / 9-4 / 70-52 Afgerond
za 29/04/2017 0209 TC 'T SPUI VZW 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-3 / 7-7 / 68-71 Afgerond
za 29/04/2017 0056 T.C. EMBLEM 0100 VOSSELAARSE TC 3-3 / 8-8 / 75-75 Afgerond
za 06/05/2017 0210 TC 'T LEER 0209 TC 'T SPUI VZW 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 06/05/2017 0100 VOSSELAARSE TC 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-3 / 7-7 / 68-62 Afgerond
za 06/05/2017 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0056 T.C. EMBLEM 5-1 / 10-3 / 68-45 Afgerond
za 13/05/2017 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 9-4 / 61-48 Afgerond
za 13/05/2017 0209 TC 'T SPUI VZW 0056 T.C. EMBLEM 4-2 / 8-4 / 56-39 Afgerond
za 13/05/2017 0210 TC 'T LEER 0100 VOSSELAARSE TC 5-1 / 10-4 / 80-68 Afgerond
za 20/05/2017 0056 T.C. EMBLEM 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0-6 / 1-12 / 44-78 Afgerond
za 20/05/2017 0100 VOSSELAARSE TC 0209 TC 'T SPUI VZW 0-6 / 0-12 / 40-76 Afgerond
za 20/05/2017 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0210 TC 'T LEER 4-2 / 9-5 / 70-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 0051 T.C. SPORTIVA C 0140 T.C. DUVELS B 3-3 / 8-6 / 70-53 Afgerond
za 22/04/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD 0163 T.C. DE CHALET 1-5 / 3-10 / 49-70 Afgerond
za 22/04/2017 0166 T.C. LAAGLAND B 0089 MERKSEMSE T.C. 1-5 / 4-10 / 53-74 Afgerond
za 29/04/2017 0051 T.C. SPORTIVA C 0035 T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 10-3 / 67-47 Afgerond
za 29/04/2017 0140 T.C. DUVELS B 0089 MERKSEMSE T.C. 4-2 / 9-5 / 62-58 Afgerond
za 29/04/2017 0163 T.C. DE CHALET 0166 T.C. LAAGLAND B 4-2 / 9-5 / 69-59 Afgerond
za 06/05/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD 0140 T.C. DUVELS B 4-2 / 9-5 / 64-57 Afgerond
za 06/05/2017 0166 T.C. LAAGLAND B 0051 T.C. SPORTIVA C 1-5 / 2-10 / 38-69 Afgerond
za 06/05/2017 0089 MERKSEMSE T.C. 0163 T.C. DE CHALET 4-2 / 8-6 / 62-59 Afgerond
za 13/05/2017 0051 T.C. SPORTIVA C 0089 MERKSEMSE T.C. 2-4 / 5-8 / 62-65 Afgerond
za 13/05/2017 0140 T.C. DUVELS B 0163 T.C. DE CHALET 2-4 / 5-8 / 58-60 Afgerond
za 13/05/2017 0035 T.C. DE DAGERAAD 0166 T.C. LAAGLAND B 4-2 / 9-5 / 75-58 Afgerond
za 20/05/2017 0163 T.C. DE CHALET 0051 T.C. SPORTIVA C 5-1 / 10-6 / 81-66 Afgerond
za 20/05/2017 0166 T.C. LAAGLAND B 0140 T.C. DUVELS B 3-3 / 7-7 / 65-67 Afgerond
za 20/05/2017 0089 MERKSEMSE T.C. 0035 T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-7 / 54-54 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
0069 HEISTSE T.C. (J1) 0069 HEISTSE T.C. (J1)
0153 T.C. DE LANGENBERG B (B2) 0153 T.C. DE LANGENBERG B (B2)
0051 T.C. SPORTIVA A (D1) (T) 6 12 74 0051 T.C. SPORTIVA A (D1) Beëindigd na overwinning (za 27/05/2017)
0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER B (A2) (U) 0 0 31
0163 T.C. DE CHALET (N1) (T) 4 8 49 0163 T.C. DE CHALET (N1) Beëindigd na overwinning (za 27/05/2017)
0191 KALMTHOUTSE T.C. (E2) (U) 0 0 24
0112 ESSENSE T.C. INTER B (I1) (T) 0 2 32 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE (H2) Beëindigd na overwinning (za 27/05/2017)
0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE (H2) (U) 4 8 54
0136 OUDE GOD SPORT (F1) (T) 2 5 47 0155 T.C. RUGGEVELD (K2) Afgerond (za 27/05/2017)
0155 T.C. RUGGEVELD (K2) (U) 4 8 57
0120 AZUA .C.C. A (C1) (T) 2 4 44 0120 AZUA .C.C. C (L2) Afgerond (za 27/05/2017)
0120 AZUA .C.C. C (L2) (U) 4 8 57
0182 T.C. DE LUSTHOVEN (M1) (T) 6 12 75 0182 T.C. DE LUSTHOVEN (M1) Afgerond (za 27/05/2017)
0077 T.C. FOREST HILLS (G2) (U) 0 1 29
0093 T.C. KIKSHAM (G1) (T) 4 8 60 0093 T.C. KIKSHAM (G1) Afgerond (za 27/05/2017)
0089 MERKSEMSE T.C. (N2) (U) 2 4 36
0135 T.C. STABROEK (A1) (T) 3 6 47 0206 TC DE VELDEN OEVEL A (J2) Afgerond (za 27/05/2017)
0206 TC DE VELDEN OEVEL A (J2) (U) 3 6 51
0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE (E1) (T) 5 10 70 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE (E1) Afgerond (za 27/05/2017)
0067 T.C. KEERPUNT '65 (C2) (U) 1 2 28
0140 T.C. DUVELS C (H1) (T) 4 8 64 0140 T.C. DUVELS C (H1) Beëindigd na overwinning (za 27/05/2017)
0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA (I2) (U) 1 4 49
0153 T.C. DE LANGENBERG A (L1) (T) 5 10 76 0153 T.C. DE LANGENBERG A (L1) Afgerond (za 27/05/2017)
0209 TC 'T SPUI VZW (M2) (U) 1 4 61
0050 T.C. DE RAKKET A (K1) (T) 5 11 83 0050 T.C. DE RAKKET A (K1) Afgerond (za 27/05/2017)
0025 TURNHOUTSE T.V. B (D2) (U) 1 5 50
0050 T.C. DE RAKKET B (B1)
0050 T.C. DE RAKKET B (B1)
0078 T.C. 'T SAS B (F2)
0078 T.C. 'T SAS B (F2)