Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2015
  • Categorie: DUBBEL DAMES 50
  • Afdeling: 2 (20 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5078 T.C. EVERSEL 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-1 / 6-3 / 45-38 Afgerond
vr 24/04/2015 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5026 T.C. LUMMEN 4-0 / 8-1 / 55-33 Afgerond
vr 24/04/2015 5006 T.C. NUCLEA A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 4-0 / 8-0 / 48-22 Afgerond
vr 01/05/2015 5078 T.C. EVERSEL 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 0-4 / 2-8 / 40-59 Afgerond
vr 01/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 3-1 / 6-2 / 40-25 Afgerond
vr 01/05/2015 5026 T.C. LUMMEN 5006 T.C. NUCLEA A 1-3 / 4-7 / 57-64 Afgerond
vr 08/05/2015 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-1 / 6-3 / 47-26 Afgerond
vr 08/05/2015 5006 T.C. NUCLEA A 5078 T.C. EVERSEL 1-3 / 2-7 / 30-50 Afgerond
vr 08/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5026 T.C. LUMMEN 1-3 / 3-7 / 36-53 Afgerond
vr 15/05/2015 5078 T.C. EVERSEL 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 4-0 / 8-1 / 52-24 Afgerond
vr 15/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD B 5026 T.C. LUMMEN 3-1 / 6-2 / 46-24 Afgerond
vr 15/05/2015 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5006 T.C. NUCLEA A 3-1 / 7-4 / 59-46 Afgerond
vr 22/05/2015 5026 T.C. LUMMEN 5078 T.C. EVERSEL 1-3 / 2-6 / 27-38 Afgerond
vr 22/05/2015 5006 T.C. NUCLEA A 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-2 / 4-5 / 43-49 Afgerond
vr 22/05/2015 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 0-4 / 1-8 / 29-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-3 / 2-6 / 23-44 Afgerond
vr 24/04/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5053 TENNISCLUB FIELD A 0-4 / 1-8 / 40-54 Afgerond
vr 01/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 2-2 / 4-5 / 40-47 Afgerond
vr 01/05/2015 5006 T.C. NUCLEA B 5073 T.R.C. KORTESSEM B 4-0 / 8-0 / 49-23 Afgerond
vr 08/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5006 T.C. NUCLEA B 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
vr 08/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-3 / 2-7 / 43-53 Afgerond
vr 15/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 4-0 / 8-2 / 58-45 Afgerond
vr 15/05/2015 5006 T.C. NUCLEA B 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-2 / 5-5 / 52-51 Afgerond
vr 22/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5006 T.C. NUCLEA B 1-3 / 4-6 / 51-47 Afgerond
vr 22/05/2015 5053 TENNISCLUB FIELD A 5073 T.R.C. KORTESSEM B 3-1 / 7-4 / 64-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 1-3 / 3-6 / 41-43 Afgerond
vr 24/04/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5029 T.C. MOL 2-2 / 6-5 / 52-53 Afgerond
vr 01/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5073 T.R.C. KORTESSEM A 1-3 / 2-7 / 40-52 Afgerond
vr 01/05/2015 5034 T.C. BASVELD 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-3 / 3-6 / 34-51 Afgerond
vr 08/05/2015 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5034 T.C. BASVELD 2-2 / 6-5 / 61-54 Afgerond
vr 08/05/2015 5029 T.C. MOL 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 3-1 / 7-3 / 57-42 Afgerond
vr 15/05/2015 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5073 T.R.C. KORTESSEM A 2-2 / 4-4 / 37-37 Afgerond
vr 15/05/2015 5034 T.C. BASVELD 5029 T.C. MOL 1-3 / 3-6 / 36-48 Afgerond
vr 22/05/2015 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5034 T.C. BASVELD 2-2 / 4-5 / 44-51 Afgerond
vr 22/05/2015 5029 T.C. MOL 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-2 / 5-5 / 49-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5041 NEERPELTSE T.C. C 4-0 / 8-0 / 50-25 Afgerond
vr 24/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5077 TC HECHTEL-EKSEL 4-0 / 8-1 / 51-26 Afgerond
vr 01/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. C 5021 LOMMELSE T.C. B 1-3 / 4-6 / 46-46 Afgerond
vr 01/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-4 / 0-8 / 18-49 Afgerond
vr 08/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. B 5087 T.C. BOCHOLT A 4-0 / 8-0 / 48-14 Afgerond
vr 08/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5041 NEERPELTSE T.C. C 3-1 / 7-2 / 51-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5021 LOMMELSE T.C. B 2-2 / 5-5 / 53-51 Afgerond
vr 15/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT A 5077 TC HECHTEL-EKSEL 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
vr 22/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. C 5087 T.C. BOCHOLT A 3-1 / 6-3 / 46-40 Afgerond
vr 22/05/2015 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-4 / 2-8 / 44-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5041 NEERPELTSE T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 0-4 / 2-8 / 36-57 Afgerond
vr 24/04/2015 5018 T.C. HAMONT A 5061 T.C. KAULILLE 0-4 / 1-8 / 24-54 Afgerond
vr 01/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5018 T.C. HAMONT A 4-0 / 8-1 / 58-37 Afgerond
vr 01/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. B 4-0 / 8-4 / 73-58 Afgerond
vr 08/05/2015 5018 T.C. HAMONT A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 1-3 / 3-6 / 41-51 Afgerond
vr 08/05/2015 5061 T.C. KAULILLE 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-2 / 5-5 / 56-54 Afgerond
vr 15/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. B 5018 T.C. HAMONT A 2-2 / 4-4 / 34-36 Afgerond
vr 15/05/2015 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5061 T.C. KAULILLE 0-4 / 4-8 / 59-60 Afgerond
vr 22/05/2015 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-0 / 8-1 / 53-26 Afgerond
vr 22/05/2015 5061 T.C. KAULILLE 5041 NEERPELTSE T.C. B 4-0 / 8-0 / 48-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5041 NEERPELTSE T.C. A 5018 T.C. HAMONT B 3-1 / 6-2 / 43-19 Afgerond
vr 24/04/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-1 / 7-3 / 57-42 Afgerond
vr 01/05/2015 5018 T.C. HAMONT B 5021 LOMMELSE T.C. A 0-4 / 0-8 / 14-49 Afgerond
vr 01/05/2015 5015 ACHEL T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-4 / 0-8 / 17-49 Afgerond
vr 08/05/2015 5021 LOMMELSE T.C. A 5015 ACHEL T.C. 4-0 / 8-0 / 48-10 Afgerond
vr 08/05/2015 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5018 T.C. HAMONT B 3-1 / 7-2 / 51-27 Afgerond
vr 15/05/2015 5041 NEERPELTSE T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. A 2-2 / 4-4 / 35-37 Afgerond
vr 15/05/2015 5015 ACHEL T.C. 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 1-3 / 2-6 / 27-42 Afgerond
vr 22/05/2015 5018 T.C. HAMONT B 5015 ACHEL T.C. 4-0 / 8-2 / 62-47 Afgerond
vr 22/05/2015 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-2 / 4-5 / 36-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5069 T.C. AS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 1-3 / 2-6 / 31-48 Afgerond
vr 24/04/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5068 TENNIS CLUB DILSEN 2-2 / 5-4 / 48-41 Afgerond
vr 01/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 4-0 / 8-1 / 51-36 Afgerond
vr 01/05/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5069 T.C. AS B 1-3 / 4-7 / 50-63 Afgerond
vr 08/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5072 T.C. DRIEHOEVEN 4-0 / 8-0 / 50-23 Afgerond
vr 08/05/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 2-2 / 5-6 / 56-58 Afgerond
vr 15/05/2015 5069 T.C. AS B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-4 / 0-8 / 19-49 Afgerond
vr 15/05/2015 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5068 TENNIS CLUB DILSEN 3-1 / 7-3 / 58-48 Afgerond
vr 22/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5072 T.C. DRIEHOEVEN 4-0 / 8-1 / 56-32 Afgerond
vr 22/05/2015 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5069 T.C. AS B 3-1 / 7-2 / 55-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/04/2015 5069 T.C. AS A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 0-4 / 1-8 / 48-59 Afgerond
vr 24/04/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5087 T.C. BOCHOLT B 2-2 / 5-5 / 51-52 Afgerond
vr 01/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 2-2 / 5-4 / 48-33 Afgerond
vr 01/05/2015 5027 TC MAASEIK 5069 T.C. AS A 3-1 / 6-4 / 55-49 Afgerond
vr 08/05/2015 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5027 TC MAASEIK 2-2 / 6-6 / 56-61 Afgerond
vr 08/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-0 / 8-0 / 50-29 Afgerond
vr 15/05/2015 5069 T.C. AS A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 4-0 / 8-3 / 61-52 Afgerond
vr 15/05/2015 5027 TC MAASEIK 5087 T.C. BOCHOLT B 2-2 / 4-4 / 32-41 Afgerond
vr 22/05/2015 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5027 TC MAASEIK 3-1 / 6-2 / 42-32 Afgerond
vr 22/05/2015 5087 T.C. BOCHOLT B 5069 T.C. AS A 3-1 / 7-3 / 55-39 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde