Contact

Hoofdzetel Tennis Vlaanderen
Louizapoortgalerij 203 bus 3
1050 Brussel

Tel: 02/548.03.00
Fax: 02/548.03.03
E-mail algemeen: info@tennisvlaanderen.be
E-mail clubs: elit@tennisvlaanderen.be

Openingsuren: 08u00-16u30 (maandag tot vrijdag)

Ondernemingsnummer: 0419.730.381
BTW-nummer: 0419.730.381
BNP Paribas Fortis: 001-6026239-93
IBAN: BE98 0016 0262 3993
BIC-code: GEBA BE BB

Wegbeschrijving
Opgelet bij gebruik GPS: typ Guldenvlieslaan 51 in. Hier bevindt zich de ingang van de Louizapoortgalerij.


Grotere kaart weergeven
Gijs Kooken
CEO

 

Nelle Blancke
Tel: 02/548.03.19
nelle.blancke@tennisvlaanderen.be
Dirk Deldaele
Tel: 02/548.03.17
dirk.deldaele@tennisvlaanderen.be

 

Annick Buggenhout
Tel: 02/548.03.08
annick.buggenhout@tennisvlaanderen.be
Adelheid Vandevoorde
Tel: 02/548.03.12
adelheid.vandevoorde@tennisvlaanderen.be
Katrien Vanden Bossche
Tel: 02/548.03.01
katrien.vandenbossche@tennisvlaanderen.be

 

Sascha Van Itterbeeck
Tel: 0474/97.72.34
sascha.vanitterbeeck@tennisvlaanderen.be
Steven De Smet
Tel: 02/548.03.05
steven.desmet@tennisvlaanderen.be
Sonja Van Goethem
Tel: 02/548.03.02
sonja.vangoethem@tennisvlaanderen.be
Anneleen Adriaenssen
Tel: 02/548.03.14
anneleen.adriaenssen@tennisvlaanderen.be

 

Valentijn Pattyn
Tel: 02/548.03.11
valentijn.pattyn@tennisvlaanderen.be
Dirk Deldaele
Tel.: 02/548.03.17
dirk.deldaele@tennisvlaanderen.be
Ruben Neyens
Tel: 02/548.03.10
ruben.neyens@tennisvlaanderen.be
Tom Backx
tom.backx@tennisvlaanderen.be
Dieter Dellaert
dieter.dellaert@tennisvlaanderen.be
Jessie Brouwers
Tel: 02/548.03.09
jessie.brouwers@tennisvlaanderen.be
Anneleen Adriaenssen
Tel: 02/548.03.14
anneleen.adriaenssen@tennisvlaanderen.be

 

Steven De Smet
Tel: 02/548.03.05
steven.desmet@tennisvlaanderen.be
Elisabeth Fiems
Tel: 02/548.03.15
elisabeth.fiems@tennisvlaanderen.be
Sonja Van Goethem
Tel: 02/548.03.02
sonja.vangoethem@tennisvlaanderen.be
Anneleen Adriaenssen
Tel: 02/548.03.14
anneleen.adriaenssen@tennisvlaanderen.be
Patrick Troncquo
Tel: 02/548.03.06
patrick.troncquo@tennisvlaanderen.be

 

Vanessa De Ruyver (Communicatie)
Tel: 02/548.03.18
vanessa.deruyver@tennisvlaanderen.be
Blancke Nelle (Marketing)
Tel: 02/548.03.19
nelle.blancke@tennisvlaanderen.be
Leslie Van Ingelgem
Tel: 02/548.03.04
leslie.vaningelgem@tennisvlaanderen.be
Mariëlla Depoorter
Tel: 02/548.03.00
mariella.depoorter@tennisvlaanderen.be
Elisabeth Fiems
Tel: 02/548.03.15
elisabeth.fiems@tennisvlaanderen.be

 

Edegemsesteenweg 100
2610 Wilrijk

Tel: 03/828.98.87
Fax: 03/825.04.36
E-mail: topsportcentrum@tennisvlaanderen.be

Wegbeschrijving
Opgelet bij gebruik GPS: typ Dokter Donnyplein in. Aan het Dokter Donnyplein start de Edegemsesteenweg. De ingang van het Centrum vind je na 200 meter op je rechterzijde.

 


Grotere kaart weergeven

Johan Van Herck
Fred Hemmes
Bertrand Tinck
Alain De Vos
Carl Van Cappellen
Geert De Meyer
Niels Vandensteen
Bart De Keersmaeker
Robin D'Hoe
 

Bart De Keersmaeker
Geert De Meyer

Pieter Van Hyfte
Joost Van Outryve
Dominique De Boeck
Kristof Van Deun
Michael Dautricourt
Rik Van Geel
Laurence Courtois
Thomas Hendrickx
Jeroen Klinckaert
Matthias Weemaels
Ruben Neyens

Contacteer ons