Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2015
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 3 (80 - 140)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5096 T.C. HAM 5-1 / 11-4 / 86-59 Afgerond
vr 24/04/2015 5029 T.C. MOL B 5006 T.C. NUCLEA 4-2 / 8-6 / 62-61 Afgerond
vr 24/04/2015 5038 T.C. LAAKDAL 5021 LOMMELSE T.C. A 1-5 / 2-10 / 33-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5029 T.C. MOL B 4-2 / 10-5 / 77-54 Afgerond
vr 01/05/2015 5096 T.C. HAM 5021 LOMMELSE T.C. A 1-5 / 3-11 / 49-81 Afgerond
vr 01/05/2015 5006 T.C. NUCLEA 5038 T.C. LAAKDAL 2-4 / 5-9 / 54-65 Afgerond
vr 08/05/2015 5029 T.C. MOL B 5096 T.C. HAM 6-0 / 12-2 / 78-46 Afgerond
vr 08/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 0-6 / 1-12 / 38-78 Afgerond
vr 08/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5006 T.C. NUCLEA 6-0 / 12-2 / 80-47 Afgerond
vr 15/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5021 LOMMELSE T.C. A 1-5 / 3-10 / 45-74 Afgerond
vr 15/05/2015 5096 T.C. HAM 5006 T.C. NUCLEA 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/05/2015 5029 T.C. MOL B 5038 T.C. LAAKDAL 3-3 / 9-6 / 83-66 Afgerond
vr 22/05/2015 5006 T.C. NUCLEA 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 2-4 / 5-8 / 51-63 Afgerond
vr 22/05/2015 5038 T.C. LAAKDAL 5096 T.C. HAM 4-2 / 9-4 / 64-40 Afgerond
vr 22/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5029 T.C. MOL B 3-3 / 9-9 / 85-84 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5003 K.T.C. DIEST 5029 T.C. MOL A 4-2 / 8-5 / 58-43 Afgerond
vr 24/04/2015 5026 T.C. LUMMEN C 5024 T.C. HEUSDEN B 1-5 / 3-11 / 49-83 Afgerond
vr 24/04/2015 5055 T.C. BERKENBOS B 5058 T.C. BOLDERBERG 5-1 / 10-3 / 75-34 Afgerond
vr 01/05/2015 5003 K.T.C. DIEST 5026 T.C. LUMMEN C 6-0 / 12-0 / 73-21 Afgerond
vr 01/05/2015 5029 T.C. MOL A 5058 T.C. BOLDERBERG 3-3 / 7-6 / 60-55 Afgerond
vr 01/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN B 5055 T.C. BERKENBOS B 0-6 / 1-12 / 31-78 Afgerond
vr 08/05/2015 5026 T.C. LUMMEN C 5029 T.C. MOL A 3-3 / 7-8 / 59-75 Afgerond
vr 08/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS B 5003 K.T.C. DIEST 6-0 / 12-1 / 75-30 Afgerond
vr 08/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG 5024 T.C. HEUSDEN B 5-1 / 10-3 / 75-55 Afgerond
vr 15/05/2015 5003 K.T.C. DIEST 5058 T.C. BOLDERBERG 5-1 / 10-4 / 76-46 Afgerond
vr 15/05/2015 5029 T.C. MOL A 5024 T.C. HEUSDEN B 3-3 / 6-6 / 50-41 Afgerond
vr 15/05/2015 5026 T.C. LUMMEN C 5055 T.C. BERKENBOS B 4-2 / 9-5 / 67-54 Afgerond
vr 22/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN B 5003 K.T.C. DIEST 3-3 / 6-8 / 66-75 Afgerond
vr 22/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS B 5029 T.C. MOL A 4-2 / 9-4 / 68-51 Afgerond
vr 22/05/2015 5058 T.C. BOLDERBERG 5026 T.C. LUMMEN C 4-2 / 9-4 / 67-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5024 T.C. HEUSDEN A 5052 T.C. ZELEM 4-2 / 8-4 / 60-50 Afgerond
vr 24/04/2015 5055 T.C. BERKENBOS A 5085 T.C. KOERSEL 0-6 / 4-12 / 70-91 Afgerond
vr 01/05/2015 5052 T.C. ZELEM 5055 T.C. BERKENBOS A 2-4 / 4-9 / 39-67 Afgerond
vr 01/05/2015 5026 T.C. LUMMEN A 5024 T.C. HEUSDEN A 1-5 / 4-10 / 51-70 Afgerond
vr 08/05/2015 5055 T.C. BERKENBOS A 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 6-6 / 52-48 Afgerond
vr 08/05/2015 5085 T.C. KOERSEL 5052 T.C. ZELEM 4-2 / 10-4 / 65-46 Afgerond
vr 15/05/2015 5024 T.C. HEUSDEN A 5055 T.C. BERKENBOS A 1-5 / 4-10 / 65-73 Afgerond
vr 15/05/2015 5026 T.C. LUMMEN A 5085 T.C. KOERSEL 2-4 / 5-8 / 53-58 Afgerond
vr 22/05/2015 5052 T.C. ZELEM 5026 T.C. LUMMEN A 2-4 / 5-8 / 51-54 Afgerond
vr 22/05/2015 5085 T.C. KOERSEL 5024 T.C. HEUSDEN A 5-1 / 10-4 / 77-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5044 T.C. ROOSENDAEL A 5-1 / 11-3 / 83-63 Afgerond
vr 24/04/2015 5050 T.C. WIMBLEDON 5026 T.C. LUMMEN B 1-5 / 4-11 / 58-84 Afgerond
vr 01/05/2015 5044 T.C. ROOSENDAEL A 5050 T.C. WIMBLEDON 3-3 / 7-6 / 58-52 Afgerond
vr 01/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 2-4 / 5-8 / 50-62 Afgerond
vr 08/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON 5035 T.C. TENKIE HASSELT 3-3 / 6-6 / 49-46 Afgerond
vr 08/05/2015 5026 T.C. LUMMEN B 5044 T.C. ROOSENDAEL A 4-2 / 8-5 / 57-67 Afgerond
vr 15/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5050 T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-5 / 69-55 Afgerond
vr 15/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5026 T.C. LUMMEN B 1-5 / 2-10 / 35-67 Afgerond
vr 22/05/2015 5044 T.C. ROOSENDAEL A 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5-1 / 10-2 / 67-34 Afgerond
vr 22/05/2015 5026 T.C. LUMMEN B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 2-4 / 4-9 / 51-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5044 T.C. ROOSENDAEL B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 2-4 / 7-9 / 72-76 Afgerond
vr 24/04/2015 5039 RUNKSTER T.C. 5073 T.R.C. KORTESSEM 5-1 / 10-3 / 74-46 Afgerond
vr 01/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5039 RUNKSTER T.C. 3-3 / 8-7 / 73-66 Afgerond
vr 01/05/2015 5042 STEVOORTSE TC. 5044 T.C. ROOSENDAEL B 4-2 / 9-4 / 74-47 Afgerond
vr 08/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. 5042 STEVOORTSE TC. 2-4 / 7-9 / 64-76 Afgerond
vr 08/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 2-4 / 6-9 / 61-82 Afgerond
vr 15/05/2015 5044 T.C. ROOSENDAEL B 5039 RUNKSTER T.C. 2-4 / 4-9 / 34-70 Afgerond
vr 15/05/2015 5042 STEVOORTSE TC. 5073 T.R.C. KORTESSEM 2-4 / 5-8 / 56-62 Afgerond
vr 22/05/2015 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5042 STEVOORTSE TC. 2-4 / 5-8 / 59-65 Afgerond
vr 22/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM 5044 T.C. ROOSENDAEL B 4-2 / 8-6 / 67-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5020 T.C. DE KREKEL PEER 1-5 / 2-10 / 38-68 Afgerond
vr 24/04/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5021 LOMMELSE T.C. B 1-5 / 2-10 / 27-62 Afgerond
vr 24/04/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5018 T.C. HAMONT 0-6 / 1-12 / 34-77 Afgerond
vr 01/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5077 TC HECHTEL-EKSEL 3-3 / 7-7 / 62-65 Afgerond
vr 01/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5018 T.C. HAMONT 3-3 / 7-6 / 64-67 Afgerond
vr 01/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 6-0 / 12-0 / 74-36 Afgerond
vr 08/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5020 T.C. DE KREKEL PEER 0-6 / 2-12 / 37-81 Afgerond
vr 08/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 3-3 / 6-6 / 49-54 Afgerond
vr 08/05/2015 5018 T.C. HAMONT 5021 LOMMELSE T.C. B 2-4 / 5-9 / 57-66 Afgerond
vr 15/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5018 T.C. HAMONT 4-2 / 8-6 / 68-65 Afgerond
vr 15/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5021 LOMMELSE T.C. B 4-2 / 9-5 / 70-54 Afgerond
vr 15/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 1-5 / 3-11 / 29-76 Afgerond
vr 22/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 4-2 / 9-5 / 69-51 Afgerond
vr 22/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER 1-5 / 3-11 / 42-70 Afgerond
vr 22/05/2015 5018 T.C. HAMONT 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5-1 / 10-2 / 68-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5027 TC MAASEIK 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-3 / 8-7 / 77-63 Afgerond
vr 24/04/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5069 T.C. AS B 1-5 / 3-11 / 47-82 Afgerond
vr 24/04/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5057 TC O - TC IRIS 5-1 / 11-4 / 81-46 Afgerond
vr 01/05/2015 5027 TC MAASEIK 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 3-3 / 6-6 / 45-45 Afgerond
vr 01/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5057 TC O - TC IRIS 2-4 / 5-8 / 55-63 Afgerond
vr 01/05/2015 5069 T.C. AS B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 8-4 / 59-47 Afgerond
vr 08/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-3 / 6-6 / 51-46 Afgerond
vr 08/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5027 TC MAASEIK 6-0 / 12-0 / 77-44 Afgerond
vr 08/05/2015 5057 TC O - TC IRIS 5069 T.C. AS B 1-5 / 2-11 / 30-74 Afgerond
vr 15/05/2015 5027 TC MAASEIK 5057 TC O - TC IRIS 1-5 / 5-10 / 62-76 Afgerond
vr 15/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5069 T.C. AS B 1-5 / 2-10 / 35-66 Afgerond
vr 15/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 1-5 / 3-10 / 57-71 Afgerond
vr 22/05/2015 5069 T.C. AS B 5027 TC MAASEIK 3-3 / 7-7 / 65-62 Afgerond
vr 22/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 6-0 / 12-3 / 84-56 Afgerond
vr 22/05/2015 5057 TC O - TC IRIS 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 3-3 / 7-8 / 64-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5069 T.C. AS A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 4-2 / 9-4 / 64-38 Afgerond
vr 24/04/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 3-3 / 6-6 / 52-47 Afgerond
vr 01/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-4 / 4-8 / 42-64 Afgerond
vr 01/05/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5069 T.C. AS A 3-3 / 6-7 / 55-60 Afgerond
vr 08/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5068 TENNIS CLUB DILSEN 6-0 / 12-3 / 90-41 Afgerond
vr 08/05/2015 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5-1 / 10-3 / 73-47 Afgerond
vr 15/05/2015 5069 T.C. AS A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 4-2 / 9-5 / 74-60 Afgerond
vr 15/05/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 1-5 / 3-11 / 39-73 Afgerond
vr 22/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5068 TENNIS CLUB DILSEN 2-4 / 5-8 / 58-64 Afgerond
vr 22/05/2015 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5069 T.C. AS A 3-3 / 6-7 / 60-59 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde