Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2015
  • Categorie: DUBBEL HEREN 60
  • Afdeling: 2 (20 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5036 T.C. DE NETHE B 2-2 / 5-4 / 43-40 Afgerond
vr 24/04/2015 5053 TENNISCLUB FIELD 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-3 / 2-7 / 20-49 Afgerond
vr 24/04/2015 5006 T.C. NUCLEA 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-3 / 4-7 / 55-61 Afgerond
vr 01/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5053 TENNISCLUB FIELD 3-1 / 6-2 / 43-27 Afgerond
vr 01/05/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-1 / 7-2 / 53-36 Afgerond
vr 01/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5006 T.C. NUCLEA 4-0 / 8-3 / 66-47 Afgerond
vr 08/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD 5036 T.C. DE NETHE B 2-2 / 4-5 / 40-45 Afgerond
vr 08/05/2015 5006 T.C. NUCLEA 5008 K.T.C. MEULENBERG C 1-3 / 4-6 / 44-51 Afgerond
vr 08/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 0-4 / 2-8 / 41-56 Afgerond
vr 15/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-1 / 6-3 / 48-43 Afgerond
vr 15/05/2015 5036 T.C. DE NETHE B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-1 / 6-4 / 53-48 Afgerond
vr 15/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD 5006 T.C. NUCLEA 2-2 / 4-5 / 41-44 Afgerond
vr 22/05/2015 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5008 K.T.C. MEULENBERG C 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
vr 22/05/2015 5006 T.C. NUCLEA 5036 T.C. DE NETHE B 1-3 / 2-7 / 33-54 Afgerond
vr 22/05/2015 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD 3-1 / 7-2 / 56-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5085 T.C. KOERSEL 4-0 / 8-0 / 48-18 Afgerond
vr 24/04/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5026 T.C. LUMMEN 2-2 / 5-4 / 45-44 Afgerond
vr 24/04/2015 5047 T.C. SMASH KERMT 5078 T.C. EVERSEL 2-2 / 5-4 / 47-40 Afgerond
vr 01/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5036 T.C. DE NETHE A 4-0 / 8-0 / 48-14 Afgerond
vr 01/05/2015 5085 T.C. KOERSEL 5078 T.C. EVERSEL 2-2 / 4-6 / 43-61 Afgerond
vr 01/05/2015 5026 T.C. LUMMEN 5047 T.C. SMASH KERMT 2-2 / 6-5 / 64-59 Afgerond
vr 08/05/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5085 T.C. KOERSEL 4-0 / 8-0 / 48-25 Afgerond
vr 08/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT 5008 K.T.C. MEULENBERG A 0-4 / 3-8 / 49-63 Afgerond
vr 08/05/2015 5078 T.C. EVERSEL 5026 T.C. LUMMEN 2-2 / 4-5 / 42-43 Afgerond
vr 15/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5078 T.C. EVERSEL 2-2 / 6-5 / 57-52 Afgerond
vr 15/05/2015 5085 T.C. KOERSEL 5026 T.C. LUMMEN 1-3 / 2-7 / 23-51 Afgerond
vr 15/05/2015 5036 T.C. DE NETHE A 5047 T.C. SMASH KERMT 4-0 / 8-3 / 58-55 Afgerond
vr 22/05/2015 5026 T.C. LUMMEN 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-3 / 2-6 / 23-41 Afgerond
vr 22/05/2015 5047 T.C. SMASH KERMT 5085 T.C. KOERSEL 3-1 / 7-2 / 50-28 Afgerond
vr 22/05/2015 5078 T.C. EVERSEL 5036 T.C. DE NETHE A 1-3 / 2-6 / 28-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5039 RUNKSTER T.C. A 5037 T.C. DE ALK 3-1 / 6-3 / 43-38 Afgerond
vr 24/04/2015 5050 T.C. WIMBLEDON 5063 T.C. BEUKENHOF 3-1 / 6-3 / 47-43 Afgerond
vr 24/04/2015 5049 LOONSE T.C. B 5031 LANDEN T.C. 0-4 / 1-8 / 30-52 Afgerond
vr 01/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON 3-1 / 7-3 / 56-39 Afgerond
vr 01/05/2015 5037 T.C. DE ALK 5031 LANDEN T.C. 1-3 / 5-6 / 66-55 Afgerond
vr 01/05/2015 5063 T.C. BEUKENHOF 5049 LOONSE T.C. B 3-1 / 7-2 / 56-36 Afgerond
vr 08/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON 5037 T.C. DE ALK 4-0 / 8-2 / 57-39 Afgerond
vr 08/05/2015 5049 LOONSE T.C. B 5039 RUNKSTER T.C. A 1-3 / 2-6 / 25-45 Afgerond
vr 08/05/2015 5031 LANDEN T.C. 5063 T.C. BEUKENHOF 2-2 / 5-4 / 47-40 Afgerond
vr 15/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. A 5031 LANDEN T.C. 4-0 / 8-1 / 54-32 Afgerond
vr 15/05/2015 5037 T.C. DE ALK 5063 T.C. BEUKENHOF 2-2 / 6-4 / 57-45 Afgerond
vr 15/05/2015 5050 T.C. WIMBLEDON 5049 LOONSE T.C. B 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
vr 22/05/2015 5063 T.C. BEUKENHOF 5039 RUNKSTER T.C. A 1-3 / 2-6 / 26-43 Afgerond
vr 22/05/2015 5049 LOONSE T.C. B 5037 T.C. DE ALK 1-3 / 2-6 / 14-42 Afgerond
vr 22/05/2015 5031 LANDEN T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 0-4 / 1-8 / 37-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5046 T.C. DE BORN 5039 RUNKSTER T.C. B 1-3 / 2-6 / 32-42 Afgerond
vr 24/04/2015 5099 T.C. RIEMST 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-3 / 2-6 / 26-44 Afgerond
vr 24/04/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM 5049 LOONSE T.C. A 2-2 / 4-5 / 37-47 Afgerond
vr 01/05/2015 5046 T.C. DE BORN 5099 T.C. RIEMST 2-2 / 4-4 / 38-35 Afgerond
vr 01/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. B 5049 LOONSE T.C. A 2-2 / 5-4 / 38-34 Afgerond
vr 01/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5073 T.R.C. KORTESSEM 2-2 / 4-5 / 44-51 Afgerond
vr 08/05/2015 5099 T.C. RIEMST 5039 RUNKSTER T.C. B 1-3 / 2-6 / 34-44 Afgerond
vr 08/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM 5046 T.C. DE BORN 3-1 / 7-2 / 52-24 Afgerond
vr 08/05/2015 5049 LOONSE T.C. A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-2 / 5-5 / 47-45 Afgerond
vr 15/05/2015 5046 T.C. DE BORN 5049 LOONSE T.C. A 1-3 / 2-7 / 29-48 Afgerond
vr 15/05/2015 5039 RUNKSTER T.C. B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 3-1 / 6-3 / 46-35 Afgerond
vr 15/05/2015 5099 T.C. RIEMST 5073 T.R.C. KORTESSEM 3-1 / 6-2 / 40-27 Afgerond
vr 22/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5046 T.C. DE BORN 3-1 / 6-3 / 45-37 Afgerond
vr 22/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM 5039 RUNKSTER T.C. B 0-4 / 1-8 / 26-54 Afgerond
vr 22/05/2015 5049 LOONSE T.C. A 5099 T.C. RIEMST 4-0 / 8-2 / 61-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
vr 24/04/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5015 ACHEL T.C. 3-1 / 6-3 / 45-33 Afgerond
vr 01/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5077 TC HECHTEL-EKSEL 4-0 / 8-0 / 49-19 Afgerond
vr 01/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. 1-3 / 2-7 / 38-55 Afgerond
vr 08/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-1 / 6-3 / 43-39 Afgerond
vr 08/05/2015 5015 ACHEL T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-4 / 0-8 / 9-48 Afgerond
vr 15/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. 5077 TC HECHTEL-EKSEL 3-1 / 6-3 / 43-37 Afgerond
vr 15/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. B 5015 ACHEL T.C. 4-0 / 8-2 / 63-48 Afgerond
vr 22/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5041 NEERPELTSE T.C. B 4-0 / 8-0 / 50-24 Afgerond
vr 22/05/2015 5015 ACHEL T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 2-2 / 5-4 / 47-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5087 T.C. BOCHOLT A 5012 T.C. WINTERSLAG B 2-2 / 6-6 / 58-64 Afgerond
vr 24/04/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. D 2-2 / 4-5 / 38-44 Afgerond
vr 01/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
vr 01/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5087 T.C. BOCHOLT A 3-1 / 7-3 / 51-35 Afgerond
vr 08/05/2015 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 0-4 / 2-8 / 45-56 Afgerond
vr 08/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. D 5012 T.C. WINTERSLAG B 1-3 / 2-7 / 30-51 Afgerond
vr 15/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 2-2 / 4-5 / 40-44 Afgerond
vr 15/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. D 3-1 / 7-2 / 56-41 Afgerond
vr 22/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-1 / 6-2 / 42-28 Afgerond
vr 22/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. D 5087 T.C. BOCHOLT A 2-2 / 5-6 / 55-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5041 NEERPELTSE T.C. C 5012 T.C. WINTERSLAG D 4-0 / 8-0 / 49-12 Afgerond
vr 24/04/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A 1-3 / 2-6 / 27-43 Afgerond
vr 01/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG D 5087 T.C. BOCHOLT B 3-1 / 6-3 / 49-34 Afgerond
vr 01/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5041 NEERPELTSE T.C. C 3-1 / 6-3 / 43-39 Afgerond
vr 08/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-2 / 5-5 / 56-55 Afgerond
vr 08/05/2015 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A 5012 T.C. WINTERSLAG D 0-4 / 0-8 / 0-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. C 5087 T.C. BOCHOLT B 1-3 / 3-6 / 39-45 Afgerond
vr 15/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A 3-1 / 6-3 / 43-37 Afgerond
vr 22/05/2015 5012 T.C. WINTERSLAG D 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-2 / 4-5 / 34-45 Afgerond
vr 22/05/2015 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A 5041 NEERPELTSE T.C. C 2-2 / 4-4 / 35-28 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde