Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2015
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 7 (20 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5024 T.C. HEUSDEN B 6-0 / 12-0 / 73-30 Afgerond
zo 26/04/2015 5047 T.C. SMASH KERMT B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 0-6 / 2-12 / 49-81 Afgerond
zo 26/04/2015 5039 RUNKSTER T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 1-5 / 2-11 / 50-71 Afgerond
zo 03/05/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5047 T.C. SMASH KERMT B 4-2 / 8-6 / 63-66 Afgerond
zo 03/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN B 5050 T.C. WIMBLEDON 2-4 / 4-9 / 44-69 Afgerond
zo 03/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5039 RUNKSTER T.C. 3-3 / 6-6 / 49-49 Afgerond
zo 10/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT B 5024 T.C. HEUSDEN B 5-1 / 10-2 / 63-31 Afgerond
zo 10/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 8-6 / 69-53 Afgerond
zo 10/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 0-6 / 1-12 / 32-73 Afgerond
zo 17/05/2015 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5050 T.C. WIMBLEDON 3-3 / 8-8 / 74-75 Afgerond
zo 17/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 1-5 / 2-10 / 25-61 Afgerond
zo 17/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT B 5039 RUNKSTER T.C. 2-4 / 4-8 / 42-69 Afgerond
zo 24/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 5-9 / 53-76 Afgerond
zo 24/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. 5024 T.C. HEUSDEN B 5-1 / 10-2 / 61-21 Afgerond
zo 24/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON 5047 T.C. SMASH KERMT B 2-4 / 4-9 / 47-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5026 T.C. LUMMEN 4-2 / 9-5 / 76-52 Afgerond
zo 26/04/2015 5041 NEERPELTSE T.C. 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 3-3 / 6-8 / 62-72 Afgerond
zo 26/04/2015 5017 KON. METALLIC T.C. 5029 T.C. MOL 3-3 / 7-6 / 64-60 Afgerond
zo 03/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. 6-0 / 12-1 / 80-47 Afgerond
zo 03/05/2015 5026 T.C. LUMMEN 5029 T.C. MOL 4-2 / 9-4 / 65-41 Afgerond
zo 03/05/2015 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5017 KON. METALLIC T.C. 3-3 / 7-7 / 61-63 Afgerond
zo 10/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. 5026 T.C. LUMMEN 4-2 / 8-4 / 57-45 Afgerond
zo 10/05/2015 5017 KON. METALLIC T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 1-5 / 3-10 / 40-73 Afgerond
zo 10/05/2015 5029 T.C. MOL 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 1-5 / 3-10 / 43-72 Afgerond
zo 17/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5029 T.C. MOL 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
zo 17/05/2015 5026 T.C. LUMMEN 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 4-2 / 8-5 / 59-54 Afgerond
zo 17/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. 5017 KON. METALLIC T.C. 4-2 / 9-6 / 71-64 Afgerond
zo 24/05/2015 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 0-6 / 1-12 / 42-79 Afgerond
zo 24/05/2015 5017 KON. METALLIC T.C. 5026 T.C. LUMMEN 3-3 / 8-7 / 85-81 Afgerond
zo 24/05/2015 5029 T.C. MOL 5041 NEERPELTSE T.C. 1-5 / 3-10 / 49-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5027 TC MAASEIK A 2-4 / 4-9 / 48-70 Afgerond
zo 26/04/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 3-3 / 8-7 / 76-75 Afgerond
zo 26/04/2015 5097 T.C. DE BONEPUT A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 4-2 / 8-4 / 61-44 Afgerond
zo 03/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 4-2 / 9-7 / 82-68 Afgerond
zo 03/05/2015 5027 TC MAASEIK A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5-1 / 11-2 / 72-27 Afgerond
zo 03/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 5097 T.C. DE BONEPUT A 3-3 / 7-7 / 63-58 Afgerond
zo 10/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5027 TC MAASEIK A 0-6 / 0-12 / 11-72 Afgerond
zo 10/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT A 5087 T.C. BOCHOLT B 4-2 / 8-5 / 58-44 Afgerond
zo 10/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 2-4 / 5-9 / 49-73 Afgerond
zo 17/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-3 / 7-6 / 62-58 Afgerond
zo 17/05/2015 5027 TC MAASEIK A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 4-2 / 9-5 / 69-50 Afgerond
zo 17/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5097 T.C. DE BONEPUT A 2-4 / 5-9 / 49-65 Afgerond
zo 24/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 5087 T.C. BOCHOLT B 4-2 / 9-6 / 77-65 Afgerond
zo 24/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT A 5027 TC MAASEIK A 0-6 / 0-12 / 10-72 Afgerond
zo 24/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 4-2 / 8-6 / 71-71 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5055 T.C. BERKENBOS B 5057 TC O - TC IRIS 5-1 / 10-2 / 67-25 Afgerond
zo 26/04/2015 5015 ACHEL T.C. 5097 T.C. DE BONEPUT B 6-0 / 12-0 / 72-10 Afgerond
zo 26/04/2015 5012 T.C. WINTERSLAG 5046 T.C. DE BORN 1-5 / 2-10 / 30-64 Afgerond
zo 03/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS B 5015 ACHEL T.C. 5-1 / 10-3 / 72-42 Afgerond
zo 03/05/2015 5057 TC O - TC IRIS 5046 T.C. DE BORN 1-5 / 3-11 / 46-80 Afgerond
zo 03/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT B 5012 T.C. WINTERSLAG 2-4 / 5-8 / 53-57 Afgerond
zo 10/05/2015 5015 ACHEL T.C. 5057 TC O - TC IRIS 4-2 / 8-4 / 60-36 Afgerond
zo 10/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG 5055 T.C. BERKENBOS B 0-6 / 1-12 / 49-82 Afgerond
zo 10/05/2015 5046 T.C. DE BORN 5097 T.C. DE BONEPUT B 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
zo 17/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS B 5046 T.C. DE BORN 2-4 / 5-9 / 52-69 Afgerond
zo 17/05/2015 5057 TC O - TC IRIS 5097 T.C. DE BONEPUT B 3-3 / 6-6 / 55-54 Afgerond
zo 17/05/2015 5015 ACHEL T.C. 5012 T.C. WINTERSLAG 6-0 / 12-0 / 74-30 Afgerond
zo 24/05/2015 5097 T.C. DE BONEPUT B 5055 T.C. BERKENBOS B 0-6 / 1-12 / 20-78 Afgerond
zo 24/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG 5057 TC O - TC IRIS 2-4 / 5-8 / 45-58 Afgerond
zo 24/05/2015 5046 T.C. DE BORN 5015 ACHEL T.C. 2-4 / 6-8 / 67-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5-1 / 10-2 / 63-30 Afgerond
zo 26/04/2015 5049 LOONSE T.C. B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5-1 / 11-2 / 80-41 Afgerond
zo 26/04/2015 5096 T.C. HAM C 5087 T.C. BOCHOLT A 3-3 / 8-6 / 60-49 Afgerond
zo 03/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5049 LOONSE T.C. B 0-6 / 1-12 / 33-79 Afgerond
zo 03/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5087 T.C. BOCHOLT A 0-6 / 2-12 / 36-84 Afgerond
zo 03/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5096 T.C. HAM C 1-5 / 2-10 / 36-69 Afgerond
zo 10/05/2015 5049 LOONSE T.C. B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 6-0 / 12-2 / 83-55 Afgerond
zo 10/05/2015 5096 T.C. HAM C 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5-1 / 10-2 / 65-22 Afgerond
zo 10/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5-1 / 10-3 / 66-33 Afgerond
zo 17/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5087 T.C. BOCHOLT A 0-6 / 0-12 / 18-72 Afgerond
zo 17/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-3 / 6-6 / 43-53 Afgerond
zo 17/05/2015 5049 LOONSE T.C. B 5096 T.C. HAM C 2-4 / 5-9 / 61-74 Afgerond
zo 24/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5-1 / 10-2 / 67-37 Afgerond
zo 24/05/2015 5096 T.C. HAM C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5-1 / 10-2 / 68-35 Afgerond
zo 24/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT A 5049 LOONSE T.C. B 4-2 / 8-5 / 63-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5027 TC MAASEIK B 4-2 / 8-6 / 67-64 Afgerond
zo 26/04/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL A 5-1 / 10-3 / 72-30 Afgerond
zo 26/04/2015 5075 T.C. NETEVALLEI 5053 TENNISCLUB FIELD 1-5 / 4-11 / 64-81 Afgerond
zo 03/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5036 T.C. DE NETHE B 0-6 / 1-12 / 45-80 Afgerond
zo 03/05/2015 5027 TC MAASEIK B 5053 TENNISCLUB FIELD 2-4 / 5-8 / 58-66 Afgerond
zo 03/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5075 T.C. NETEVALLEI 3-3 / 7-6 / 53-55 Afgerond
zo 10/05/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5027 TC MAASEIK B 4-2 / 8-7 / 71-71 Afgerond
zo 10/05/2015 5075 T.C. NETEVALLEI 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 2-4 / 4-8 / 46-59 Afgerond
zo 10/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD 5038 T.C. LAAKDAL A 5-1 / 10-2 / 67-28 Afgerond
zo 17/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5053 TENNISCLUB FIELD 2-4 / 6-9 / 66-77 Afgerond
zo 17/05/2015 5027 TC MAASEIK B 5038 T.C. LAAKDAL A 6-0 / 12-0 / 72-14 Afgerond
zo 17/05/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5075 T.C. NETEVALLEI 6-0 / 12-3 / 84-50 Afgerond
zo 24/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 6-0 / 12-2 / 85-61 Afgerond
zo 24/05/2015 5075 T.C. NETEVALLEI 5027 TC MAASEIK B 1-5 / 3-10 / 47-72 Afgerond
zo 24/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD 5036 T.C. DE NETHE B 1-5 / 2-11 / 46-71 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5027 TC MAASEIK D 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 3-3 / 6-6 / 54-52 Afgerond
zo 26/04/2015 5028 T.C. LANAKEN A 5024 T.C. HEUSDEN A 3-3 / 6-6 / 45-52 Afgerond
zo 26/04/2015 5061 T.C. KAULILLE 5044 T.C. ROOSENDAEL 5-1 / 10-3 / 74-43 Afgerond
zo 03/05/2015 5027 TC MAASEIK D 5028 T.C. LANAKEN A 3-3 / 6-6 / 62-58 Afgerond
zo 03/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5044 T.C. ROOSENDAEL 1-5 / 3-10 / 44-67 Afgerond
zo 03/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN A 5061 T.C. KAULILLE 3-3 / 6-6 / 51-53 Afgerond
zo 10/05/2015 5028 T.C. LANAKEN A 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 6-0 / 12-0 / 72-8 Afgerond
zo 10/05/2015 5061 T.C. KAULILLE 5027 TC MAASEIK D 6-0 / 12-1 / 76-29 Afgerond
zo 10/05/2015 5044 T.C. ROOSENDAEL 5024 T.C. HEUSDEN A 2-4 / 5-9 / 52-75 Afgerond
zo 17/05/2015 5027 TC MAASEIK D 5044 T.C. ROOSENDAEL 1-5 / 3-11 / 51-81 Afgerond
zo 17/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5024 T.C. HEUSDEN A 1-5 / 2-10 / 36-66 Afgerond
zo 17/05/2015 5028 T.C. LANAKEN A 5061 T.C. KAULILLE 1-5 / 3-11 / 48-77 Afgerond
zo 24/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN A 5027 TC MAASEIK D 5-1 / 11-3 / 81-40 Afgerond
zo 24/05/2015 5061 T.C. KAULILLE 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5-1 / 10-2 / 64-42 Afgerond
zo 24/05/2015 5044 T.C. ROOSENDAEL 5028 T.C. LANAKEN A 0-6 / 1-12 / 35-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5049 LOONSE T.C. C 5096 T.C. HAM A 5-1 / 10-2 / 68-31 Afgerond
zo 26/04/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 4-2 / 8-4 / 62-34 Afgerond
zo 26/04/2015 5058 T.C. BOLDERBERG A 5055 T.C. BERKENBOS A 0-6 / 1-12 / 34-77 Afgerond
zo 03/05/2015 5049 LOONSE T.C. C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-3 / 7-7 / 63-68 Afgerond
zo 03/05/2015 5096 T.C. HAM A 5055 T.C. BERKENBOS A 0-6 / 0-12 / 11-72 Afgerond
zo 03/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5058 T.C. BOLDERBERG A 3-3 / 8-7 / 72-63 Afgerond
zo 10/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5096 T.C. HAM A 6-0 / 12-1 / 77-30 Afgerond
zo 10/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG A 5049 LOONSE T.C. C 2-4 / 5-9 / 53-72 Afgerond
zo 10/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 6-0 / 12-2 / 76-26 Afgerond
zo 17/05/2015 5049 LOONSE T.C. C 5055 T.C. BERKENBOS A 4-2 / 9-7 / 85-80 Afgerond
zo 17/05/2015 5096 T.C. HAM A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 4-2 / 8-5 / 71-57 Afgerond
zo 17/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5058 T.C. BOLDERBERG A 6-0 / 12-0 / 72-24 Afgerond
zo 24/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5049 LOONSE T.C. C 0-6 / 1-12 / 30-79 Afgerond
zo 24/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG A 5096 T.C. HAM A 4-2 / 9-6 / 76-61 Afgerond
zo 24/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 4-2 / 8-6 / 71-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5036 T.C. DE NETHE D 5096 T.C. HAM B 6-0 / 12-0 / 73-14 Afgerond
zo 26/04/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 2-4 / 4-8 / 38-65 Afgerond
zo 26/04/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5048 G.T. TESSENDERLO B 5-1 / 10-2 / 68-33 Afgerond
zo 03/05/2015 5036 T.C. DE NETHE D 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 4-2 / 8-5 / 58-46 Afgerond
zo 03/05/2015 5096 T.C. HAM B 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-5 / 2-10 / 28-66 Afgerond
zo 03/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5-1 / 10-5 / 75-57 Afgerond
zo 10/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 5096 T.C. HAM B 5-1 / 10-3 / 74-41 Afgerond
zo 10/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5036 T.C. DE NETHE D 4-2 / 9-5 / 68-53 Afgerond
zo 10/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 2-4 / 4-9 / 51-67 Afgerond
zo 17/05/2015 5036 T.C. DE NETHE D 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
zo 17/05/2015 5096 T.C. HAM B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-6 / 0-12 / 22-72 Afgerond
zo 17/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 2-4 / 5-8 / 50-67 Afgerond
zo 24/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5036 T.C. DE NETHE D 4-2 / 8-7 / 68-71 Afgerond
zo 24/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5096 T.C. HAM B 6-0 / 12-0 / 73-18 Afgerond
zo 24/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 2-4 / 5-8 / 47-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 0-6 / 0-12 / 24-72 Afgerond
zo 26/04/2015 5027 TC MAASEIK C 5049 LOONSE T.C. A 2-4 / 4-8 / 37-64 Afgerond
zo 26/04/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5008 K.T.C. MEULENBERG 1-5 / 2-10 / 35-65 Afgerond
zo 03/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 5027 TC MAASEIK C 1-5 / 2-11 / 28-73 Afgerond
zo 03/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5008 K.T.C. MEULENBERG 4-2 / 8-5 / 63-47 Afgerond
zo 03/05/2015 5049 LOONSE T.C. A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 2-4 / 5-8 / 51-59 Afgerond
zo 10/05/2015 5027 TC MAASEIK C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 0-6 / 1-12 / 54-81 Afgerond
zo 10/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 6-0 / 12-0 / 74-37 Afgerond
zo 10/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG 5049 LOONSE T.C. A 5-1 / 11-2 / 72-31 Afgerond
zo 17/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 5008 K.T.C. MEULENBERG 0-6 / 0-12 / 12-72 Afgerond
zo 17/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5049 LOONSE T.C. A 6-0 / 12-1 / 76-35 Afgerond
zo 17/05/2015 5027 TC MAASEIK C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-3 / 7-7 / 70-70 Afgerond
zo 24/05/2015 5049 LOONSE T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 2-4 / 5-8 / 54-55 Afgerond
zo 24/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 4-2 / 9-5 / 68-45 Afgerond
zo 24/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG 5027 TC MAASEIK C 3-3 / 6-7 / 59-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5-1 / 10-3 / 70-43 Afgerond
zo 26/04/2015 5006 T.C. NUCLEA 5003 K.T.C. DIEST 3-3 / 7-6 / 65-55 Afgerond
zo 26/04/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-3 / 6-8 / 53-64 Afgerond
zo 03/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM 5006 T.C. NUCLEA 5-1 / 10-2 / 69-40 Afgerond
zo 03/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-4 / 4-8 / 50-60 Afgerond
zo 03/05/2015 5003 K.T.C. DIEST 5036 T.C. DE NETHE A 1-5 / 3-10 / 45-69 Afgerond
zo 10/05/2015 5006 T.C. NUCLEA 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5-1 / 10-4 / 73-56 Afgerond
zo 10/05/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5073 T.R.C. KORTESSEM 2-4 / 4-10 / 53-77 Afgerond
zo 10/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5003 K.T.C. DIEST 4-2 / 8-4 / 53-42 Afgerond
zo 17/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 6-0 / 12-2 / 82-47 Afgerond
zo 17/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5003 K.T.C. DIEST 5-1 / 10-3 / 75-42 Afgerond
zo 17/05/2015 5006 T.C. NUCLEA 5036 T.C. DE NETHE A 1-5 / 2-10 / 45-70 Afgerond
zo 24/05/2015 5003 K.T.C. DIEST 5073 T.R.C. KORTESSEM 6-0 / 12-0 / 73-39 Afgerond
zo 24/05/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 4-2 / 8-5 / 63-53 Afgerond
zo 24/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5006 T.C. NUCLEA 2-4 / 6-8 / 58-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5094 T.C. HET SAS 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 5-9 / 58-67 Afgerond
zo 26/04/2015 5058 T.C. BOLDERBERG B 5047 T.C. SMASH KERMT A 5-1 / 10-3 / 72-46 Afgerond
zo 26/04/2015 5010 T.C. HELZOLD 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 8-6 / 70-59 Afgerond
zo 03/05/2015 5094 T.C. HET SAS 5058 T.C. BOLDERBERG B 4-2 / 9-5 / 81-52 Afgerond
zo 03/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5-1 / 11-3 / 81-51 Afgerond
zo 03/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT A 5010 T.C. HELZOLD 3-3 / 8-7 / 67-62 Afgerond
zo 10/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG B 5048 G.T. TESSENDERLO A 5-1 / 11-3 / 79-45 Afgerond
zo 10/05/2015 5010 T.C. HELZOLD 5094 T.C. HET SAS 1-5 / 3-11 / 44-77 Afgerond
zo 10/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5047 T.C. SMASH KERMT A 3-3 / 6-7 / 54-63 Afgerond
zo 17/05/2015 5094 T.C. HET SAS 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 1-5 / 2-10 / 36-65 Afgerond
zo 17/05/2015 5048 G.T. TESSENDERLO A 5047 T.C. SMASH KERMT A 5-1 / 11-3 / 77-48 Afgerond
zo 17/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG B 5010 T.C. HELZOLD 3-3 / 8-6 / 73-61 Afgerond
zo 24/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT A 5094 T.C. HET SAS 3-3 / 8-7 / 74-71 Afgerond
zo 24/05/2015 5010 T.C. HELZOLD 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-5 / 2-10 / 37-68 Afgerond
zo 24/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5058 T.C. BOLDERBERG B 3-3 / 7-7 / 64-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/04/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5036 T.C. DE NETHE C 4-2 / 8-4 / 64-42 Afgerond
zo 26/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5028 T.C. LANAKEN B 6-0 / 12-1 / 79-42 Afgerond
zo 03/05/2015 5036 T.C. DE NETHE C 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 5-9 / 44-73 Afgerond
zo 03/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-3 / 7-8 / 67-71 Afgerond
zo 10/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5038 T.C. LAAKDAL B 4-2 / 10-5 / 81-44 Afgerond
zo 10/05/2015 5028 T.C. LANAKEN B 5036 T.C. DE NETHE C 2-4 / 4-9 / 48-66 Afgerond
zo 17/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 4-8 / 35-64 Afgerond
zo 17/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL B 5028 T.C. LANAKEN B 6-0 / 12-2 / 82-53 Afgerond
zo 24/05/2015 5036 T.C. DE NETHE C 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 5-8 / 49-67 Afgerond
zo 24/05/2015 5028 T.C. LANAKEN B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 2-4 / 6-10 / 62-87 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5055 T.C. BERKENBOS B (D1) 5055 T.C. BERKENBOS B (D1)
5055 T.C. BERKENBOS A (H2) 5055 T.C. BERKENBOS A (H2)
5096 T.C. HAM C (E1) 5096 T.C. HAM C (E1)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (I1) (T) 3 6 56 5041 NEERPELTSE T.C. (B2) Afgerond (zo 31/05/2015)
5041 NEERPELTSE T.C. (B2) (U) 3 7 62
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (A1) (T) 5 10 71 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (A1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5053 TENNISCLUB FIELD (F2) (U) 1 3 39
5061 T.C. KAULILLE (G1) (T) 2 6 75 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (M2) Afgerond (zo 31/05/2015)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (M2) (U) 4 8 60
5073 T.R.C. KORTESSEM (K1) (T) 4 9 80 5073 T.R.C. KORTESSEM (K1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5058 T.C. BOLDERBERG B (L2) (U) 2 6 61
5009 KTC RAPID WATERSCHEI C (J1) (T) 4 8 59 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C (J1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5097 T.C. DE BONEPUT A (C2) (U) 2 6 58
5036 T.C. DE NETHE B (F1) (T) 5 11 76 5036 T.C. DE NETHE B (F1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5008 K.T.C. MEULENBERG (J2) (U) 1 2 42
5048 G.T. TESSENDERLO A (L1) (T) 3 6 62 5036 T.C. DE NETHE A (K2) Afgerond (zo 31/05/2015)
5036 T.C. DE NETHE A (K2) (U) 3 7 56
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (B1) (T) 5 11 78 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (B1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5046 T.C. DE BORN (D2) (U) 1 3 39
5027 TC MAASEIK A (C1) (T) 5 10 73 5027 TC MAASEIK A (C1) Afgerond (zo 31/05/2015)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B (I2) (U) 1 3 45
5049 LOONSE T.C. C (H1) (T) 3 7 52 5049 LOONSE T.C. C (H1) Beëindigd na overwinning (zo 31/05/2015)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (A2) (U) 1 2 27
5024 T.C. HEUSDEN A (G2)
5024 T.C. HEUSDEN A (G2)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (M1)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (M1)
5087 T.C. BOCHOLT A (E2)
5087 T.C. BOCHOLT A (E2)